Консультація

Санаторій «Березовий гай» Миргород. Ціни 2023 року

Санаторій “Березовий гай” (Миргород, Полтавська область) розташований на території санаторно-курортного комплексу “Миргород” у парку площею 45 га, в 100 м від питного бювету мінеральних вод. Санаторій “Березовий гай” – національний лідер у лікуванні цукрового діабету у дорослих та дітей, добре відомий в Україні, Росії, країнах СНД і далекого зарубіжжя. Спеціальна оздоровча програма, розроблена фахівцями – ендокринологами, дозволяє відновити здоров’я за допомогою цілющих мінеральних вод і торф’яних грязей.

У вартість з особина добу входить:

 • проживання;
 • 3-х разове харчування;
 • лікування за призначенням лікаря.

Додаткова інформація:

 • перехід з профільного відділення в одне із реабілітаційних відділень доплата складає – 84 грн. для дорослого; діти до 18 років, а також інваліди – 78 грн.;
 • вартість бронювання номерів 1-но місний “Економ”, 1-но місний “Стандарт”, 2-х місний “Стандарт”, номерів “Напівлюкс” і “Люкс” – 100 грн., з основного місця.
 • діти приймаються тільки з 2-х років;
 • діти віком до 18 років на основному місці – вартість путівки дитяча;
 • діти віком до 10 років на додатковому місці – 50% від вартості дитячої путівки на основному місці;
 • діти віком від 10 до 16 років на додатковому місці – 70% від вартості дитячої путівки на основному місці;
 • діти віком від 16 до 18 років на додатковому місці – 80% від вартості дитячої путівки на основному місці;
 • дорослі на додатковому місці – 80% від вартості путівки на основному місці;
 • при достроковому виїзді, кошти повертаються, за невикористані дні, за мінусом вартості однієї доби перебування в санаторії;
 • по приїзду в санаторій в поза робочий час, звертатись на рецепцію (лікувальний корпус) санаторію “Березовий гай”.

Номерний фонд:

Санаторій “Березовий гай” складається із декількох спальних корпусів. Лікувальний корпус санаторію розміщений окремо від спальних корпусів. В лікувальному корпусі знаходиться реєстратура, процедурні кабінети. На 2-му поверсі знаходиться їдальня, яка з’єднана критими переходами з корпусами санаторію №1, №2. Є спеціалізоване відділення для лікування цукрового діабету у дорослих і дітей.

 • 1-но кімнатний “Економ”:

1-но кімнатний номер двомісного або одномісного розміщення з одним або двома односпальними ліжками. У номері: телевізор, холодильник, ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон. Ремонт середньої якості.

 • 1-но кімнатний “Стандарт”:

1-но кімнатний номер двомісного або одномісного розміщення з одним або двома односпальними ліжками. У номері: телевізор, холодильник, ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон. Ремонт хорошої якості.

 • 1-но кімнатний “Стандарт +”:

1-но кімнатний номер двомісного або одномісного розміщення з одним широким ліжком. У номері: телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон. Ремонт хорошої якості.

 • 2-х кімнатний “Напівлюкс”:

2-х кімнатний номер після ремонту двомісного розміщення, що складається із спальні з двоспальним ліжком і вітальні. В номері: м’який куточок з диваном, телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон.

 • 2-х кімнатний “Люкс Покращений”:

2-х кімнатний номер двомісного розміщення, що складається із спальні, з двоспальним ліжком і вітальні. В номері: м’який куточок з диваном, телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон.

 • 2-х кімнатний “Люкс Підвищеної комфортності”:

2-х кімнатний просторий номер двомісного розміщення, що складається із спальні, з двоспальним ліжком і вітальні. В номері: м’який куточок з диваном, телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон.

 • 1-но кімнатний “Люкс”:

1-но кімнатний номер одномісного розміщення з одним широким ліжком. В номері: телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон.

 • 2-х кімнатний “Люкс Студія”

2-х кімнатний номер номер одномісного розміщення, що складається із спальні з двоспальним ліжком і вітальні. В номері: м’який куточок з диваном, телевізор, холодильник, кондиціонер (в літній період), ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Балкон.

Мінеральні води: “Миргородська”.

Водопостачання: холодна вода протягом дня з 5:00 до 23:00, гаряча – щодня за графіком.

