Консультація

Електросон

Електросон є одним з традиційних і дуже ефективних методів фізіотерапії. Цей метод електролікування полягає у впливі на центральну нервову систему імпульсним струмом низької частоти. Частота імпульсів підбирається фахівцями індивідуально, при цьому враховується ступінь тяжкості захворювання і загальний стан пацієнта. Тривалість сеансу може бути різною: від 30-40 до 60-90 хвилин. Для отримання позитивного результату, процедуру слід проводити щодня або через день. Рекомендований курс 10-15 процедур. Дітям електросон можуть призначати з 3-х – 5-ти років, при цьому використовують низькі частоти і струм меншої сили, тривалість сеансу також менша.

Електросон призначають при функціональних розладах центральної нервової системи (невроз, безсоння, енурез), а також при гіпертонічній хворобі, нейродерміті, бронхіальній астмі, для відновлення після інфаркту міокарда. Його терапевтичний ефект полягає в нормалізації функцій вегетативної нервової системи, крім того у пацієнтів стимулюються обмінні процеси, поліпшується робота міокарда, знімається емоційне збудження.

Фізіотерапевтичну процедуру – електросон, застосовують для лікування санаторії «Теплиця», «Сонячне Закарпаття» в Закарпатті, «Одеса» в місті Одеса, Трускавецький санаторій «Кристал».

Бажаємо Вам здоров’я.