Консультація

Абсолютно нові цілющі води у Трускавці

Виявлено ще одне джерело цілющої води у Трускавці 

Етикетка на пляшці з негазованою водою: «Природня вода. Склад: екстракт води, ідентичний натуральному, підсилювач смаку, консервант, підсилювач прозорості, розріджувач». На прилавках українських магазинів, на щастя, таку воду сьогодні ми не побачимо. Адже наша земля багата не тільки на чорноземи, а й на природні мінеральні питні води, які славляться своєю чистотою і лікувальними властивостями.

Ось, наприклад, у Львівській області, а саме у Трускавці нещодавно виявили ще одне джерело мінеральної води з цілющими властивостями.
Внаслідок наукової діагностики виявлено, що вода з Помірецького джерела має свої відмінності та особливості. За результатами досліджень виявлено, що вміст благотворних бактерій у Помірецькій “Нафтусі” значно вищий, але мінеральних речовин у воді менше, що сприяє кращому засвоєнню корисних речовин.
Найпершими курс лікування з новою «Нафтусею» можуть пройти відпочиваючі в оздоровчому комплексі «Дніпро-Бескид», що у Трускавці! Туристи, що вже пробували воду з Помірецького джерела, спостерігають тривалий лікувальний ефект.
В процесі досліджень виявлено також інші джерела з лікувальних водами. Нам варто цінувати такі природні ресурси. Адже можливість покращити здоров´я мінеральною живою водою, значно краща ніж оздоровлення медикаментозними засобами.