Консультація

МЦР Залізничників Хмільник. Ціни 2021 року

Медичний центр реабілітації залізничників являється перлиною курорту Хмільник. Особливістю санаторію – є проведення цілого комплексу лікувальних процедур із застосуванням радону. В процесі лікування використовуються також грязі: Війтівецького родовища (місцеві торф’яні грязі) та Куяльницького родовища.

Увага!!! При заїзді при собі необхідно мати: маски, антисептичні засоби, довідку від сімейного лікаря про епідемоточення, результати тесту ІФА-М (давності не більше 48 годин).

У вартість з особи на добу входить:

 • проживання;
 • харчування 3-х разове дієтичне;
 • лікування за призначенням лікаря.

Додаткова інформація:

 • рекомендований термін лікування від 14-ти днів;
 • діти приймаються з 5-ти років;
 • дітям віком до 10-ти років лікування не надається;
 • при розміщенні дітей на основному місці – вартість путівки повна;
 • критий плавальний басейн платний – 70 грн./година;
 • поселення з домашніми тваринами заборонено.

Номерний фонд:

Корпус №1 – 5-ти поверховий, є ліфт.

 • 1-но кімнатний 1-но місний номер /блок/ (10 м2):

У номері: односпальне ліжко, шафа для одягу, телевізор, холодильник, санвузол (душ, умивальник, унітаз) на два номери 1-но місний і 2-х місний “Економ”.

 • 1-но кімнатний 2-х місний номер “Економ” /блок/ (10 м2):

У номері: два односпальні ліжка, шафа для одягу, телевізор, холодильник, санвузол (душ, умивальник, унітаз) на два номери 1-но місний і 2-х місний “Економ”.

 • 1-но кімнатний 2-х місний номер “Стандарт” (10 м2):

У номері: два односпальні ліжка, шафа для одягу, телевізор, холодильник, санвузол (душ, умивальник, унітаз).

 • 1-но кімнатний 1-но місний номер окремий (10 м2):

У номері: односпальне ліжко, шафа для одягу, телевізор, холодильник, санвузол (душ, умивальник, унітаз).

 • 1-но кімнатний 2-х місний номер “Стандарт+” (10 м2):

У номері: два односпальні ліжка, шафа для одягу, телевізор, холодильник, санвузол (душ, умивальник, унітаз). Ремонт.

 • 2-х кімнатний 2-х місний номер “Люкс” №324 (20 м2):

У номері: спальня з двоспальним ліжком, вітальня з м’якими меблями, шафа для одягу, телевізор, холодильник, кондиціонер, санвузол (душ, умивальник, унітаз).

 • 2-х кімнатний 2-х місний номеа “Люкс” №316 (26 м2):

У номері: спальня з двоспальним ліжком, вітальня з м’якими меблями, шафа для одягу, телевізор, холодильник, кондиціонер, санвузол (душ, умивальник, унітаз).

Корпус №2 – 3-х поверховий.

 • 1-но кімнатний 2-х місний номер “Стандарт” (10 м2):

У номері: одне широке або два односпальні ліжка, шафа для одягу, телевізор, холодильник, кондиціонер, санвузол (душ, умивальник, унітаз). Сучасний ремонт.

Корпус №3 (VIP) – 2-х поверховий.

 • 2-х кімнатний 2-х місний номер “Люкс” (20 м2):

У номері: спальня з двоспальним ліжком, вітальня з м’якими меблями, шафа для одягу, телевізор, холодильник, кондиціонер, санвузол (душ, умивальник, унітаз).

 • 3-х кімнатний 2-х місний номер “Люкс” (30 м2):

У номері: спальня з двоспальним ліжком, спальня з двома окремими ліжками, вітальня з м’якими меблями, шафа для одягу, телевізор, холодильник, кондиціонер, два санвузли (душ, умивальник, унітаз).

Мінеральні води: “Хмільницька цілюща”.

