Консультація

МРЦ «Південний Буг» Хмільник. Ціни 2023 року

Медичний реабілітаційний центр “Південний Буг” – відомча оздоровниця міністерства внутрішніх справ України, розташована у самому центрі міста Хмільник, в затишному куточку на березі річки Південний Буг. Єдиний в місті санаторій, який має власну берегову зону з пляжем, альтанками, гойдалками, мангалами. Територія, площею майже 9 га, завжди в ідеальному стані, що створює прекрасні умови для повноцінного відпочинку та оздоровлення.

Увага!!! При заїзді при собі необхідно мати: маски, антисептичні засоби, довідку від сімейного лікаря про епідемоточення, результати тесту ІФА-М (давності не більше 36 годин). Тест ІФА-М можна пройти в санаторії, вартість – 270 грн.

У вартість з особи на добу входить:

 • проживання;
 • харчування 4-х разове дієтичне, для номерів “Люкс” у VIP-залі;
 • лікування за призначенням лікаря.

* у вартість путівки додатково входить:

 • спелеотерапія;
 • підводний душ-масаж у радоновій або прісній воді;
 • курс лікування мінеральною водою “Моршинська”.

Додаткова інформація:

 • діти приймаються з любого віку;
 • діти віком до 5-ти років при розміщенні в одному номері з батьками – проживання безкоштовно (без надання додаткового місця і харчування);
 • додаткове місце для дітей віком від 5-ти до 10-ти років – 250 грн/доба;
 • для дітей віком від 10-ти років при розміщенні на основному або додатковому місці – вартість дитячої путівки;
 • Wi-Fi на території, в номерах корпусу №5, частково в номерах корпусів №2,3;
 • автостоянка платна – 30 грн./доба;
 • поселення з домашніми тваринами заборонено.

Номерний фонд:

Два комфортабельних спальних корпуси з одномісними, двомісними номерами, а також номерами покращеного типу і корпус №5 з номерами “Люкс”. Спальні корпуси №2 і №3 з’єднані критим переходом з лікувальним корпусом і ванним відділенням. Корпус їдальні знаходиться окремо від спальних корпусів.

 • 1-но кімнатний 2-х місний номер “Стандарт” (14 м2):

У номері: два односпальні ліжка, набір меблів, телевізор, санвузол (душ, умивальник, унітаз). Балкон.

 • 1-но кімнатний 1-но місний “Напівлюкс” (15 м2):

У номері: полуторне ліжко, набір меблів, телевізор, холодильник, кондиціонер, електрочайник, санвузол (душова кабіна, умивальник, унітаз). Балкон.

 • 1-но кімнатний 2-х місний “Напівлюкс” (16 м2):

У номері: два односпальні ліжка, набір меблів, телевізор, холодильник, кондиціонер, електрочайник, санвузол (душова кабіна, умивальник, унітаз). Балкон.

 • 1-но кімнатний 1-но місний “Напівлюкс покращений” (18 м2):

У номері: односпальне ліжко, набір меблів, LCD-телевізор, холодильник, кондиціонер, електрочайник, санвузол (душова кабіна, умивальник, унітаз). Балкон.

 • 1-но кімнатний 2-х місний “Напівлюкс покращений” (18 м2):

У номері: два односпальні ліжка, набір меблів, LCD-телевізор, холодильник, кондиціонер, електрочайник, санвузол (душова кабіна, умивальник, унітаз). Балкон.

 • 2-х кімнатний 1-но місний “Люкс” (35 м2):

У номері: спальня і вітальня, двоспальне ліжко, диван, меблі із натурального дерева, LCD-телевізор, кабельне телебачення, Wi-Fi, холодильник, кондиціонер, телефон, електрочайник, праска, прасувальна дошка, санвузол (душова кабіна, умивальник, унітаз), фен. Балкон. Сучасний дизайн, євроремонт.

