Консультація

Санаторій «Миргород» Миргород. Ціни 2023 року

Санаторій “Миргород” розташований в парковій зоні площею 45 га, є одним з чотирьох санаторіїв однойменного комплексу “Миргородкурорт”. Саме тут, на мальовничих берегах річки Хорол, потопаючи в зелені беріз і сосен, розташований цей райський куточок, який відпочиваючі називають перлиною України, «українською Швейцарією». Цілюща миргородська вода і лікувальні грязі з місцевого джерела, приваблюють сюди більше 30 тисяч відпочиваючих з 31 країни світу. Бювет у 3 хвилинах ходьби. Профільне лікування санаторію – лікування хворих із захворюваннями органів травлення.

У вартість з особи на добу входить:

  • проживання;
  • 3-х разове харчування;
  • лікування за призначенням лікаря.

Додаткова інформація:

  • перехід з профільного відділення в одне із реабілітаційних відділень доплата складає – 84 грн. для дорослого; діти до 18 років, а також інваліди – 78 грн.;
  • вартість бронювання номерів 1-но місний “Економ”, 1-но місний “Стандарт”, 2-х місний “Стандарт”, номерів “Напівлюкс” і “Люкс” – 100 грн., з основного місця.
  • діти приймаються тільки з 2-х років;
  • діти віком до 18 років на основному місці – вартість путівки дитяча;
  • діти віком до 10 років на додатковому місці – 50% від вартості дитячої путівки на основному місці;
  • діти віком від 10 до 16 років на додатковому місці – 70% від вартості дитячої путівки на основному місці;
  • діти віком від 16 до 18 років на додатковому місці – 80% від вартості дитячої путівки на основному місці;
  • дорослі на додатковому місці – 80% від вартості путівки на основному місці;
  • при достроковому виїзді, кошти повертаються, за невикористані дні, за мінусом вартості однієї доби перебування в санаторії;
  • по приїзду в санаторій в поза робочий час, звертатись на рецепцію санаторію “Миргород”.

Номерний фонд:

Санаторій “Миргород” – 7-ми поверховий спальний корпус, в якому розташована їдальня і лікувально-діагностична база. Є ліфт.

  • 1-но кімнатний “Економ”:

1-но кімнатний номер двомісного або одномісного розміщення з одним або двома односпальними ліжками. У номері: телевізор, ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон. Ремонт середньої якості.

  • 1-но кімнатний “Стандарт”:

1-но кімнатний номер двомісного або одномісного розміщення з одним або двома односпальними ліжками. У номері: телевізор, холодильник, ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон. Ремонт хорошої якості.

  • 1-но кімнатний “Стандарт +”:

1-но кімнатний номер двомісного або одномісного розміщення з одним широким ліжком. У номері: телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон. Ремонт хорошої якості.

  • 1-но кімнатний “Напівлюкс”:

1-но кімнатний номер двомісного розміщення з двома ліжками. У номері: телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), крісло-ліжко, ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Загальна площа біля 28 кв. м. Балкон. Після якісного ремонту.

  • 2-х кімнатний “Люкс”:

2-х кімнатний номер двомісного розміщення, що складається із спальні, з двоспальним ліжком та вітальні. У номері: м’який куточок з диваном, телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон.

  • 2-х кімнатний “Люкс Покращений”:

2-кімнатний номер двомісного розміщення, що складається із спальні, з двоспальним ліжком, і вітальні. У номері: м’який куточок з диваном, телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон.

  • 2-х кімнатний “Люкс Підвищеної комфортності”:

2-х кімнатний просторий номер двомісного розміщення, що складається із спальні, з двоспальним ліжком і вітальні. У номері: м’який куточок з диваном, телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон.

  • 2-х кімнатний “Люкс Студія”:

2-х кімнатний номер номер одномісного розміщення, що складається із спальні з двоспальним ліжком і вітальні. В номері: м’який куточок з диваном, телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон.

  • 3-х кімнатний “Люкс Преміум”:

3-х кімнатний просторий номер після ремонту, двомісного розміщення, який складається із двох спалень з двоспальними ліжками і вітальні. В номері: м’який куточок з диваном, телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон.

  • 1-но кімнатний “Люкс Підвищеної комфортності”:

1-но кімнатний просторий номер після ремонту, одномісного розміщення з одним широким  ліжком. В номері: телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон.

Мінеральні води: “Миргородська”.

Водопостачання: холодна вода протягом дня з 5:00 до 23:00, гаряча – щодня за графіком.

