Консультація

Санаторій «Хорол» Миргород. Ціни 2023 року

Санаторій «Хорол» (Миргород) знаходиться в мальовничій парковій зоні, в центрі курорту Миргород. Тут поєднуються універсальні можливості новітніх методик лікування з цілющою силою Миргородської мінеральної води і всіма перевагами СПА-відпочинку. У санаторії “Хорол” є спеціалізоване відділення матері і дитини для лікування органів травлення. Заслуженою популярністю користується відділення оздоровлення вагітних жінок від 12 до 32 тижнів вагітності.

У вартість з особи на добу входить:

 • проживання;
 • 3-х разове харчування;
 • лікування за призначенням лікаря.

Додаткова інформація:

 • перехід з профільного відділення в одне із реабілітаційних відділень доплата складає – 84 грн. для дорослого; діти до 18 років, а також інваліди – 78 грн.;
 • вартість бронювання номерів 1-но місний “Економ”, 1-но місний “Стандарт”, 2-х місний “Стандарт”, номерів “Напівлюкс” і “Люкс” – 100 грн., з основного місця.
 • діти приймаються тільки з 2-х років;
 • діти віком до 18 років на основному місці – вартість путівки дитяча;
 • діти віком до 10 років на додатковому місці – 50% від вартості дитячої путівки на основному місці;
 • діти віком від 10 до 16 років на додатковому місці – 70% від вартості дитячої путівки на основному місці;
 • діти віком від 16 до 18 років на додатковому місці – 80% від вартості дитячої путівки на основному місці;
 • дорослі на додатковому місці – 80% від вартості путівки на основному місці;
 • при достроковому виїзді, кошти повертаються, за невикористані дні, за мінусом вартості однієї доби перебування в санаторії;
 • по приїзду в санаторій в поза робочий час, звертатись на рецепцію (корпус №1) санаторію “Хорол”.

Номерний фонд:

Санаторій “Хорол” включає в себе три спальних корпуси, розташовані один від одного на відстані 100-200 м. Недалеко від спальних корпусів знаходяться лікувальний корпус, бювет і їдальня.

 • 1-но кімнатний “Економ”:

1-но кімнатний номер двомісного або одномісного розміщення з одним або двома односпальними ліжками. У номері: телевізор, ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон. Ремонт середньої якості.

 • 1-но кімнатний “Стандарт”:

1-но кімнатний номер двомісного або одномісного розміщення з одним або двома односпальними ліжками. У номері: телевізор, холодильник, ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон. Ремонт хорошої якості.

 • 1-но кімнатний “Стандарт +”:

1-но кімнатний номер двомісного або одномісного розміщення з одним широким ліжком. У номері: телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон. Ремонт хорошої якості.

 • 2-х кімнатний “Напівлюкс”:

2-х кімнатний номер після ремонту двомісного розміщення, що складається із спальні з двоспальним ліжком і вітальні. У номері: м’який куточок з диваном, телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон (не у всіх номерах).

 • 2-х кімнатний “Люкс”:

2-х кімнатний номер двомісного розміщення, що складається із спальні з двоспальним ліжком та вітальні. У номері: м’який куточок з диваном, телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон.

 • 2-х кімнатний “Люкс Покращений”:

2-х кімнатний номер двомісного розміщення, що складається із спальні з двоспальним ліжком та вітальні. У номері: м’який куточок з диваном, телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон.

 • 2-х кімнатний “Люкс Підвищеної комфортності”:

2-х кімнатний просторий номер двомісного розміщення, що складається із спальні з двоспальним ліжком та вітальні. У номері: м’який куточок з диваном, телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон.

 • 1-но кімнатний “Люкс”:

1-но кімнатний номер одномісного розміщення з одним широким ліжком. У номері: телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон.

 •  1-но кімнатний “Люкс Покращений”:

1-но кімнатний номер одномісного розміщення з одним широким ліжком. В номері: телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон.

Мінеральні води: “Миргородська”.

Водопостачання: холодна вода протягом дня з 5:00 до 23:00, гаряча — щодня за графіком.

Інфраструктура: зал лікувальної фізкультури, кабінети фізіотерапії, лікувального масажу, інгаляцій, терапевтичної стоматології і діагностичний центр (клінічна, біохімічна, бактеріологічна лабораторії, кабінети доуденального зондування, фракційного дослідження шлункового соку, гастроскопії, термографії, УЗІ, радіологічного контролю, реовазографії), власний бювет, поштове відділення та міжміський телефонний зв’язок, їдальня, майстерні по ремонту взуття та одягу, дитяча гральна кімната з вихователями, палац культури на 1020 місць, музей історії, кафе, відділення банку, сауна, спортивні майданчики, дитячі майданчики, зубопротезна лабораторія, перукарня, доріжки лікувальної дозованої ходьби, тенісний корт, лікувальний пляж на березі річки Хорол, човнева станція, платна автостоянка.

