Зустрічайте казковий Новий Рік  у Миргороді!

Якщо Ви ще не вирішили, де зустріти зимові свята 2019, то пропонуємо скористатися цікавою  пропозицією місцевих санаторіїв курорту Миргорода!

Для Вас це буде не тільки незабутній відпочинок, але й можливість відновити своє здоров’я, використовуючи цілющу силу миргородського джерела і великі можливості кращої в Європі лікувально-діагностичної бази оздоровниці, що пропонує понад 300 видів діагностичних обстежень та лікувальних процедур.

Новорічний відпочинок  у найпопулярнішому курорті «Миргород» – хороший  вклад у ваше здоров´я!

 

НОВОРІЧНА ТА РІЗДВЯНА СВЯТКОВА ПРОГРАМА
ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ КУРОРТУ «МИРГОРОД»

30 грудня:Передноворічний настрій створить для Вас яскравий концерт «НОВИЙ РІК ВЖЕ НА ПОРОЗІ». Концертна зала ПК о 19.30 год. Вхід вільний.

31 грудня: НОВОРІЧНИЙ БАЛ З ГУРТОМ «ВОДОГРАЙ» ТА ПРИВІТАННЯМИ ВІД НОВОРІЧНИХ ГЕРОЇВ. Танцювальна зала ПК о 19.30 год. Вхід вільний.

31 грудня – 01 січня: «НОВОРІЧНИЙ ВОГНИК» веселі конкурси, подарунки та сюрпризи, Дід Мороз та Снігуронька, запальна дискотека та оригінальна смачна кухня – все це на вогнику у Новорічну ніч. Вартість квитків: дорослі – 1200 грн. Діти до 14 років – 700 грн.

01 січня: Святкова театралізована програма «З НОВИМ, ВАС ЛЮДИ, РОКОМ!» Площа перед ПК о 12.00 год. НОВОРІЧНА ДИСКОТЕКА З ТЕАТРАЛІЗОВАНИМИ ВІТАННЯМИ. Танцювальна зала 20.00 год.

02 січня: НОВОРІЧНІ ДИТЯЧІ РОЗВАГИ. Центральний спортивний майданчик курорту о 14.30. МУЗИЧНО-ПОЕТИЧНИЙ ВЕЧІР «ЗИМОВА ФАНТАЗІЯ», в програмі прозвучать твори Д.Шопена, Д.Шуберта, К.Дебюсі. Авторська поезія прозвучить у виконанні поетеси Аріани Вешнивецької. Читальна зала ПК о 15.00 год. Вхід вільний. КОНЦЕРТ НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ, ПОЕТА, КОМПОЗИТОРА ОЛЕГА ГАВРИЛЮКА. Концертна зала ПК 19.30 год.

03 січня: Поетична сторінка «ЗИМА МАЛЮЄ ВІЗЕРУНКИ…» Читальна зала ПК  о 15.00 год. Вхід вільний. НОВОРІЧНИЙ РАНОК ДЛЯ ДІТЕЙ «ЗАВІТАЛА В ГОСТІ КАЗКА».Танцювальна зала ПК  о 16.30 год. Вхід вільний. КОНЦЕРТ ЗАСЛУЖЕНИХ АРТИСТІВ ЕСТРАДНОГО МИСТЕЦТВА УКРАЇНИ ІРИНИ ТА ЮРІЯ ПЕЛИХ. Концертна зала ПК о 19.30 год.

04 січня: НОВОРІЧНІ ДИТЯЧІ РОЗВАГИ. Центральний спортивний майданчик курорту о 14.30. МАЙСТЕР-КЛАС «ЕБРУ» – мистецтву малювання на воді. Читальна зала ПК о 15.00 год. ШОУ-ПРОГРАМА «КАРАОКЕ НА КУРОРТІ». Танцювальна зала ПК о 15.00 год. КОНЦЕРТ НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРА ВАСИЛЕНКА. Концертна зала ПК о 19.30 год.

05 січня: ЕКСКУРСІЯ «ЗИМОВИМИ СТЕЖКАМИ КУРОРТУ». Збір біля ПК курорту о 14.15 год. Шоу-програма  «НОВОРІЧНИЙ ЕКСПРЕС». Танцювальна зала ПК  о 16.30 год. Вхід вільний. КОНЦЕРТ ВІА «СИНЯЯ ПТИЦА». Концертна зала ПК о 19.30 год.

06 січня: ГАЛА-МЕМОРІ. УРОЧИСТИЙ СПОМИН: «ЛЮДИНА, ЩО НАЗАВЖДИ ЗМІНИЛА ДОЛЮ МИРГОРОДА». Концертна зала ПК о 15.00 год. Вхід вільний ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ВЕЧІР З ТЕАТРАЛІЗАЦІЄЮ «ГОГОЛІВСЬКІ ВЕЧОРИ».  Танцювальна зала о 20.00 год.

07 січня: «РІЗДВЯНИЙ ВЕРТЕП» з народними колективами ПК курорту «Миргород». Площа перед ПК о 12.00 год. КОНЦЕРТ ЗРАЗКОВОГО АНСАМБЛЮ ТАНЦЮ «ДЖЕРЕЛЬЦЕ». Танцювальна зала ПК о 19.30 год. Вхід вільний.

Кожного вечора всіх дорослих запрошують о 20.00 в танцювальну залу ПК на запальні різножанрові дискотеки.

Цікавими і веселими будуть Новорічні та Різдвяні свята і для дорослих, і для дітей. Крім основної, кожен санаторій готує власну святкову програму, слідкуйте за оголошеннями.

Крім того, Вам запропонують численні цікаві екскурсії Гоголівським краєм та Полтавщиною, що має цікаву історію і дала світу десятки імен видатних Українців. Подорожі до прикордонного лісництва «Попівська Асканія», до столиці гончарстива Опішні і рисистого конярства в Дібрівці, до унікалної Смерекової церкви, Лубенського Мгарського Спасо-Преображенського монастиря і Козельщинського жіночого монастиря Різдва Богородиці, до майдану славетного Сорочинського ярмарку , на колоритні українські вечорниці та багато іншого.

Пам’ятайте, що місця в санаторіях краще бронювати заздалегідь. Особливо це стосується новорічних свят. Тому поспішайте зателефонувати нам вже зараз тел.: +38 (067) 715-79-30, +38 (050) 438-13-10.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × four =