ЛОК "ДіАнна"

ЛОК "ДіАнна"
ЛОК "ДіАнна"

Адреса: Україна, смт. Східниця, вул. С.Бандери, буд.12

Телефон: (0332) 78-35-65, 24-03-90, 79-98-39

ЛОК "ДіАнна" — це комфортабельний, сучасний лікувальний комплекс готельного типу. Готель складається із декількох корпусів з комфортними, сучасними номерами різних категорій. Усі номери обладнанні у відповідності передовим європейським стандартам.

Ціни на 2018 рік

 

Категорія номера 28.06-31.08.2018р.
1 чол. 2 чол.
"Стандарт Сlassic" однокомнатный
Тариф "Пансион" 1800 2200
Тариф "Лечебный" 2100 2800
"Стандарт Сomfort" однокомнатный
Тариф "Пансион" 1900 2300
Тариф "Лечебный" 2200 2900
"Стандарт Superior" однокомнатный
Тариф "Пансион" 2200 2600
Тариф "Лечебный" 2500 3200
"Полулюкс Junior" однокомнатный
Тариф "Пансион" 2300 2700
Тариф "Лечебный" 2600 3300
"Полулюкс Superior" однокомнатный
Тариф "Пансион" 2800 3100
Тариф "Лечебный" 3200 3800
"Полулюкс VIP" однокомнатный
Тариф "Пансион" 2900 3300
Тариф "Лечебный" 3200 3900
"Люкс Сomfort" двухкомнатный
Тариф "Пансион" 2600 300
Тариф "Лечебный" 2900 3600
"Люкс Superior" двухкомнатный
Тариф "Пансион" 2900 3200
Тариф "Лечебный" 3300 3900
Люкс 2х уровневый 2х комнатный
Тариф "Пансион" 3100 3400
Тариф "Лечебный" 3500 4100
"Люкс 3х комнатный
Тариф "Пансион" 3500 3800
Тариф "Лечебный" 3900 4500

У вартість входить:

Тариф "Сніданок": проживання, сніданок в ресторані (шведський стіл), заняття в тренажерному залі (з 8°° – 18°°), користування басейном з саунами, зустрічна хвиля, гідромасаж, більярдом, настільним тенісом в корпусі №1, бібліотекою, бюветом мінеральних вод, автостоянка під відеонаглядом, дитяча кімната з вихователем (з 9°°–19°°), консультація терапевта, WI-FI.

Тариф "Пансіон": проживання, 3-х разове харчування в ресторані (шведський стіл), консультація лікаря-терапевта, користування басейном з саунами, зустрічна хвиля, гідромасаж, трав'яні інгаляції, кисневі коктейлі (через день), заняття в тренажерному залі (з 9°°–18°°), бюветом мінеральних вод, більярдом і настільним тенісом в корпусі №1, бібліотекою, спортивним майданчиком, WI-FI, автостоянка під відеонаглядом, дитяча кімната з вихователем (з 9°°–19°°)

Тариф "Лікувальний": проживання, 3-х разове харчування в ресторані (шведський стіл), консультації лікаря-терапевта, 2-3 процедури в день (згідно за призначенням лікаря, на суму 330 грн.), заняття в тренажерному залі (з 9°°–18°°), користування басейном з саунами, зустрічна хвиля, гідромасаж, бюветом мінеральних вод, більярдом і настільним тенісом в корпусі №1, бібліотекою, спортивним майданчиком, WI-FI, автостоянка під відеонаглядом, дитяча кімната з вихователем (з 9°°–19°°)

Розміщення на додатковому місці, включаючи харчування складає – 800 грн. в добу.

Діти:

 • Проживання дитини у віці до 3 років без надання додаткового місця в номері і послуг – безкоштовно при проживанні двох батьків в номері.
 • від 3 до 5 років на додатковому місці в номері з 3-х разовим харчуванням складає 550 грн. в добу.
 • від 5 до 12 років на додатковому місці в номері з 3-х разовим харчуванням складає 550 грн. в добу

Перебування з будь якими тваринами без погодження із адміністрацією готелю забороняється!


Номерний фонд:

ЛОК "ДіАнна" пропонує 110 комфортабельних номерів.

 • Стандарт Classic однокімнатний (15-17 м² (корпус 3) і 12-18 м² (корпус 7,8)):

В номері: два ліжка, плазмовий телевізор, кабельне ТБ, телефон, робочий стіл, безкоштовний Wi-Fi, санвузол з душовою кабіною і біде, набір полотенець, міні-сейф, міні-холодильник, міні-бар, шафа-купе, парасолі, фен.