Розрахункова година: Заїзд з 0:00. Виїзд до 24:00.

Адреса: Україна, Полтавська область, м.Миргород, вул. Гоголя, буд. 112.

Як дістатися:

 • Автобусом або потягом до м.Полтава, далі електропотягом або маршрутним автобусом до м.Миргород, далі маршрутним таксі або курортним таксі до санаторію.

Гірськолижне катання:

 • Корчак, Полтавська обл. Гірськолижна база «Корчак» – база олімпійського резерву України – розташована в ярах біля села Стасі у 20 км від Полтави на території спортивно-оздоровчого комплексу «Диканька». Є система штучного засніження схилів. Відстань до курорту – по автомобільній трасі T1710 – 99 км, по автомобільній трасі E40 / M03 – 120 км.
 • Скіпенс, м Полтава. Гірськолижний клуб «Скіпенс» розташований біля Полтавського технічного університету в м Полтава. Траса одна велика, протяжністю 320 м. Підйомник – один, бугельний (350 м). Відстань до курорту – по автомобільній трасі T1710 – 115 км, по автомобільній трасі E40 / M03 – 104 км.
 • Сорочин Яр, м Полтава. Сучасна гірськолижна база, центр активного зимового відпочинку. Тут можна покататися на гірських лижах, сноуборді, ковзанах, санчатах, відвідати спеціально підготовлену тюбінг-трасу. Справжню зиму забезпечують за допомогою снігових гармат. Траси – дві, траси по 300 м кожна. Підйомники – 2 бугельних (по 260 м кожен) і 1 дитячий (180 м). Відстань до курорту – по автомобільній трасі T1710 – 115 км, по автомобільній трасі E40 / M03 – 104 км.

Документи необхідні для поселення:

 • Для дорослих: паспорт, путівка (ваучер) направляючої сторони, санаторно-курортну карту форма 072/о (можна оформити в санаторії);
 • Для дітей: свідоцтво про народження, довідка про епідемоточення, довідка про щеплення.

 

Ціни 2023 року
Категорія номера 01.01.23р.-31.03.23р.
дорослий діти до 18 років і інваліди
1-но кімнатні номери
2-х місний “Економ”
1-но місний “Економ”
2-х місний “Стандарт”
1-но місний “Стандарт”
2-х місний “Стандарт+”
1-но місний “Стандарт+”
1-но місний “Люкс”
1-но місний “Люкс Покращений”
2-х кімнатні номери
2-х місний “Напівлюкс”
2-х місний “Люкс”
2-х місний “Люкс Покращений”
2-х місний “Люкс П/К”
 • Wi – Fi
 • Тренажерний зал
 • Спортивні площадки
 • Конференцзал
 • Дитяча кімната
 • Автостоянка
 • Салон краси
 • Бювет мінеральних вод
 • Тенісні корти
 • SPA
 • Кіноконцертний зал
 • Екскурсійне бюро

Лікувальні процедури відпускаються з понеділка по суботу. У неділю відпускаються тільки платні процедури.

Профіль санаторію:

профільне відділення: лікування органів травлення.

відділення реабілітації: гінекологія (хворі з патологією жіночих статевих органів); при порушенні перебігу вагітності: ускладнена вагітність (для вагітних жінок з терміном вагітності від 12 до 32 тижнів); хворих після радикальної терапії з приводу онкологічних захворювань.

Профільне відділення показання для лікування органів травлення: хронічні хвороби шлунка, печінки, жовчних шляхів та підшлункової залози; хронічний гастрит із секреторною недостатністю і порушенням моторно-евакуаторної функції шлунку поза фазою загострення; функціональні захворювання шлунку з порушенням моторно-евакуаторної функції без явищ вираженого гастриту; хронічний коліт і ентероколіт різної етіології, крім стенізуючої, туберкульозної, виразкової, бацилярних, амебної форм поза фазою загострення; функціональні захворювання кишківника з порушенням моторно-евакуаторної функції; хронічні захворювання печінки і жовчних шляхів різної етіології, гепатит, холецистит, ангіохоліт без схильності до частих загострень, без явищ жовтухи і при нормальних ШОЕ і лейкоцитозі; дискінезії жовчних шляхів і жовчного міхура.