Водопостачання: холодна і гаряча вода цілодобово.

Інфраструктура: критий басейн (20 м), оздоровчий центр, спортивний зал, тренажерний зал, волейбольний майданчик, бадмінтон, більярд, кіноконцертний зал, бібліотека, автостоянка під охороною.

Розрахункова година: Заїзд з 0:00. Виїзд до 24:00.

Адреса: Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Шевченка, б. 20.

Як дістатися:

 • потягом до м. Вінниця, із залізничного вокзалу переїхати на Західну автостацію, звідти на Хмільник (з інтервалом у 30 хвилин з 6:00 до 19:00) щодня курсують автобуси і маршрутні таксі. Час в дорозі 45-50 хвилин. В Хмільнику зійти на зупинці “Радон” і пройти 300 метрів до санаторію.
 • по прибуттю на залізничний вокзал ст. Хмільник, на привокзальній площі очікує мікроавтобус МЦР залізничноків, який доставить Вас в оздоровницю.

Документи необхідні для поселення:

 • Для дорослих: паспорт, путівка (ваучер) направляючої сторони, санаторно-курортну карту форма 072/о;
 • Для дітей: свідоцтво про народження, довідка про епідемоточення, довідка про щеплення.
Ціни 2021 року
Категорія номера 01.01.21р.-30.04.21р.
Корпус №1
1-но кімнатний 1-но місний /блок/ 840
1-но кімнатний 2-х місний “Економ” /блок/ 770
1-но кімнатний 2-х місний “Стандарт” 850
1-но кімнатний 2-х місний “Стандарт” /1 особа в номер/ 1155
1-но кімнатний 1-но місний окремий 900
1-но кімнатний 2-х місний “Стандарт+” 900
2-х кімнатний 2-х місний “Люкс” №324 1390
2-х кімнатний 2-х місний “Люкс” №316 1590
Корпус №2
1-но кімнатний 2-х місний “Стандарт” 940
1-но кімнатний 2-х місний “Стандарт” /1 особа в номері/ 1320
Корпус №3 VIP
2-х кімнатний 2-х місний “Люкс” 1900
3-х кімнатний 2-х місний “Люкс” 2000
 • Басейн
 • Wi – Fi
 • Спортивні площадки
 • Бювет мінеральних вод
 • Більярд
 • Бібліотека

Лікувальні процедури відпускаються з понеділка по суботу. У неділю відпускаються тільки платні процедури.

Профіль санаторію: захворювання опорно-рухового апарату; захворювання серцево-судинної системи; захворювання нервової системи; гінекологічні захворювання; захворювання чоловічої статевої системи; захворювання шкіри; захворювання ендокринної системи та порушення обміну речовин; опікова хвороба; хвороби ЛОР-органів; захворювання органів травлення; захворювання печінки, жовчних шляхів та підшлункової залози; захворювання нирок та сечовивідних шляхів.

Захворювання опорно-рухового апарату – показання для лікування: остеохондроз хребта; деформуючий спондильоз без різких порушень рухливості хребетного стовпа; анкілозуючий спондилоартрит (хвороба Бехтєрєва); ревматоїдний артрит (при активності процесу не вище ІІ ступеня, без системних проявів, з порушенням функцій суглобів не вище ІІ ступеня); деформуючий остеоартроз; ревматичний поліартрит; травми суглобів, кінцівок та хребта з контрактурами в зв’язку з тривалою іммобілізацією і нейротрофічними порушеннями; переломи кісток з уповільненою консолідацією, болючим кістковим мозолем; контрактури (остит і періостит інфекційний і травматичний); хвороби навколосуглобових м’яких тканин (міозит, бурсит, тендовагініт, періартрит, апоневроз).

