Є в Прикарпатті затишне містечко Моршин,  яке стало широко відомим курортом завдяки своїм унікальним за цілющими властивостями мінеральних джерел. Плюсів розташування багато: відмінне транспортне сполучення (через місто проходить безліч автомобільних  маршрутів, залізниця регіонального значення, недалеко історичний центр України – Львів). Але головні «принади» географічного розташування в тому, що місто лежить на висоті 340 метрів над рівнем моря і оточене листяними і сосновими лісами. Змучена мегаполісом душа знайде тут бажаний відпочинок. Чудова можливість згадати, яке на «смак» кришталевої чистоти повітря. Клімат не дозволить знемагати від спеки влітку (температура трохи вище двадцяти градусів) і замерзнути взимку (не нижче -4 градусів). Вся санаторно-курортна зона стоїть особняком від житлової зони. Ніякої метушні. Розслаблення і ще раз розслаблення.

Лікування в Моршині

Перших відвідувачів Моршин прийняв в 1878 році. Спочатку це були бажаючі вдихнути свіжого повітря, привести в норму органи дихання, просто відпочити. Трохи пізніше вченими-медиками було помічено, що кращих результатів можна досягти, застосовуючи мінеральні води, багаті сульфатно-магнієвими солями. Такий склад сприяє зняттю запальних процесів жовчовивідних шляхів, нормалізації обмінних процесів, відновленню пошкоджених клітин печінки, поліпшенню загального кровотоку печінки. Лікуванню добре піддаються цукровий діабет, захворювання травної системи, найрізноманітніші алергічні стани.

І ось вже більше століття «живі» води зціляють всіх гостей, що приїжджають в це місце.

Розрізняють три джерела:

Мінеральне джерело №1. Вода джерела відрізняється від інших лікувальних джерел і вважається високомінералізованою (ропа, розсіл). Вона безумовний лідер серед світових аналогів – Баталінская, Маріанські Лазні, Кіссінген і Карлових Вар. Наявність важливих мікроелементів посилює лікувальні властивості води. Її п’ють і застосовують зовнішньо, а також у вигляді ванн.
Мінеральне джерело №6. Від води першого джерела відрізняється більш високим вмістом сульфатів калію і магнію. Такий склад має велику терапевтичної цінністю для пацієнтів із захворюваннями печінки, жовчовивідних шляхів, органів травлення. Її вживають всередину безпосередньо на курорті і розливають в пляшки. Можна лікуватися вдома.
Мінеральне джерело №4 (джерело «Божої Матері»). Походження джерела і його чудодійні властивості оповиті безліччю легенд. Подейкують, що зарубіжні вчені експериментальним шляхом встановили, що ця вода має такі ж властивості, як і святі води Йордану. Значить, сила її велика.
Варто відвідати знаменитий курорт, щоб зануритися в нірвану відпочинку в горах, віддатися в руки професіоналів, відчути смак цілющої води, заодно зцілити не тільки тіло, а й душу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 2 =