Інфраструктура: сауна, кафе, музей історії, Палац культури, дитячі майданчики, спортивні майданчики, човнова станція, відділення банку, пошта, спеціалізовані доріжки для лікувальної ходьби, літній басейн, лікувальний пляж на березі річки Хорол, платна автостоянка.

Гірськолижне катання:

  • Корчак, Полтавська обл. Гірськолижна база «Корчак» – база олімпійського резерву України – розташована в ярах біля села Стасі у 20 км від Полтави на території спортивно-оздоровчого комплексу «Диканька». Є система штучного засніження схилів. Відстань до курорту – по автомобільній трасі T1710 – 99 км, по автомобільній трасі E40 / M03 – 120 км.
  • Скіпенс, м Полтава. Гірськолижний клуб «Скіпенс» розташований біля Полтавського технічного університету в м Полтава. Траса одна велика, протяжністю 320 м. Підйомник – один, бугельний (350 м). Відстань до курорту – по автомобільній трасі T1710 – 115 км, по автомобільній трасі E40 / M03 – 104 км.
  • Сорочин Яр, м Полтава. Сучасна гірськолижна база, центр активного зимового відпочинку. Тут можна покататися на гірських лижах, сноуборді, ковзанах, санчатах, відвідати спеціально підготовлену тюбінг-трасу. Справжню зиму забезпечують за допомогою снігових гармат. Траси – дві, траси по 300 м кожна. Підйомники – 2 бугельних (по 260 м кожен) і 1 дитячий (180 м). Відстань до курорту – по автомобільній трасі T1710 – 115 км, по автомобільній трасі E40 / M03 – 104 км.

Розрахункова година: Заїзд з 12:00. Виїзд до 10:00.

Адреса: Україна, Полтавська обл., м.Миргород, вул. Гоголя, буд. 112.

Як дістатися:

  • Автобусом або потягом до м.Полтава, далі електропотягом або маршрутним автобусом до м.Миргород, далі маршрутним таксі або курортним таксі до санаторію.

Документи необхідні для поселення:

  • Для дорослих: паспорт, путівка (ваучер) направляючої сторони, санаторно-курортну карту форма 072/о (можна оформити в санаторії);
  • Для дітей: свідоцтво про народження, довідка про епідемоточення, довідка про щеплення.
Ціни 2023 року
Категорія номера 01.01.23р.-31.03.23р.
дорослий діти до 18 років і інваліди
1-но кімнатні номери
2-х місний “Економ”
1-но місний “Економ”
2-х місний “Стандарт”
1-но місний “Стандарт”
2-х місний “Стандарт+”
1-но місний “Стандарт+”
2-х місний “Напівлюкс”
1-но місний “Люкс П/К”
2-х кімнатні номери
1-но місний “Люкс Студія”
2-х місний “Люкс”
2-х місний “Люкс Покращений”
2-х місний “Люкс П/К”
2-х місний “Люкс Елітний”
3-х кімнатні номери
2-х місний “Люкс Преміум”
  • Басейн
  • Wi – Fi
  • Тренажерний зал
  • Спортивні площадки
  • Конференцзал
  • Автостоянка
  • Бювет мінеральних вод
  • Тенісні корти
  • Кіноконцертний зал
  • Екскурсійне бюро

Лікувальні процедури відпускаються з понеділка по суботу. У неділю відпускаються тільки платні процедури.

Профіль санаторію:

профільне відділення: лікування органів травлення.

відділення реабілітації: неврологічне відділення; неспицифічні захворювання органів сечостатевої системи; неспицифічні захворювання органів дихання.

Профільне відділення показання для лікування органів травлення: хронічні хвороби шлунка, печінки, жовчних шляхів та підшлункової залози; хронічний гастрит із секреторною недостатністю і порушенням моторно-евакуаторної функції шлунку поза фазою загострення; функціональні захворювання шлунку з порушенням моторно-евакуаторної функції без явищ вираженого гастриту; хронічний коліт і ентероколіт різної етіології, крім стенізуючої, туберкульозної, виразкової, бацилярної, амебної форм поза фазою загострення; функціональні захворювання кишківника з порушенням моторно-евакуаторної функції; хронічні захворювання печінки і жовчних шляхів різної етіології, гепатит, холецистит, ангіохоліт без схильності до частих загострень, без явищ жовтухи і при нормальних ШОЕ і лейкоцитозі; дискінезії жовчних шляхів і жовчного міхура.

