Курорт Трускавець популярний не тільки в Україні. І тут, також як і в пансіонатах Ялти, часто можна побачити відпочиваючих з різних країн світу.

Різноманітність природних лікувальних факторів, застосування ефективних методів лікування, готелі та санаторії на будь-який смак в затишному, доглянутому курортному місті приваблюють людей знову і знову відвідати Трускавець.

Розташований в мальовничій долині передгір’я Карпат, курорт з усіх боків оточений горами. Більш високі гори знаходяться в південній частині курорту – до висоти 600 м над рівнем моря. З усіх боків місто оточене лісами. Дуб, липа, граб, ясень, ялина, клен, пихта,

береза, сосна, бук – типові представники цих лісів і створюють прекрасну картину пейзажу в санаторіях Закарпаття.

Джерела мінеральних вод розташовані між долинами двох гірських річок – Вішниця і Воротище.

Поруч із курортом немає промислових підприємств і повітря тут кришталево чисте.

Природні умови

Клімат у Трускавці помірно теплий, вологий. Влітку температура повітря досягає 35 º С, зимою може опускатися до -20 º С.

Нерідко бувають дощі, максимальна кількість їх випадає влітку, але це короткочасні приємні літні грози. На липень, серпень і вересень припадає найбільша кількість безхмарних днів.

У цьому районі відзначається нестійкий атмосферний тиск, що властивий передгір’ям Карпат.

Багатолітні спостереження показують, що погодні умови тут цілком сприятливі для хворих із захворюваннями печінки та жовчних шляхів, мозкових органів, порушеннями обміну речовин, хворобами шлунка та кишечника. Для хворих з порушеннями серцево-судинної системи, вегетативно-судинних дистоніях, ревматизмі часто буває потрібна невелика акліматизація. І в таких випадках лікарі рекомендують тактику лікування таких пацієнтів.

Зима у Трускавці недовготривала і, коли випадає сніг, особлива краса Карпат вражає відпочиваючих своєю неповторністю.

Особливо багатолюдно у Трускавці вранці, хоча дні і стають коротші, проте переважає ясна, безхмарна погода.Чисте повітря, краса природи – фактори, що грають  не менш важливу роль у лікуванні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 12 =