Недалеко від Львова, біля підніжжя Східних Карпат, в долині річки Воротище розташувався відомий курорт Трускавець. З усіх боків його оточують невисокі схили гір і густі ліси. Помірний теплий клімат і свіже гірське повітря – здавалося б, що ще потрібно для комфортного відпочинку і оздоровлення? Проте, дари природи тут безцінні: в Трускавці знаходиться 14 мінеральних джерел, серед яких унікальна вода "Нафтуся" – саме завдяки ефективному водолікування курорт здобув популярність. Численні санаторії, крім природних ресурсів використовують діагностичне обладнання і сучасну апаратуру для лікування захворювань різної складності. Трускавець щорічно приймає тисячі відпочиваючих, адже ціни тут залишаються на цілком прийнятному рівні.

Якщо вас цікавить відпочинок в Трускавці, пам'ятайте – бронювати місця краще заздалегідь: всі санаторії та пансіонати, а також актуальні ціни та опис інфраструктури ви знайдете на сайті компанії "Західкурортсервіс".

Відпочинок і лікування в Трускавці

Відомий бальнеологічний курорт пропонує величезний вибір профілактичних та загальнооздоровчих процедур. Сюди приїжджають пацієнти, у яких діагностовано урологічні захворювання, а також порушення ендокринної системи. Мінеральна вода приймається всередину і прописується зовнішньо. Цілющі ванни і водолікування в комплексі з озокеритотерапією впливають на організм і дозволяють прискорити процес одужання при захворюваннях нирок, печінки і цукровому діабеті. Багато санаторіїв Трускавця пропонують супутні лікуванню процедури, аналогів яких немає.

Ті, хто вже встиг оцінити переваги відпочинку на курорті, проводить тут відпустку щороку: кожен санаторій Трускавця готовий запропонувати своїм відвідувачам комфортні умови і високоякісний сервіс за доступною ціною. Здоров'я, як відомо, коштує багато чого і переоцінити можливість отримати потужний заряд енергії і відчути на собі чудодійну силу природних ресурсів складно. Бальнеологічні курорти, зокрема Трускавець, дарують шанс поліпшити самопочуття, позбутися від хронічних захворювань і прекрасно відпочити, милуючись красивими пейзажами.

 Ціни та умови

Трускавець пропонує не тільки ефективне лікування: відпочинок тут може бути різноманітним, цікавим і при цьому недорогим, адже ціни – цілком доступні кожному. Не пропустіть можливість відвідати центральний парк, де ростуть як звичні всім дерева, так і екзотичні види. У східній частині курорту ростуть старовинні дуби, вік яких перевищує 400 років. Відпочиваючі можуть придбати екскурсійні тури в Моршин і Львів. Недалеко від Трускавця знаходиться гірськолижний курорт Славське, який можна відвідати в зимовий період.

Є величезний вибір житла: приїжджих приймають пансіонати, затишні маленькі готелі, численні санаторії. При бажанні можна зупинитися в приватному секторі. Актуальні ціни на проживання та лікування підкажуть наші консультанти. Компанія "Західкурортсервіс" пропонує можливість попереднього бронювання.