Профільне відділення протипоказання до лікування органів травлення: хвороби органів травлення в стадії загострення; рубцеве звуження стравоходу, кишківника, структура загальної жовчної протоки і протоки жовчного міхура з порушенням прохідності; важкі форми виразкових ентероколітів; важкий перебіг хронічного холециститу, холангіту, жовчнокам’яної хвороби, з наявністю частих затяжних і важких загострень, або вказівок на активну інфекцію; цироз печінки; загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

Лікувальні процедури та діагностичні дослідження що входять у вартість путівки для лікування органів травлення: питне водолікування (мінеральна вода); дієтотерапія; кліматолікування; бальнеотерапія (лікувальні ванни і душі); гідропатія (лікувальні душі); торфогрязелікування; лікувальна фізкультура; сегментарний масаж; апаратна фізіотерапія; лікувальні мікроклізми та промивання кишківника; інгаляції; синглетно-киснева терапія; ароматерапія; медикаментозне лікування невідкладних станів; консультація лікаря-стоматолога; електрокардіографія; обстеження, що стосуються основного захворювання, в клінічній, біохімічній, імунологічної і бактеріологічної лабораторіях; рентгенологічне обстеження органів травлення; ФГДС (фіброгастроскопія); рН-метрія; УЗД органів травлення; дуоденальне зондування і ректороманоскопія.

Відділення реабілітації – показання для лікування неврологічних захворювань: наслідки перенесеного гострого ішемічного інсульту в зоні сонної або вертебробазилярної артерії без виражених вестибулярних і мозочкових порушень, без вираженого бульбарного паралічу, при відсутності геміплегії; наслідки гострого геморагічного інсульту будь-якої локалізації без злоякісної гіпертонії, яка важко піддається корекції і медикаментозної терапії (систолічний тиск вище 200 мм рт. Ст.), без епілептичних припадків і інших синкопальних станів, а також при відсутності аневризми головного мозку; минущі порушення мозкового кровообігу; післяопераційний стан на магістральних судинах головного мозку.

Відділення реабілітації – протипоказання для лікування неврологічних захворювань: важкі соматичні захворювання (серцево-судинна недостатність II А Б); нестабільна гемодинаміка; стабільна стенокардія напруги і спокою ФК ІН-ТУ; ниркова недостатність; активна фаза ревматизму; тяжкі порушення серцевого ритму; бульбарні і псевдобульбарні паралічі; гіперкінетичні, вестибулярно-мозочкові і гіперсомніческіе синдроми; прогресуючий перебіг гіпертонічної хвороби з кризами; наявність сенсорної афазії; загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

Лікувальні процедури та діагностичні дослідження що входять у вартість путівки для лікування неврологічних захворювань: дієтичне харчування; кліматолікування; лікувальна фізкультура; масаж; апаратна фізіотерапія; лікувальні мікроклізми та промивання кишківника; інгаляції; синглетно-киснева терапія; ароматерапія; спелеотерапія (лікування в соляній шахті); пневмопрессинг; невідкладна медична допомога; електрокардіографія; обстеження, що стосуються основного захворювання, у клінічній та біохімічній лабораторії, ультразвукове обстеження нирок; електроенцефалографія; доплерографія – обстеження судин головного мозку.

Відділення реабілітації – показання для лікування неспецифічних захворювань органів сечостатевої системи: стан після хірургічного втручання на органах сечостатевої системи; сечокам’яна хвороба; стан після відходження конкрементів після стаціонарного лікування, наявність невеликих каменів в нирках і сечоводах без вираженого порушення функції нирок і відтоку сечі, здатних до самостійного відходження при санаторно-курортному лікуванні; стан після оперативного або інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрепсії; захворювання чоловічих статевих органів: стану після ускладненого перебігу хронічного простатиту у вигляді порушення копулятивної функції і атонії передміхурової залози, а особливо у тих хворих, які тривалий час лікувалися безрезультатно амбулаторно в поліклінічних умовах з порушенням іммунокомпетентної системи, з вираженим аутоаллергічним процесом і неврастенічнии синдромом.

Відділення реабілітації – протипоказання для лікування неспецифічних захворювань органів сечостатевої системи: хронічні захворювання нирок з нирковою недостатністю 2-3 ступенів; високий артеріальнй тиск (понад 180 / 100-110) або нейроретініт; хронічний пієлонефрит в стадії загострення; нефросклероз з симптомами ниркової недостатності; гідронефроз, полікістоз, ускладнений нирковою недостатністю; амілоїдоз нирок з набряками і азотемією; макроскопічна гематурія будь-якого походження; всі урологічні хвороби в гострій стадії і хронічні в стадії загострення; сечокам’яна хвороба, яка потребує хірургічного лікування; аденома простати 2-3 ступенів; злоякісні пухлини; специфічні загальні захворювання без попередньої санації; загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

