Неподалік від міста Львова, в оточенні хвойних дерев Прикарпаття розташувалося невелике містечко Моршин – відомий бальнеологічний курорт. Він прославився далеко за межами України, кожного року сюди навідуються тисячі туристів, щоб полікуватися, підсилити імунітет, відновити сили і просто відпочити. Курорт Моршин знаходиться в лісопарковій зоні на висоті близько 340 метрів над рівнем моря – тут створені всі умови для лікування і оздоровлення.

Красиві краєвиди, чисте соснове повітря, м'який клімат і унікальні джерела мінеральних вод, які використовують місцеві санаторії  – Моршин по праву рахується одним з найкращих здравниць України. Найціннішим ресурсом є води, прийом яких показаний при різних захворюваннях печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту, розладах сечостатевої системи та порушень обміну речовин. Мінеральна вода "Нафтуся" вважається однією з кращих за своїм складом та властивостями.

Моршин – унікальний бальнеологічний курорт

Перша згадка про місто датована в XIV столітті. Перше джерело, яке називали "Під Божою Матір'ю" виявили в 1878 році. З цього моменту Моршин став стрімко розвиватися, як курорт, – утверджує офіційний сайт. Його порівнювали з аналогічними здравницями Венгрії, Чехії та Австрії. Місцеву воду почали відправляти на експорт ще до початку першої світової війни. Санаторії Моршина стали пропонувати відвідувачам ефективне водолікування та грязеві ванни. На даний момент в місті живе близько 6 тисяч громадян. Санаторно-курортні комплекси розташовані в лісопарковій зоні. Територія розділена на рівнину і гірські частини, розділені річкою Бережниця. Санаторії та пансіонати, яких Моршин налічує досить багато, не завищують ціни і пропонують комфортні умови для всіх бажаючих.

Відпочинок і лікування в Моршині

На курорті є кілька джерел мінеральних вод, які відрізняються за складом і мають різноманітні властивості:

  • Джерело №1  це калієво-натрієва, сульфадно-хлоридна та магнієво-натрієва вода. Їх використовують для лікування підшлункової залози та захворювань кишечника.
  • Слабомінералізоване джерело №4 водолікування ефективно допомагає при захворюваннях нирок та сечовивідних шляхів. Цю воду корисно пити людям з порушеннями обміну речовин.

Мінеральна вода прописується не тільки внутрішньо, але і зовнішньо  у вигляді ванн, інгаляцій та зрошень, як спосіб лікування алергічних недуг, гінекологічних захворювань та хвороб верхніх дихальних шляхів.

Якщо ви не можете вибрати відповідний санаторій, але хочете відправитися до Моршина, зверніться за консультацією до наших співробітників. У нас на сайті ви знайдете опис відомих оздоровниць і актуальні ціни. Ми підбираємо санаторії, враховуючи ваші вимоги та наявність захворювань. Моршин  це унікальний бальнеологічний курорт, ціни на лікування які доступні кожному. Поспішіть бронювати місця зазделегідь.