Море у нас  асоцієються з відпочинком, засмагою і купанням,  але  не всі їдуть на море заради лікування. Санаторій “Одеса” СБУ дає можливість не тільки чудово відпочити, але і поліпшити стан свого здоров’я. Про цілющі властивості морської води було відомо ще з давніх часів. Висока концентрація солей надає антисептичний ефект та сприяє швидкому загоєнню ран,  виведенню токсинів. Давні традиції морелікування з роками трансформувалися в науковий напрям – таласотерапію.

Таласотерапія – лікувальне використання морської води, морських лікувальних грязей, піску та клімату морського узбережжя. Цей термін стосується також процедур, в яких використовується сіль та водорості. Для процедур використовується тільки справжня морська вода. Після кількох процедур шкіра стає більш пружною, зморшки на її поверхні розгладжуються, зникає горезвісний ефект «апельсинової кірки». Морське повітря з негативними іонами стимулює імунітет і дозволяє протистояти інфекціям і стресам, корисно впливає на щитоподібну залозу й бере участь у звільненні організму від жирів. Курс таласотерапії в поєднанні з обгортаннями водоростями дозволяє позбутися від зайвої рідини, токсинів і жирових відкладень в організмі.

У санаторії “Одеса” СБУ проводяться процедури на морській воді, яка подається за власного водопроводу. У санаторії є процедури гідрокінезотерапії, пасивного підводного витягування в терапевтичному басейні, в якому щодня змінюється морська вода, що підігрівається до 30°С. Процедури лікувальної та оздоровчої гімнастики в морській воді протягом 30 хвилин покращують самопочуття, допомагають зниженню ваги, зменшують ризик серцевих захворювань і остеопорозу, розслаблюють та зміцнюють м’язи, збільшують амплітуду рухів. Морська вода сприятливо впливає на всі органи і системи організму, відбувається «тренування» терморегуляції, стимуляція нервової системи, обміну речовин підвищення життєвого тонусу організму, його адаптаційних можливостей.

Процедури таласотерапії використовуються також у  СПА-центрі косметології санаторія “Одеса” СБУ. Така процедура, як альгінатна маска з колагеном, усуває сліди від втоми і стресу, покращує колір шкіри, виводить токсини, прибирає запальні процеси і надає шкірі бархатистість. Альгінат ламінарії багатий природними мінералами, які нормалізують циркуляцію крові і лімфи в судинах. У СПА-центрі використовуються маски краси на основі морських трав. В склад  входять рослинні компоненти, що володіють протизапальною і зволожуючою дією. Такі маски знімають сухість, печіння і відчуття втоми, залишаючи на шкірі відчуття легкості і комфорту.

Протипоказами до таласотерапії  вважаються гострі інфекційні й гострі запальні захворювання, деякі хвороби шкіри й серцево-судинної системи (інфаркт міокарда, гіпертонічна хвороба II і ІІІ стадій), онкологічні захворювання. Та все ж, позитивної дії на організм від моря набагато більше, ніж шкоди. Тому замовляйте путівку на курорт України у санаторій Одеса СБУ – подаруйте собі  не просто задоволення та новий досвід, а й дуже корисний терапевтичний внесок в своє здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 9 =