Лікувальні процедури та діагностичні дослідження що входять у вартість путівки для лікування неспецифічних захворювань органів сечостатевої системи: питне водолікування (мінеральна вода); кліматолікування; дієтичне харчування; лікувальна фізкультура; бальнеолікування (ванни, душі); підводний душ-масаж; ванна “Купава”; грязелікування (загальні грязі, гальваногрязь, ректальні тампони); апаратна фізіотерапія; сегментарний масаж; лікувальні мікроклізми і промивання кишківника; інстиляції сечового міхура; медикаментозне лікування невідкладних станів; електрокардіографія; клінічний і біохімічний аналізи крові; загальний аналіз сечі; аналіз сечі по Нечипоренко та за Зимницьким; обстеження, що стосуються основного захворювання (цистоскопія, УЗД нирок, сечового міхура і передміхурової залози); консультація фахівців проводиться за призначенням лікаря.

Відділення реабілітації – показання для лікування неспецифічних захворювань органів дихання: хронічний бронхіт і трахеобронхіт неспецифічного і професійного характеру токсичної і пилової етіології у фазі стійкої і нестійкої ремісії при ЛСН не вище 1 стадії; обструктивний хронічний бронхіт при легеневому серці і ЛСН 2 стадії з дифузним пневмосклерозом; емфізема легенів без вираженого кардіо-легеневого синдрому при ЛСН не вище 2 стадії; пневмонії: з затяжним перебігом і давністю процесу не більше 8 тижнів; хронічні, без виражених нападів бронхіальної астми, без дифузного пневмосклерозу, без бронхоектазів; стани після перенесених ефективних операцій (через 5-6 місяців після операції); плевральні спайки після перенесеного сухого і ексудативного плевриту, після плевропневмонії; астма бронхіальна з нечастими і легкими нападами без виражених явищ ЛСН; пневмоконіоз і хронічні пилові бронхіти при загальному задовільному стані і ЛСН не вище 1-Б ст.; бронхоектатична хвороба, в фазі ремісії, без явищ ЛСН не вище 1-Б стадії.

Відділення реабілітації – протипоказання для лікування неспецифічних захворювань органів дихання: гострі бронхіти (хронічні бронхіти і пневмонії в фазі загострення) з підвищеною температурою тіла, з великою БОЮ і іншими змінами аналізу крові; бронхоектази, хронічні абсцеси при різкому виснаженні хворих, з підвищеною температурою тіла, які супроводжуються виділенням рясної гнійної мокроти і кровохарканням; спонтанний пневмоторакс, хронічна рецидивна форма тромбоемболії легеневої артерії, великого розміру, солітарна кіста легенів, кістозні гіпоплазії легенів з частими спалахами нагноєння гострі фіброзні і ексудативні плеврити; бронхіальна астма з важкими приступами, які часто повторюються, а також нападами середньої тяжкості, без стійкої стабілізації процесу навіть на тлі прийому невеликих доз гормональних препаратів; після оперативного втручання на легенях при наявності трахеобронхіальних свищів; після неефективних оперативних втручань з приводу процесів нагноєння при наявності плевральних випотів; загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

Лікувальні процедури та діагностичні дослідження що входять у вартість путівки для лікування неспецифічних захворювань органів дихання: питне водолікування (мінеральна вода); кліматолікування; дієтичне харчування; лікувальна фізкультура; бальнеолікування (ванни, душі); грязелікування (грязьові аплікації, гальваногрязь); апаратна фізіотерапія; сегментарний масаж; нормобарична гіпоксітерапія; інгаляці; синглетно-киснева терапія; ароматерапія; спелеотерапія (лікування в соляній шахті); медикаментозне лікування невідкладних станів; електрокардіографія; клінічні та біохімічні аналізи крові і сечі; загальний аналіз мокротиння; обстеження, які стосуються основного захворювання (дослідження функції зовнішнього дихання, рентгенографія органів грудної клітки); консультація фахівців проводиться за призначенням лікаря.

Лікувальні процедури та діагностичні дослідження за додаткову плату: голкорефлексотерапія; загальна магнітотерапія; ударно-хвильова терапія; тракційна терапія; гірудотерапія; гідромасажні ванни; ванни ароматичні; гідроколонотерапія; лікувальні чаї і киснева пінка; апаратний педикюр; кріосауна; солярій; аналіз крові на глікозольований гемоглобін; С-пептид; антитіла по ГАД; аналіз крові на гормони щитовидної залози; УЗД що не стосується основного захворювання; МРТ; мамографія; доплерографія судин нижніх кінцівок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Санаторій «Миргород» Миргород

    ПІБ
    Контактний телефон
    E-mail
    Дата заїзду
    Категорія номера
    Кількість днів
    Додаткова інформація