 • Стандарт Comfort однокімнатний (22-25 м²):

Ці кімнати оформлені в натуральних тонах і доповнені матеріалами з дерева. В номері: два ліжка, плазмовий телевізор, кабельне ТБ, телефон, робочий стіл, безкоштовний Wi-Fi, санвузол з душовою кабіною (ванною) і біде, набір полотенець, міні-сейф, міні-холодильник, міні-бар, шафа-купе, парасолі, фен, цілодобове обслуговування номера, панорамні вікна, в деяких номерах є кондиціонер.

 • Стандарт Superior однокімнатний (20 м²):

В номері: два ліжка, плазмовий телевізор, кабельне ТБ, телефон, робочий стіл, безкоштовний Wi-Fi, санвузол з душовою кабіною і біде, набір полотенець, міні-сейф, міні-холодильник, міні-бар, шафа-купе, парасолі, фен, цілодобове обслуговування номера.

 • Напівлюкс Junior однокімнатний (27 м²):

Елегантні дубові меблі і дизайн.
В номері: двоспальне ліжко, диван, плазмовий телевізор, кабельне ТБ, телефон, робочий стіл, безкоштовний Wi-Fi, санвузол з душовою кабіною і біде, набір полотенець, міні-сейф, міні-холодильник, міні-бар, шафа-купе, парасолі, фен, цілодобове обслуговування номера,  в номерах є кондиціонер або балкон.

 • Напівлюкс Superior однокімнатний (29-42 м²):

Номери Напівлюкс Superior відрізняються великими розмірами і унікальним оформленням. В номері: двоспальне ліжко, диван, плазмовий телевізор, кабельне ТБ, телефон, робочий стіл, безкоштовний Wi-Fi, санвузол з душовою кабіною і біде, джакузі в кімнаті, набір полотенець, міні-сейф, міні-холодильник, міні-бар, шафа-купе, парасолі, фен, цілодобове обслуговування номера, кондиціонер, номер 134 (VIP) з балконом, площа номера 55 м²,

 • Люкс Comfort (36-53 м²):

В номері: 2 кімнати, двоспальне ліжко, диван, 2 плазмових телевізори, кабельне ТБ, телефон, робочий стіл, безкоштовний Wi-Fi, санвузол з душовою кабіною і біде, набір полотенець, міні-сейф, міні-холодильник, міні-бар, шафа-купе, парасолі, фен, цілодобове обслуговування номера, кондиціонер.

 • Люкс Superior (50-53 м²):

В номері: 2 кімнати, двоспальне ліжко, диван, 2 плазмових телевізори, кабельне ТБ, телефон, робочий стіл, безкоштовний Wi-Fi, санвузол з душовою кабіною і біде, набір полотенець, міні-сейф, міні-холодильник, міні-бар, шафа-купе, парасолі, фен, халат, тапочки, косметичний набір, цілодобове обслуговування номера,  кондиціонер, балкон.

 • Люкс дворівневий (58-64 м²):

В номері, :двоспальне ліжко, диван, 2 плазмових телевізори, кабельне Тб, телефон, робочий стіл, безкоштовний Wi-Fi, санвузол з душовою кабіною і біде, санвузол з душем, набір полотенець, міні-сейф, міні-холодильник, міні-бар, шафа-купе, парасолі, фен, халат, тапочки, косметичний набір, цілодобове обслуговування номера, кондиціонер, розміщення до 4 чоловік.

 • Люкс 3-х кімнатний (76 м²):

В номері: двоспальне ліжко, диван, барна стійка, 2 плазмових телевізори, кабельне ТБ, телефон, робочий стіл, безкоштовний Wi-Fi, санвузол з душовою кабіною, ванною і біде, набір полотенець, міні-сейф, міні-холодильник, міні-бар, шафа-купе, парасолі, фен, цілодобове обслуговування номера, кондиціонер.

Мінеральні води:  "Нафтуся" і води місцевих джерел.

Інфраструктура: екскурсії, прокат велосипедів, політ на повітряній кулі, політ на аерошуті, пейнтбол, прогулянка на квадроциклах, рафтинг по річці Стрий, фінська сауна, руська баня,  тренажерний зал, більярд,  настільний теніс, ресторан "Джамбо", ресторан "Білий лев", паб "Монро", басейн.

Розрахункова година: Заїзд –14°°. Виїзд –12°°.

