Курорт Миргород –  це один з найпопулярніших бальнеологічних центрів з лікуванням мінеральними водами і грязями. Він знаходиться в центральній частині України, недалеко від Полтави. На території діє три джерела, глибина свердловин яких досягає 710 метрів. Численні санаторії Миргорода використовують унікальну за своїм складом і властивостями мінеральну воду, торф'яні грязі, а також сучасну апаратуру та діагностичне обладнання для лікування та профілактики різних захворювань. Тут сприятливий клімат, комфортні умови і сервіс високого рівня, при всьому цьому ціни в санаторіях Миргорода –  доступні практично всім. Компанія "Західкурортсервіс" пропонує можливість раннього бронювання.

Лікування та відпочинок в Миргороді

Вода з джерела "Миргородська" насичена мікро і макроелементами, а її склад, як стверджують фахівці, є ідеальним для повного засвоєння організмом. Вода показана для внутрішнього застосування при захворюваннях травної системи і цукровому діабеті, а також зовнішньо у вигляді –  ванн, промивань і інгаляцій. Ефективне водолікування благотворно впливає на всі внутрішні органи і систему організму, сприяючи комплексному одужанню. Санаторії Миргорода мають можливість використовувати безцінні природні дари, одним з яких є місцеві грязі. Тут використовуються унікальні методики лікування, відпочиваючим пропонується понад 50 видів різних процедур. Уточнити актуальні ціни в санаторіях Миргорода можна у наших співробітників.

Бальнеогрязелікарня курорту неодноразово визнавалася кращою в Україні. Сюди їдуть оздоровитися, зміцнити імунітет, вилікувати захворювання різної складності і просто добре відпочити. Для цього в Миргороді створені всі умови: сприятливі клімат, чисте повітря з ароматами соснового бору і березового гаю, екологічні продукти для дієтичного харчування – сама природа дарує здоров'я і наповнює силами.

Миргород

Показання для лікування в Миргороді:

  • Хронічні гастрити, функціональні розлади шлунка, коліти різної етіології.
  • Захворювання кишечника і порушення моторно-евакуаторної функції.
  • Гепатит, хронічні захворювання печінки, холецистит.
  • Дискінезія жовчних шляхів і інші захворювання жовчного міхура.
  • Порушення опорно-рухової системи, розлади периферичної нервової системи.
  • Гінекологічні захворювання, хвороби сечостатевої системи і безпліддя.

Перед відпочиваючими відкриваються широкі можливості для активного і пізнавального відпочинку. Інфраструктура міста добре розвинена, постійно організовуються цікаві поїздки і екскурсії по визначних пам'ятках Полтавського краю. Для любителів активного зимового відпочинку пропонуємо лижне катання:  на гірськолижній базі "Корчак" (база олімпійського резерву України  розташована в ярах, біля села Стасі в 20 км від Полтави на території спортивно-оздоровчого комплексу "Диканька". Є система штучного засніження схилів. Відстань до курорту – по автомобільній трасі T1710 – 99 км, по автомобільній трасі E40 / M03 - 120 км), гірськолижний клуб "Скіпенс" (розташований біля Полтавського технічного університету в м. Полтава. Траса одна велика, протяжністю 320 м. Підйомник – один, бугельний (350 м). Відстань до курорту – по автомобільній трасі T1710 – 115 км, по автомобільній трасі E40 / M03 – 104 км), Сорочин Яр, м.Полтава (сучасна гірськолижна база, центр активного зимового відпочинку. Тут можна покататися на гірських лижах, сноуборді, ковзанах, санчатах, відвідати спеціально підготовлену тюбінг-трасу. Справжню зиму забезпечують за допомогою снігових гармат. Траси – дві траси по 300 м кожна. Підйомники – 2 бугельних (по 260 м кожен) і 1 дитячий (180 м). Відстань до курорту – по автомобільній трасі T1710 –115 км, по автомобільній трасі E40 / M03 – 104 км.

Якщо вас цікавить відпочинок в Миргороді або ефективне лікування в кращих санаторіях, звертайтеся за консультацією до наших фахівців. Ми підберемо ідеальний варіант, враховуючи всі вимоги. Є можливість раннього бронювання за найнижчими цінами.