Відпочинок в Карпатах – це унікальний шанс оздоровитись та активно провести відпустку влітку та взимку. Щорічно тисячі туристів з різних країн приїжджають в мальовничий куточок України, оточений з усіх сторін горами, щоби покататись на лижах, полазити по горах, побродити по лісах і просто подихати свіжим гірським повітрям, котрий наповнює силами і дарує здоров'я. 

Курорти Закарпаття пропонують відпочинок на любий смак:

  • Гірськолижні бази. Відпочинок в Карпатах користується великою популярністю серед любителів активних видів спорту, адже тут створенні самі комфортні умови для спусків, а ціни набагато нижчі європейських. Вас чекають хорошо обладнані траси різної складності та першокласний сервіс.
  • Санаторії Закарпаття (Україна). Саме в цьому регіоні знаходяться всі самі знамениті оздоровниці. Відпочиваючі мають можливість оздоровитись і пройти курси лікувальних програм унікальними мінеральними водами.
  • Екскурсії і прогулянки. Відпочинок в Карпатах обходиться недорого. Можно замовити поїздку на декілька днів і відвідати всі міста регіону. Тут багато цікавих визначних місць. Туристів притягує красота природи і місцева культурна спадщина.

 

Санаторії Карпат і Закарпаття

Якщо взимку відпочинок в Закарпатті – це в першу чергу катання на лижах, то влітку сюди їдуть щоб оздоровитись. Санаторії в Карпатах використовують природні ресурси для лікування різних захворювань:

  • розлади системи травлення;
  • захворювання опорно-рухового апарату;
  • цукровий діабет;
  • порушення работи серцево-сосудинної системи;
  • реабілітація після операційного втручання і перенесення вірусних захворювань. 

 В цьому регіоні знаходяться всесвітньо відомі центри лікування мінеральними водами і грязями. Користуються популярностю унікальні медичні інгаляції, ванни і душові процедури. Кожний санаторій в Закарпатті має сучасне діагностичне обладнання ("Теплиця", "Гірська Тиса", "Синяк" та інші).

 

Відпочинок в Закарпатті влітку – це шанс побачити багато визначних місць регіону та насолодитись красою природи. Тут протікає близько 9000 потоків та річок, є багато озер і водоспадів. Можно прогулятись гірськими стежками і відвідати заповідники. Радує і місцева гостинність. Жителі часто організовують веселі святкування та незабутні фестивалі. Численні пансіонати, бази відпочинку і затишні готелі запрошують відпочиваючих провести відпустку з комфортом.Якщо ви плануєте відпочинок в Закарпатті, зв'яжіться з нашими працівниками та уточніть актуальні ціни. Ми пропонуємо самі вигідні умови на попереднє бронювання. Користуються популярністю санаторій "Теплиця", "Синяк" а також "Гірська Тиса" та багато інших оздоровчих центрів Закарпаття. Ми організуємо сімейний відпочинок, враховуючи всі ваші побажання. Вас чекають європейський рівень комфорту та яскраві враження.