Тепер у санаторії Дніпро-Бескид діє функціональна діагностика  систем організму!

Функціональну діагностику проводять за допомогою обладнання АМП (ANESA). Медичне обладнання АМП (ANESA) оцінює зміну біофізичних і біохімічних механізмів регуляції гомеостазу, метаболізму, активності хімічних елементів. Приклад визначає 150 показників функціонального стану систем  організму.

Вимірювання проводяться за допомогою 5-ти чутливих температурних датчиків,обладнаних мікропроцесорами. Датчики реєструють коливання температури до 0,0625 °С. Висока частота забезпечує точність результатів вимірювання. Діагностика проводиться неінвазивно і комфортно для пацієнта.

Дані скринінгової діагностики дозволяють виявити приховані патології, визначити характер захворювання. важкість і ризик його розвитку. Результати обстеження дають детальну інформацію про функціональний стан організму і його адаптивні можливості. Діагностика оцінює роботу внутрішніх органів, регуляторної, імунної, центральної і вегетативної нервової систем. Фіксує параметри обміну речовин, метаболізму і гемодинаміки. Скринінгова діагностика дозволяє на ранніх стадіях виявити запальні процеси, пошкодження тканин, новоутворення, гострі і хронічні патологічні процеси:  гастроентерологічні захворювання, порушення в роботі печінки, нирок, органів малого таза, серцево-судинної системи, щитовидної залози. За допомогою діагностики можна визначити кардіоризик і ризик розвитку тромбозів, цукрового діабету, атеросклерозу, остеопорозу, розлади обміну речовин та інші небезпечні стани.

Результати аналізу допоможуть встановити точний діагноз і розробити програму лікування.

 

Скринінг рекомендується проводити людям  із зайвою вагою, ендокринними порушеннями, гіпертонією, а також курцям і тим, хто контактує з канцерогенами. Регулярні обстеження важливо проходити жінкам і чоловікам віком старше 25 років.

Прийом проводить  Тетяна Володимирівна Загродська – лікар-кардіолог вищої категорії, завідуюча кабінетом функціональної діагностики.

 

Розташування

Санаторій «ДНІПРО» : м. Трускавець (Львівська обл.),  вул. Мазепи, 1, кабінет № 105 (ЕКГ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 2 =