Профільне відділення протипоказання до лікування органів травлення: хвороби органів травлення в стадії загострення; рубцеве звуження стравоходу, кишківника, структура загальної жовчної протоки і протоки жовчного міхура з порушенням прохідності; важкі форми виразкових ентероколітів; важкий перебіг хронічного холециститу, холангіту, жовчнокам’яної хвороби, з наявністю частих затяжних і важких загострень, або вказівок на активну інфекцію; цироз печінки; загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

Лікувальні процедури та діагностичні дослідження що входять у вартість путівки для лікування органів травлення: питне водолікування (мінеральна вода); дієтотерапія; кліматолікування; бальнеотерапія (лікувальні ванни і душі); гідропатія (лікувальні душі); торфогрязелікування; лікувальна фізкультура; сегментарний масаж; апаратна фізіотерапія; лікувальні мікроклізми та промивання кишківника; інгаляції; синглетно-киснева терапія; ароматерапія; медикаментозне лікування невідкладних станів; консультація лікаря-стоматолога; електрокардіографія; обстеження, що стосуються основного захворювання, в клінічній, біохімічній, імунологічної і бактеріологічної лабораторіях; рентгенологічне обстеження органів травлення; ФГДС (фіброгастроскопія); рН-метрія; УЗД органів травлення; дуоденальне зондування і ректороманоскопія.

Відділення реабілітації – гінекологія, показання для лікування хворих з патологією жіночих статевих органів: хронічний сальпінгіт, офорі (сальпінгоофорит) в період ремісії; хронічний параметрит в період ремісії; тазові перитональні спайки; хронічний тазовий перитоніт; ендоміометрит; метрит; неправильні положення матки; інфантилізм (генітальний); гіпоплазія матки; дисфункція яєчників; розлад менструальної функції; симптоми менопаузи (клімактеричний синдром); стани, пов’язані з штучно викликаної або передчасною менопаузою; жіноче безпліддя; ускладнення після хірургічних втручань на матці та придатках.

Відділення реабілітації – гінекологія, протипоказання для лікування хворих з патологією жіночих статевих органів: злоякісні новоутворення і підозра на їх наявність; післяабортний період (до першої менструації); загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

Лікувальні процедури та діагностичні дослідження що входять у вартість путівки для лікування хворих з патологією жіночих статевих органів: питне водолікування (мінеральна вода); дієтотерапія; ранкова гігієнічна гімнастика; кліматолікування; лікувальна фізкультура; психотерапія; бальнеолікування (загальні ванни, лікувальні душі); вагінальні зрошення мінеральною водою; грязелікування (грязьові аплікації, вагінальні грязьові тампони, ректальні грязьові тампони); лікувальні мікроклізми; озокеритотерапія; апаратна фізіотерапія; медикаментозне лікування невідкладних станів; ЕКГ; клінічні, біохімічні, імунологічні, бактеріологічні обстеження, що стосуються основного захворювання; УЗД (матки, придатків, молочної залози); кольпоскопія.

Відділення реабілітації – показання для лікування жінок при порушенні перебігу вагітності: ускладнена вагітність (для вагітних жінок з терміном вагітності від 12 до 32 тижнів): нормальне протікання вагітності в терміни від 12 до 32 тижнів (враховуючи час перебування у відділеннях лікувально-оздоровчого закладу); анемія вагітних (залізодефіцитна) без супутніх захворювань; звичне переривання вагітності в анамнезі; ревматизм, неактивна фаза; компенсуючі ревматичні і вродженні пороки серця; хронічні неспецифічні захворювання органів дихання в стадії ремісії; гіпертонічна хвороба 1 стадії; міокардіосклероз, міокардіодистрофія без недостатності кровообігу і порушень ритму серця; ожиріння; цукровий діабет (легка форма); хронічні захворювання органів травлення в стадії ремісії; захворювання органів опорно-рухового апарату в стадії ремісії; захворювання периферичної нервової системи в стадії ремісії.

Відділення реабілітації – протипоказання для лікування жінок при порушенні перебігу вагітності: ускладнена вагітність (для вагітних жінок з терміном вагітності від 12 до 32 тижнів): інфекційні захворювання; злоякісні утворення; епілепсія; психічні хвороби; важкі форми цукрового діабету; ускладнення і загострення екстрагенітальних захворювань при необхідності стаціонарного лікування: загроза переривання вагітності, положення плаценти, нефропатія; загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