Захворювання серцево-судинної системи – показання для лікування: гіпертонічна хвороба не вище ІІ стадії без частих судинних кризів і виражених явищ склерозу судин серця, нирок, головного мозку, при недостатності кровообігу не вище І стадії, гіперкінетичному варіанті кровообігу; хронічна ішемічна хвороба серця; кардіосклероз атеросклеротичний; кардіосклероз після перенесеного інфаркту міокарда з давністю більше 1 року при відсутності ознак або стенокардії; кардіосклероз постміокардичний (неревматичної етіології) при відсутності ознак запалення, недостатності кровообігу вище І стадії;  облітеруючий атеросклероз судин кінцівок і термінального відділу черевної аорти в стадіях компенсації і субкомпенсації периферичного кровообігу, при відсутності виразок, гангрени; облітеруючий тромбангіїт, ендартеріїт з порушенням кровообігу кінцівок І та ІІ стадії, тільки в період ремісії; залишкові явища після флебіту, тромбофлебіту нижніх кінцівок після закінчення гострого і підгострого періоду; венозна недостатність.

Захворювання нервової системи – показання для лікування: радикуліти; поліневрити; плексити; неврити (лицьового, трійчастого нерва, плечового сплетіння, окремих нервових закінчень); неврози; травми нервових корінців, сплетінь; мігрень (головні болі).

Гінекологічні захворювання – показання для лікування: сальпінгіт і оофорит хронічні і після загострення; параметрит, периметрит; тазові спайки очеревини після перенесеного запального процесу; метрит, ендометрит; гіпофункція яєчників; ускладнення після хірургічних втручань на матці, трубах, яєчниках (післяопераційний інфільтрат); безпліддя, яке виникло в результаті запальних захворювань матки, маткових труб, яєчників, а також вторинних порушень в системі гіпофіза; генітальний ендометріоз; ранній і ускладнений клімактеричний синдром; реабілітація хворих після гінекологічних операцій.

Захворювання чоловічої статевої системи – показання для лікування: хронічні неспецифічні простатити, які підлягають консервативному лікуванню в стадії ремісії; еректильної дисфункції; зниження потенції; доброякісна гіперплазія простати І ступені; безпліддя.

Захворювання шкіри – показання для лікування: псоріаз; дерміт; обмежений нейродерміт; екзема; склеродермія (бляшечна форма); червоний плоский лишай; вугрі.

Захворювання ендокринної системи та обміну речовин – показання для лікування: цукровий діабет (легка та середня форми) в стадії компенсації; подагра; сечокислий діатез; гіпотиреоз; гіпертиреоз в стадії компенсації і субкомпенсації; ожиріння І-ІІ ступені при недостатності кровообігу не вище І стадії.

Опікова хвороба – показання для лікування: реабілітація опікових реконвалесцентів з переважним ураженням шкіри, серцево-судинної системи, органів травлення; реабілітація хворих з післяопіковими деформаціями, гіпертрофічними рубцями; психокорекція опікових хворих.

Захворювання ЛОР-органів – показання для лікування: хронічні (риніт, фарингіт, тонзиліт, синусит, ларингіт); вазомоторний риніт; захворювання слизової оболонки; захворювання ясен.

Захворювання органів травлення – показання для лікування: хронічний гастрит в стадії ремісії; дуоденіт; виразкова хвороба дванадцятипалої кишки.

Захворювання печінки, жовчних шляхів та підшлункової залози – показання для лікування: залишкові явища хвороби Боткіна після закінчення жовтяничного періоду; хронічні холецистити, холангіти, ангіохоліти різної етіології без схильності до частих загострень, без явищ жовтухи і при нормальному СОЕ; стан після оперативного втручання на печінці і жовчних шляхах, не раніше ніж через 1-2 місяці після операції; дискінезії жовчних шляхів і жовчного міхура; хронічний панкреатит легкого та середнього ступеня (крім туберкульозного).

Захворювання нирок і сечовивідних шляхів – показання для лікування: хронічні пієлонефрити в період ремісії, без порушення азотовидільної функції нирок і без вираженої гіпертонії; хронічні (неспецифічні) цистити.