 • 2-х кімнатний 2-х місний “Люкс” (40 м2):

У номері: спальня і вітальня, двоспальне або два окремих ліжка, диван, меблі із натурального дерева, LCD-телевізор, кабельне телебачення, Wi-Fi, холодильник, кондиціонер, телефон, електрочайник, праска, прасувальна дошка, санвузол (душова кабіна, умивальник, унітаз), фен. Балкон. Сучасний дизайн, євроремонт.

 • 2-х кімнатний 1-но місний номер “Люкс +” (45 м2):

У номері: спальня і вітальня, двоспальне ліжко, шкіряний диван і крісло, меблі із натурального дерева, два LCD-телевізори, кабельне телебачення, Wi-Fi, холодильник, кондиціонер, телефон, електрочайник, праска, прасувальна дошка, санвузол (душова кабіна, умивальник, унітаз), фен. Балкон. Сучасний дизайн, євроремонт.

 • 2-х комнатный 2-х местный номер “Люкс +” (45 м2):

У номері: спальня і вітальня, двоспальне ліжко, шкіряний диван і крісло, меблі із натурального дерева, два LCD-телевізори, кабельне телебачення, Wi-Fi, холодильник, кондиціонер, телефон, електрочайник, праска, прасувальна дошка, санвузол (душова кабіна, умивальник, унітаз), фен. Балкон. Сучасний дизайн, євроремонт.

Мінеральні води: “Моршинська”.

Водопостачання: холодна і гаряча вода цілодобово.

Інфраструктура: спортивно-оздоровчий комплекс, пляж на березі річки Південний Буг, парк з розміткою для теринкуру, спортивний майданчик (тренажери під відкритим небом), волейбольний майданчик, настільний теніс, більярд, кафе-бар “Берег”, дитячий майданчик, клуб, бібліотека, косметологічний кабінет, платна автостоянка (30 грн./доба).

Розрахункова година: Заїзд з 8:00. Виїзд до 8:00.

Адреса: Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Шевченка, б. 25.

Як дістатися:

 • потягом до м. Вінниця, із залізничного вокзалу переїхати на Західну автостацію, звідти на Хмільник (з інтервалом у 30 хвилин з 6:00 до 19:00) щодня курсують автобуси і маршрутні таксі. Час в дорозі 45-50 хвилин. В Хмільнику зійти на зупинці “Радон” і пройти 300 метрів до санаторію.
 • по прибуттю на залізничний вокзал ст. Хмільник, на привокзальній площі очікує мікроавтобус МРЦ “Південний Буг”, який доставить Вас в оздоровницю.

Документи необхідні для поселення:

 • Для дорослих: паспорт, путівка (ваучер) направляючої сторони, санаторно-курортну карту форма 072/о;
 • Для дітей: свідоцтво про народження, довідка про епідемоточення, довідка про щеплення.
Ціни 2023 року
Категорія номера 18.10.21р.-31.03.23р.
основне місце дорослий додаткове місце дорослий основне місце діти додаткове місце діти
1-но кімнатні номери
2-х місний “Стандарт” 880 730 690
1-но місний “Напівлюкс” 1160
2-х місний “Напівлюкс” 960 795  715
1-но місний “Напівлюкс покращений” * 1360
2-х місний “Напівлюкс покращений” * 1160 1050 955 875
2-х кімнатні номери
1-но місний “Люкс” * 1600
2-х місний “Люкс” *  1180 930 970  770
1-но місний “Люкс покращений” * 1800
2-х місний “Люкс покращений” * 1380  1120 1130 930
 • Wi – Fi
 • Ресторан
 • Спортивні площадки
 • Бювет мінеральних вод
 • Більярд
 • Кіноконцертний зал
 • Бібліотека
 • Екскурсійне бюро

Лікувальні процедури відпускаються з понеділка по п’ятницю. В суботу відпускаються тільки водні процедури. У неділю вихідний.

Профіль санаторію: захворювання органів опори-руху; захворювання серцево-судинної системи; захворювання нервової системи; захворювання органів дихання; захворювання жіночих статевих органів; захворювання чоловічої статевої системи; захворювання шкіри; захворювання ендокринної системи; хвороби ротової порожнини.

