Консультація

Корисні ванни

Мистецтво розслаблення – одне з великих мистецтв, яке дано не кожній людині. Як стати стійким до щоденних стресів та нервових зривів? Як забезпечити собі душевний комфорт і життєвий спокій.

Це просто. Релаксація – ось відповідь на це питання.

Трав’яні, хвойно-мінеральні, мінерально-перлинні ванни. Така, на перший погляд, проста процедура допомагає заспокоїтися і приємно розслабитися.

Такі процедури входять у вартість путівки в Г-КК “Карпати”, що в Трускавці. Це медичні процедури, тому приймати їх можна тільки за призначенням лікаря. Існують і протипоказання для прийому лікувальних ванн: це – гіпертонія (може підвищуватися тиск), стенокардія (можуть з’явитися печіння і болі в області серця), гостра серцева недостатність, атеросклероз.

Мінеральні лікувальні ванни це 15 хвилин задоволення – і велика користь для організму. Не потрібно боятися, перебуваючи в санаторіях Трускавця, приймати мінеральні ванни в холодну пору року. Вони приносять однакову користь як взимку так і влітку. Період після дії ванни ефективний, якщо людина відпочиває після цього як мінімум 1 годину. Так що знайдіть трошки часу після прийняття ванни для приємного відпочинку. Досягнення сприятливого результату можливо при отриманні 10-12 процедур, і кожна наступна процедура підсилює результат.

Мінеральні лікувальні ванни нормалізують діяльність в першу чергу нервової системи, показані при лікуванні вегетосудинної дистонії, остеохондрозу. Також мають тонізуючий і одночасно розслаблюючий ефекти.

При всіх газових ваннах у клітин кори головного мозку підвищується працездатність, між ними настає динамічна рівновага, що є основою життєдіяльності організму людини.

Позитивні функціональні зрушення в роботі серця і системи кровообігу, після прийому мінеральних ванн, діють ще впродовж декількох годин.

Знайдіть час для себе, для своєї сім’ї, приїжджайте на оздоровлення в санаторії Трускавця.