Консультація

Конференц-сервіс в Трускавці

Курорт Трускавець знають не тільки як бальнеологічний лікувальний курорт, але і як центр ділового спілкування. Тут можна проводити презентації, тренінги, семінари, конференції. При організації даного роду заходів завжди стоїть питання – де вибрати максимально зручне місце. У цій статті ми познайомимо Вас з деякими оздоровницями Трускавця, які мають у своєму розпорядженні такі можливості.

В першу чергу – це санаторій “Карпати”. Два зали місткістю на 45 та на 420 осіб, які оснащені необхідним звуковим та відеообладнання, а 1-но та 2-х місні комфортабельні номери готові прийняти учасників і гостей конференцій.

Конференц-сервіс в Трускавці

Далі – оздоровчий комплекс “Женева”. Два конференц-зали на 150 і 200 осіб з висотою стель 2,8 м, і одна зала на 250 чоловік з висотою стелі 4 м. А після конференцій, найбільший в західній Україні SPA & WELNESS центр радісно зустріне її учасників, до послуг яких 11 басейнів, 20 бань і 18 саун, джакузі з морською водою, тренажерний зал загальною площею 280 кв.м.

Конференц-сервіс в Трускавці

Готель “Весна”, який розташований в самому центрі Трускавця, пропонує конференц-зал на 250 чоловік. Зал обладнаний мультимедійною дошкою, проектором, DVD-програвачем.

Конференц-сервіс в Трускавці

Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид» має в своєму розпорядженні великий кіноконцертний зал місткістю до 500 чоловік, який знаходиться в корпусі «Дніпро». А в корпусі «Бескид» – невеликий, до 50 осіб, конференц-зал.

Конференц-сервіс в Трускавці

Для проведення невеликих семінарів, тренінгів, ділових зустрічей – готель «Ре Віта» пропонує конференц-зал до 25 осіб. Для проживання гостей 1-но та 2-х місні, по-домашньому затишні, номери. А ресторан готелю завжди допоможе організувати cofe-брейк, фуршет або бізнес-ланч.

Конференц-сервіс в Трускавці