Захворювання органів опори-руху – показання для лікування: артрити, поліартрити не туберкульозного характеру; остеохондроз хребта; анкілозуючий спондилоартрит (хвороба Бехтєрева); деформуючий спондильоз без виражених порушень руху в хребті; серопозитивний ревматоїдний артрит; ревматоїдний артрит не вище І ступені, без системних проявів, з порушенням функції суглобів не вище ІІ ступені; деформуючий остеоартроз дистрофічний, який розвився внаслідок порушення обміну речовин, або порушень залоз внутрішньої секреції; артрози великих і малих суглобів; захворювання позасуглобних м’яких тканин (міозіти, бурсити, тендовагініти, періартрити, апоневрози); травматичні пошкодження кісток та суглобів.

Захворювання серцево-судинної системи – показання для лікування: гіпертонічна хвороба I-II ступені, без частих судинних кризів; ревматизм, при недостатності кровообігу не вище І ступені; атеросклероз периферичних судин; атеросклеротичний кардіосклероз; варикозне розширення вен; гіпотонічна хвороба; хронічна ішемічна хвороба серця (без нападів стенокардії та порушень ритму) при серцевій недостатності, не вище I ступені; стан після перенесеного інфаркту міокарда, без порушень кровообігу вище ІІ-А ступені; облітеруючий ендартеріїт з порушенням кровообігу судин кінцівок I-II ступені; облітеруючий атеросклероз судин кінцівок в стадії компенсації та субкомпенсаці периферійноно кровообігу (при відсутності виразок, гангрени); ревматичний ендоміокардит (неактивний процес); ревматичні хвороби аортального клапана; ревматичні хвороби мітрального клапана; залишкові явища після флебіту, тромбофлебіту нижніх кінцівок.

Захворювання нервової системи – показання для лікування: радикуліти; радикулоневрити дискогенного або інфекційно-алергічного походження в стадії неповної ремісії; поліневрити; полірадикуліти; неврит лицевого, трійчатого нерва, плечового сплетіння; нейрофіброміодит; вегетативна поліневропатія; солярит; травми корінчиків, сплетінь, нервових стволів, які не потребують хірургічного впливу; функціональні захворювання нервової системи (неврити, неврастенія).

Захворювання органів дихання – показання для лікування: хронічний бронхіт; пневмонія бактеріальна; вазомоторний та алергічний риніт; хронічний риніт; хронічний фарингіт; хронічний синусит; хронічний тонзиліт; хронічний ларингіт; інші хронічні обструктивні легеневі хвороби.

Захворювання жіночих статевих органів – показання для лікування: сальпінгіт і оофорит хронічний і після загострення (не раніше ніж через два місяці) при нормальній температурі тіла, без збільшення ШОЕ, лейкоцитозу і паличкоядерного зміщення; париметрит, периметрит після закінчення гострого періоду; тазові спайки очеревини після перенесеного запального процесу в малому тазі (періаднексити, периметрити, параметрити); ендометрит, метроендометрит в хронічній стадії; гіпофункція яєчників в поєднанні з хронічним запальним процесом; запальні захворювання жіночих органів у поєднанні з фіброміомою матки розміром не більше ніж 9-10 недільної вагітності; безпліддя з приводу запальних захворювань матки і фаллопієвих труб, а також при нерізко вираженому недорозвитку матки; функціональна недостатність яєчників, з приводу їх первинного враження при нормальних або нерізко зменшених розмірах матки; дистрофічні процеси в органах малого тазу (незапальної етіології); клімактеричний синдром ранній або ускладнений; ендометриоз геніталій або других органів; реабілітація хворих після гінекологічних операцій.

Захворювання чоловічої статевої системи – показання для лікування: хронічні неспецифічні простатити, які підлягають консервативному лікуванню в стадії ремісії; еректильної дисфункції; зниження потенції; доброякісна гіперплазія простати І ступені; безпліддя.

