Санаторій “Дніпро-Бескид”

Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид» знаходиться в північно-східній частині міста, недалеко від автостанції м.Трускавець та складається з двох корпусів: санаторію «Дніпро» і готелю «Бескид». В санаторії є власний бювет. До бювету мінеральних вод №1 – 21 хвилина ходьби (1,7 км). До зд/вокзалу – 1 км до автостанції – 100 м.

Оздоровчий комплекс “Сонячний”

Сучасний оздоровчий комплекс «Сонячний» знаходиться  на бальнеологічному водному курорті, відомому своєю унікальною водою “Поляна Квасова”. Це один з чотирьох головних бальнеокурортів України, який спеціалізується на лікуванні і профілактиці гастроентерологічних захворювань. Він знаходиться в найбільш затишному і тихому місці курортного містечка – осторонь від галасливого центру, на височині, звідки відкривається вид на мальовничі околиці, прямо під лісом: […]

Вже давно відомо, що читабельний зміст буде заважати зосередитись людині, яка оцінює композицію сторінки. Сенс використання Lorem Ipsum полягає в тому, що цей текст має більш-менш нормальне розподілення літер на відміну від, наприклад, “Тут іде текст. Тут іде текст.” Це робить текст схожим на оповідний. Багато програм верстування та веб-дизайну використовують Lorem Ipsum як зразок і пошук за терміном “lorem ipsum” відкриє багато веб-сайтів, які знаходяться ще в зародковому стані. Різні версії Lorem Ipsum з’явились за минулі роки, деякі випадково, деякі було створено зумисно (зокрема, жартівливі).