Інфраструктура: зал лікувальної фізкультури, кабінети фізіотерапії, лікувального масажу, інгаляцій, терапевтичної стоматології та діагностичний центр (клінічна, біохімічна, бактеріологічна лабораторії, кабінети доуденального зондування, фракційного дослідження шлункового соку, гастроскопії, термографії, УЗД, радіологічного контролю, реовазографії). Працює зубопротезна лабораторія, перукарня, пошта і міжміський телефонний зв’язок, власний бювет мінеральних вод, палац культури на 1020 місць, музей історії, кафе, відділення банку, сауна, спортивні майданчики, дитячі майданчики, доріжки лікувальної дозованої ходьби, тенісний корт, лікувальний пляж на березі річки Хорол, човнова станція, платна автостоянка.

Гірськолижне катання:

 • Корчак, Полтавська обл. Гірськолижна база «Корчак» – база олімпійського резерву України – розташована в ярах біля села Стасі у 20 км від Полтави на території спортивно-оздоровчого комплексу «Диканька». Є система штучного засніження схилів. Відстань до курорту – по автомобільній трасі T1710 – 99 км, по автомобільній трасі E40 / M03 – 120 км.
 • Скіпенс, м Полтава. Гірськолижний клуб «Скіпенс» розташований біля Полтавського технічного університету в м Полтава. Траса одна велика, протяжністю 320 м. Підйомник – один, бугельний (350 м). Відстань до курорту – по автомобільній трасі T1710 – 115 км, по автомобільній трасі E40 / M03 – 104 км.
 • Сорочин Яр, м Полтава. Сучасна гірськолижна база, центр активного зимового відпочинку. Тут можна покататися на гірських лижах, сноуборді, ковзанах, санчатах, відвідати спеціально підготовлену тюбінг-трасу. Справжню зиму забезпечують за допомогою снігових гармат. Траси – дві, траси по 300 м кожна. Підйомники – 2 бугельних (по 260 м кожен) і 1 дитячий (180 м). Відстань до курорту – по автомобільній трасі T1710 – 115 км, по автомобільній трасі E40 / M03 – 104 км.

Розрахункова година: Заїзд з 12:00. Виїзд до 10:00.

Адреса: Україна, Полтавська обл., м.Миргород, вул.Гоголя, буд. 112.

Як дістатися:

 • Автобусом або потягом до м.Полтава, далі електропотягом або маршрутним автобусом до м.Миргород, далі маршрутним таксі або курортним таксі до санаторію.

Документи необхідні для поселення:

 • Для дорослих: паспорт, путівка (ваучер) направляючої сторони, санаторно-курортну карту форма 072/о (можна оформити в санаторії);
 • Для дітей: свідоцтво про народження, довідка про епідемоточення, довідка про щеплення.
Ціни 2023 року
Категорія номера 15.03.23р.-30.06.23р.
дорослий діти до 18 років і інваліди
1-но кімнатні номери
2-х місний “Економ” 1006 880
1-но місний “Економ”
1100 990
2-х місний “Стандарт”
1094  988
1-но місний “Стандарт”
1290 1160
2-х місний “Стандарт+”
1178 1060
1-но місний “Стандарт+”
1370  1232
1-но місний “Люкс”
1716  1550
2-х кімнатні номери
1-но місний “Люкс Студія”
2146 1930
2-х місний “Напівлюкс”
1334 1205
2-х місний “Люкс Покращений”
1504 1360
2-х місний “Люкс П/К”
1694  1536
 • Wi – Fi
 • Тренажерний зал
 • Спортивні площадки
 • Конференцзал
 • Дитяча кімната
 • Автостоянка
 • Бювет мінеральних вод
 • Тенісні корти
 • Кіноконцертний зал
 • Екскурсійне бюро

Лікувальні процедури відпускаються з понеділка по суботу. У неділю відпускаються тільки платні процедури.

Профіль санаторію:

профільне відділення: лікування органів травлення.

відділення реабілітації: захворювання дорослих та дітей (віком від 4-х років) на цукровий діабет.