Захворювання шкіри – показання для лікування: дерматит; обмежений нейродерміт; хронічна екзема; себорейна екзема; псоріаз і псоріазоподібні хвороби; лишай (різні форми, хронічна стадія, нерозповсюджений); склеродермія (бляшкова форма); кропивниця алергічна та інші її види; післяопікові дерматогенні контрактури.

Захворювання ендокринної системи – показання для лікування: цукровий діабет (легка форма та середньої важкості) в стадії компенсації; ожиріння I-II ступені при недостатності кровообігу не вище I ступені; подагра; сечокислий діатез; гіпертиреоз (легка формаі); гіпотиреоз в стадії компенсації і сублімації.

Хвороби ротової порожнини – показання для лікування: захворювання слизової оболонки (пародонтити, гінгівіти); захворювання ясен; пародонтоз.

Протипоказання для лікування: серцева недостатність II-А ступені і вище; стабільна стенокардія III-IV функціональних класів; важкі порушення серцевого ритму і провідності; артеріальна гіпертензія III ступеня з некоригованим артеріальним тиском;  рецидивні тромбоемболічні ускладнення; порушення мозкового кровообігу в гострій чи підгострій стадії; цукровий діабет декомпенсований і важкого перебігу; тромбоз шунта, який клінічно проявляється гострим інфарктом міокарда із складним порушенням серцевого ритму, гострою серцевою недостатністю; шлункові, кишкові кровотечі; злоякісні та доброякісні пухлини й підозри на ці захворювання, за винятком фіброміом матки, величина яких не перебільшує розмірів матки при 3-місячній вагітності; гнійні процеси; індивідуальна непереносимість певних процедур; загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

Лікувальні процедури та діагностичні дослідження які входять у вартість путівки: підводне витягування хребта в басейні з радоновою водою; горизонтальне (сухе) витягнення хребта на апараті TRA-COMPUTER; лікувальний масаж (сегментальний), релакс-масаж; ванни (радонові, хвойні, перлинні, бішофітні); висхідний душ; дентальні зрошення радоновою водою; гінекологічні зрошення радоновою водою; електролікування (магнітотерапія, ампліпульстерапія, високочастотна терапія, інтерференцтерапія, електростимуляція м’язів, Д’Арсонвалізація, електрофорез, ультразвукова терапія); теплолікування (парафіноозокеритотерапія, бішофітні аплікації); лазеротерапія; тубус-кварц;солюкс, лампа “Біоптрон”; синглентно-киснева терапія; лікувальна фізкультура; фітотерапія; інгаляції з настоїв трав (ромашки, календули, ментолу, евкаліпту); загальний аналіз крові; аналіз крові на цукор; загальний аналіз сечі, електрокардіографія; реовазографія; реоенцефалографія; консультація лікаря (кардіолог, офтальмолог, невропатолог, уролог, гінеколог, стоматолог).

Лікувальні процедури та діагностичні дослідження за додаткову плату: озонотерапія; аерокріотерапія (кріосауна); локальна кріосауна; мезотерапія; колонотерапія; ударно-хвильова терапія; спелеотерапія; пресотерапія; термомасаж на утановці Nuge Best 5000; підводний душ-масаж в радоновій або прісній воді; вакуумний масаж; комплексний масаж на масажному кріслі ReJoice; суха вуглекисла ванна; стоун-терапія; УЗД внутрішніх органів; УЗД щитовидної залози; УЗД суглобів; УЗД артеріальних і венозних судин кінцівок; добове моніторування артеріального тиску та довготривале ЕКГ дослідження; колькоскопія; рентгенографія; біохімічний аналіз крові;аналіз крові на амілазу; імуноферментний аналіз крові для визначення антитіл; тимолова проба; спермограма.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МРЦ «Південний Буг» Хмільник

  ПІБ
  Контактний телефон
  E-mail
  Дата заїзду
  Категорія номера
  Кількість днів
  Додаткова інформація