Адреса: Україна, Львівська обл., смт. Східниця, вул. Степана Бандери, буд. 12

В Східниці знаходяться 38 джерел мінеральних вод різного типа і складу, показаних до лікування захворювань:

 • печінки, нирок;
 • жовчних шляхів і жовчного міхура;
 • хронічних гепатитів, панкреатитів, холециститів, холангітів;
 • хронічних пієлонефритів і циститів.

Цілющі води Східниці здатні оптимізувати обмін речовин в організмі, ефективно впливати на функцію печінки, нирок, секреторну і евакуаторну функції шлунку. Вони також допомогають в лікуванні солевих діатезів, цукрового діабету, малокрів'я та інших хвороб.

Процедури:

 • Прийом мінеральною води
 • Вуглекисла суха ванна
 • Аромаванна
 • Ванна з бішофітом
 • Перлинна ванна
 • Підводний душ-масаж
 • Гідромасаж
 • Висхідний душ
 • Душ Шарко
 • Циркулярний душ
 • Грязелікування (грязі Мертвого моря)
 • Грязеві аплікації
 • Масаж
 • Інгаляції
 • Прессотерапія

Джерело № 1
Це гідрокарбонатна натрієво-кальцієва вода. Вода з цього джерела рекомендована науковими співробітниками Одеського науково-дослідного інституту курортології та фізіотерапії і Львівського медичного інституту при захворюваннях: сечокам’яної хвороби, хронічних пієлонефритах, хронічних пієлоцистах нетуберкульозного походження, а також при недугах жовчовидільної системи. Вода «джерела № 1» сприяє вимиванню дрібних каменів, ниркового піску і продуктів запальних процесів. Знаходиться джерело через дорогу від лікувально-оздоровчого комплексу в лісовій зоні.


Джерело № 3
Це слабомінералізована слабокисла гідрокарбонатно-кальцієва вода.
Вода володіє сечогінними і протизапальними діями, при зниженій функції сприяє відновленню нормальної роботи нирок, покращує циркуляцію крові в організмі. Вода «джерела № 3» збагачена міддю, цинком, йодом, бромом, фтором, кобальтом, марганцем. Джерело розміщене при в’їзді до Східниці в лісовій зоні.


Джерело № 8, 9, 10 (виведені в центральний бювет)
Це гідрокарбонатно-кальцієві води. Їх радять при захворюваннях печінки і жовчних шляхів, таких як жовчнокам’яна хвороба, хронічні холецистити, хронічні гепатити, а також при патології сечовивідних каналів, нирок (сечокам’яна хвороба, хронічний пієлонефрит). Води «джерел 8,9, 10» посилюють сечовидільну функцію нирок, підвищують діурез (виділення сечі), а також посилюють фільтраційну функцію нирок. Джерела знаходяться через дорогу від лікувально-оздоровчого комплексу ДіАнна.


Джерело № 13
Води цього джерела багаті на підвищений вміст заліза, вуглекислоти і марганцю. Це гідрокарбонатно-кальцієва вода. Вживання води «джерела №13» модифікує секреторну функцію шлункових залоз з різною інтенсивністю, збільшує вироблення пепсину. Іони двовалентного заліза, як специфічний регенератор крові, прискорюють утворення еритроцитів і є своєрідною будівельною матерією для гемоглобіну. Ця вода корисна для виведення з організму радіонуклідів і знаходиться поряд з готелем «ДіАнна».


Джерело № 15
За фізико-хімічними особливостям вода «джерела № 15» подібна джерелу № 13. Дана вода не має аналогів в Україні. Ця вода корисна при хронічних захворюваннях шлунка з пониженою кислотністю, що супроводжується анеміями, а також після кровотеч, пізніх хлорозів. Вода «джерела № 15» особливо підтримує виведення з організму радіонуклідів.


Джерело № 2-с
Це гідрокарбонатно-натрієва, середньої мінералізації вода (типу «Боржомі», «Поляна Квасова»). За фізіологічним впливом вода «2-с» впливає на кислотно-лужний баланс, сприяє зменшенню кислотоутворювальної функції шлункових залоз. Вживання води результативно при виразкових хворобах, гастритах з підвищеною та нормальною кислотністю, хронічних панкреатитах, колітах, захворюваннях шлунка, кишечника і дванадцятипалої кишки.


Джерела № 25 і 26.
Це слабомінералізірованні, гідрокарбонатно-сульфатно-кальцієво-магнієві води. У водах цих джерел присутні всі специфічні групи мікроорганізмів для вод типу «Нафтуся». Їх радять застосовувати при захворюваннях нирок та після хвороби Боткіна.

Забронювати