Лікувальні процедури та діагностичні дослідження що входять у вартість путівки для жінок при порушенні перебігу вагітності: ускладнена вагітність (для вагітних жінок з терміном вагітності від 12 до 32 тижнів): питне водолікування (мінеральна вода); дієтотерапія (5-ти разове харчування, дробове); ранкова гігієнічна гімнастика; кліматолікування; лікувальна фізкультура; лікувальна дозована ходьба; психотерапія (групова і індивідуальна); бальнеолікування (вихорні і чотирикамерні ванни, лікувальні душі, лікувальний басейн); ароматерапія; синглетно-киснева терапія; спелеотерапія; апаратна фізіотерапія; підготовка до пологів у “Школі матері”; масаж комірцевої зони; медикаментозне лікування невідкладних станів; ЕКГ; аналіз крові клінічний, біохімічний (печінкові проби, холестерин та рівня амілази в крові за показаннями), імунологічний (TORCH-інфекції); аналіз калу на яйця гельмінтів (за показаннями); УЗД плоду 11-12 тиж., 18-21 тиж.; УЗД нирок (за показаннями); кольпоскопія; реовазографія судин нижніх кінцівок; капіляроскопія; рентгенографія кісток і легенів при невідкладних станах.

Відділення реабілітації показання для лікування хворих після радикальної терапії з приводу онкологічних захворювань: хворі, котрі знаходяться на диспансерному обліку в обласному клінічному диспансері з приводу онкологічних захворювань після радикальної протипухлинної терапії; наслідки радикального протипухлинного лікування раку молочної залози: порушення лімфовідтоку із верхньої кінцівки на стороні ураження; обмеження руху в плечовому суглобі зі сторони операції; вегето-судинні порушення і нервово-психічні розлади; наслідки радикального протипухлинного лікування раку жіночих статевих органів: посткастраційні синдроми (вегето-судинні, нервово-психічні, обмінно-ендокринні порушення); наслідки радикального лікування раку шлунка: пострезекційні розлади легкого та середнього ступеню: демпінг і гіпоглікемічні синдроми; гастрит культи шлунку, анастомозіт, рефлюкс-езофагіт; супутні захворювання (гепатити, холецистити, панкреатити); функціональні розлади нервової системи; хворі, котрі закінчили радикальне лікування з приводу злоякісних новоутворень на протязі останніх 12-ти місяців (при відсутності метастазів); хворі третьої клініко-статистичної групи (відсутні данні про генералізацію процесу) і рецидиву по місцю; відсутні данні щодо вираженої супутньої патології.

Відділення реабілітації протипоказання для лікування хворих після радикальної терапії з приводу  онкологічних захворювань: онкологічні хворі, які підлягають радикальному протипухлинному лікуванню, в тому числі ті, що не закінчили лікування променевою і хімікогормональною терапією; підозра на генералізацію злоякісного процесу або рецидиву по місцю; наявність важких наслідків і ускладнень після проведеного спеціального лікування, що потребують лікування в умовах стаціонару; загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

Лікувальні процедури та діагностичні дослідження що входять у вартість путівки для лікування хворих після радикальної терапії з приводу онкологічних захворювань: санаторний режим; дієтичне харчування; кліматолікування; питне лікування мінеральною водою; ранкова гігієнічна гімнастика; дозована гімнастика; дозована ходьба; бальнеолікування індифферентної температури: лікувальні душі (висхідний, дощовий) і ванни (хвойні, мінеральні, вихрові); мінеральні вагінальні зрошення і спринцування; мікроклізми з лікувальними травами; апаратна фізіотерапія по показам; спелеотерапія; синглетно-киснева терапія; механотерапія; психотерапія; пневмопрессинг по показам; інгаляції; медикаментозне лікування невідкладних станів; загальний клінічний аналіз крові; аналіз сечі; біохімічний аналіз крові; коагулограмма крові; фібриноген; протромбиновий індекс; аналіз калу на приховану кров; УКГ; реовазографія; УЗІ пошкодженного органу і органів «мішені»; фіброгастродуоденоскопія; ректороманоскопія; рентгенологічні обстеження; консультації вузьких спеціалістів при необхідності.

Лікувальні процедури та діагностичні дослідження за додаткову плату: голкорефлексотерапія; загальна магнітотерапія; ударно-хвильова терапія; тракційна терапія; гірудотерапія; гідромасажні ванни; ванни ароматичні; гідроколонотерапія; лікувальні чаї і киснева пінка; апаратний педикюр; кріосауна; солярій; аналіз крові на глікозольований гемоглобін; С-пептид; антитіла по ГАД; аналіз крові на гормони щитовидної залози; УЗД що не стосується основного захворювання; МРТ; мамографія; доплерографія судин нижніх кінцівок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Санаторій «Хорол» Миргород

  ПІБ
  Контактний телефон
  E-mail
  Дата заїзду
  Категорія номера
  Кількість днів
  Додаткова інформація