Протипоказання для лікування: всі захворювання в гострій стадії; хронічні захворювання або загострення ускладнень гнійними процесами; венеричні захворювання в гострій стадії або у заразній формі; психічні захворювання; епілепсія; хвороби крові в гострій стадії і стадії загострення; кахексія будь-якого походження; злоякісні новоутворення; всі захворювання і стани, які вимагають стаціонарного лікування, в тому числі хірургічного втручання; всі захворювання, при яких хворі не здатні самостійно пересуватися і мають потребу в постійному догляді; часті або густі кровотечі; вагітність; туберкульоз в активній стадії; індивідуальна непереносимість певних процедур; загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

Лікувальні процедури та діагностичні дослідження які входять у вартість путівки: підводне витягування хребта у радоновій воді; ванни (радоново-вуглекислі, йодо-бромні, хвойні, озонові); душ (Шарко, циркулярний, висхідний); грязелікування (місцева торф’яна грязь Війтівецького родовища, а також грязі Куяльницького та Сакського родовищ); гальванізація; електрофорез (з лікарськими препаратами, бішофітом, з екстрактом Куяльницької грязі “Пелодекс”); гінекологічні зрошення; мікроклізми; імпульсна електротерапія (ампліпульс, інтерференцтерапія, електросон, електростимуляція); високочастотна електротерапія (дарсонвалізація, індуктотерапія, УВЧ-терапія); магнітотерапія; лазеротерапія; ультразвукова терапія; пресотерапія; вакуумна терапія; масаж сегментарний; араматерапія; фітотерапія; клінічні та біохімічні дослідження; рентгенографія.

Лікувальні процедури та діагностичні дослідження за додаткову плату: підводний душ-масаж; ванни з додаванням ароматичних олій; спелеотерапія (соляна кімната); гідроколонотерапія; інгаляції (масляні, з мінеральною водою, з лікарськими травами); масаж (загальний, косметологічний); голкорефлексотерапія; клінічні, біохімічні та імунологічні дослідження; УЗД (внутрішніх органів, щитовидної залози, молочних залоз, органів малого тазу); ендоскопічні дослідження; ЕКГ; ехокардіографія; реоенцефалографія; реовазографія.

Медичний Центр реабілітації залізничників (Хмільник) використовує різні методи лікування:

Радонотерапія – для проведення радонотерапії санаторій має чудову двоповерхову бальнеолікарню, обладнану сучасною бальнеотехнікою: 30 загальних ванн, 10 з яких з установками для підводного душ-масажу, ще 5 мають особливу форму, що дає можливість відчувати себе комфортно під час процедури людям різного віку; басейн для підводного витягування хребта в радоновій воді, що дуже ефективно при остеохондрозі хребта; унікальні вихрові ванни для верхніх і нижніх кінцівок, а також для нижньої половини тулуба; кисневі ванни ; установка для гідромасажу ясен; обладнання для вагінальних зрошень; кабінет для гідропатії (душ Шарко, циркулярний і висхідний душ).

Грязелікування – використовується місцева торф’яна грязь, що надає високу ефективність на організм людини при багатьох захворюваннях. Цей метод лікування проводиться у вигляді грязьових аплікацій і гальваногрязі.

Фізіотерапія – здравниця має сучасні фізіотерапевтичні прилади, які чудово доповнюють бальнео- і грязелікування. Гордістю колективу є комп’ютерний кабінет лазерної терапії, в якому можуть одночасно проходити лікування 7 хворих. У цьому кабінеті встановлені лазери нового покоління, що працюють як у видимому, так і в інфрачервоному спектрах, що генерують промені різної форми і потужності, а також в комбінації з магнітним полем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МЦР Залізничників Хмільник

  ПІБ
  Контактний телефон
  E-mail
  Дата заїзду
  Категорія номера
  Кількість днів
  Додаткова інформація