Профільне відділення показання для лікування органів травлення: хронічні хвороби шлунка, печінки, жовчних шляхів та підшлункової залози; хронічний гастрит із секреторною недостатністю і порушенням моторно-евакуаторної функції шлунку поза фазою загострення; функціональні захворювання шлунку з порушенням моторно-евакуаторної функції без явищ вираженого гастриту; хронічний коліт і ентероколіт різної етіології, крім стенізуючої, туберкульозної, виразкової, бацилярної, амебної форм поза фазою загострення; функціональні захворювання кишківника з порушенням моторно-евакуаторної функції; хронічні захворювання печінки і жовчних шляхів різної етіології, гепатит, холецистит, ангіохоліт без схильності до частих загострень, без явищ жовтухи і при нормальних ШОЕ і лейкоцитозі; дискінезії жовчних шляхів і жовчного міхура.

Профільне відділення протипоказання до лікування органів травлення: хвороби органів травлення в стадії загострення; рубцеве звуження стравоходу, кишківника, структура загальної жовчної протоки і протоки жовчного міхура з порушенням прохідності; важкі форми виразкових ентероколітів; важкий перебіг хронічного холециститу, холангіту, жовчнокам’яної хвороби, з наявністю частих затяжних і важких загострень, або вказівок на активну інфекцію; цироз печінки; загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

Лікувальні процедури та діагностичні дослідження що входять у вартість путівки для лікування органів травлення: питне водолікування (мінеральна вода); дієтотерапія; кліматолікування; бальнеотерапія (лікувальні ванни і душі); гідропатія (лікувальні душі); торфогрязелікування; лікувальна фізкультура; сегментарний масаж; апаратна фізіотерапія; лікувальні мікроклізми та промивання кишківника; інгаляції; синглетно-киснева терапія; ароматерапія; медикаментозне лікування невідкладних станів; консультація лікаря-стоматолога; електрокардіографія; обстеження, що стосуються основного захворювання в клінічній, біохімічній, імунологічної і бактеріологічної лабораторіях; рентгенологічне обстеження органів травлення; ФГДС (фіброгастроскопія); рН-метрія; УЗД органів травлення; дуоденальне зондування і ректороманоскопія.

Відділення реабілітації показання для лікування дорослих та дітей (віком від 4-х років) хворих на цукровий діабет: цукровий діабет, вперше виявлений, латентний, явний, I-ІІ типу, легкої, середньої та важкого ступенів з оптимальним і субоптимальним рівнем глікемічного контролю; післяопераційний гіпотиреоз легкого та середнього ступеня тяжкості в стані медикаментозної компенсації; субклінічний гіпотиреоз в результаті йодної недостатності.

Відділення реабілітації протипоказання для лікування дорослих та дітей (віком від 4-х років) хворих на цукровий діабет: цукровий діабет з високим ризиком для життя, з виснаженням, вираженим кетоацидозом, з симптомами предкоматозного стану, а також лабільний стан (часті гіпоглікемічні стани); діабетична нефропатія – 5 стадія; післяопераційний гіпотиреоз, важка форма; загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

Лікувальні процедури та діагностичні дослідження що входять у вартість путівки для лікування дорослих та дітей (віком від 4-х років) хворих на цукровий діабет: питне водолікування (мінеральна вода); дієтотерапія; лікувальна фізкультура; заняття на велотренажерах; бальнеотерапія (лікувальні ванни); апаратна фізіотерапія; сегментарний масаж; психотерапія; ароматерапія; інгаляції; синглетно-киснева терапія; медикаментозне лікування невідкладних станів; обстеження, які стосуються основного захворювання; клінічні аналізи крові і сечі; ЕКГ; УЗД щитовидної залози; біохімічний аналіз крові (печінкові проби, ліпідограмма); імунологічний аналіз крові на гормони щитовидної залози (Т3, Т4, ТТГ); аналіз крові на цукор; консультації лікарів: невропатолога, кардіолога, окуліста, стоматолога, гінеколога, уролога, дерматолога.

Лікувальні процедури та діагностичні дослідження за додаткову плату: голкорефлексотерапія; загальна магнітотерапія; ударно-хвильова терапія; тракційна терапія; гірудотерапія; гідромасажні ванни; ванни ароматичні; гідроколонотерапія; лікувальні чаї і киснева пінка; апаратний педикюр; кріосауна; солярій; аналіз крові на глікозольований гемоглобін; С-пептид; антитіла по ГАД; аналіз крові на гормони щитовидної залози; УЗД що не стосується основного захворювання; МРТ; мамографія; доплерографія судин нижніх кінцівок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Санаторій «Березовий гай» Миргород

  ПІБ
  Контактний телефон
  E-mail
  Дата заїзду
  Категорія номера
  Кількість днів
  Додаткова інформація