Селище Східниця розташоване у Львівській області. Оточена гірськими схилами місцевість має сприятливі кліматичні умови і безцінні природні ресурси, серед яких численні джерела мінеральних вод – кожне з них має неповторний склад і унікальні властивості. Тут чисте свіже повітря, наповнене ароматами хвойних смол, теплий клімат, прекрасна природа – все це щорічно привертає сотні туристів. Крім того, курорт Східниця – це сучасний бальнеологічний центр, який пропонує ефективне лікування і профілактику різних захворювань.

Ще в XX столітті було відкрите джерело слабомінералізірованні води, яка за складом і властивостями нагадує "Нафтусю". Це посприяло швидкому зростанню популярності селища і розвитку туристичної інфраструктури. Санаторії в Східниці нічим не поступаються європейським по комфорту і сервісу. Тут є сучасне обладнання для діагностики, а також апаратура для проведення лікувальних процедур, вибір яких досить великий. Варто відзначити, що ціни в пансіонатах Східниці – доступні всім. Так що якщо хочете оздоровитися, набратися сил і підлікуватися, поспішайте замовити місця заздалегідь. Компанія "Західкурортсервіс" пропонує послуги попереднього бронювання, повна база лікувальних установ у нас на сайті.

Недорогий відпочинок в Східниці

Досконалість місцевої природи заворожує. Тут створені всі умови для якісного відпочинку, навіть повітря оздоровлює і наповнює життєдайною силою. Пансіонати і санаторії в Східниці використовують мінеральні джерела для лікування цукрового діабету, недокрів'я, сольового діатезу. Здравниця приймає людей, у яких діагностовано захворювання печінки, нирок і шлунка. Ціни в санаторіях Східниці доступні всім, тому сюди можна приїжджати з метою профілактики та зміцнення організму. Регулярне вживання столових вод з місцевих джерел сприяє виведенню радіонуклідів, солей і важких металів з організму.

Відпочинок в Східниці – це не тільки ефективне лікування, а й приємне проведення часу. Туристи можуть відправитися в туристичні поїздки в Трускавець і Карпати. У нас ви можете вибрати санаторій. У цьому вам допоможуть наші консультанти. Вас чекають комфортні умови і хороший відпочинок з користю для здоров'я.