Консультація

Санаторій «Сонячне Закарпаття» Закарпаття. Ціни 2023 року

Санаторій “Сонячне Закарпаття” – найбільша бальнеологічна здравниця, що розташована на курорті Поляна. Основний лікувальний профіль – захворювання органів травлення та порушення обміну речовин. З усіх сторін санаторій оточений змішаними лісами, а на території є штучне озеро з проточною водою.

У вартість з особи на добу входить:

 • проживання;
 • 3-х разове дієтичне харчування по системі “шведський стіл”;
 • лікування.

Додаткова інформація:

 • діти віком до 5-ти років – проживання безкоштовно (без надання додаткового місця);
 • поселення з домашніми тваринами заборонено.

Номерний фонд:

Всі корпуси, головний питний бювет та водолікарня розташовані на відстані не більше 100 метрів один від одного. Медична реєстратура та клініко-біохімічна лабораторія розміщені в головному корпусі. Основна частина лікувальних процедур у водолікарні. У двох найбільших спальних корпусах працюють локальні бювети мінеральної води. В окремому крилі головного корпусу знаходиться адміністративна частина, клуб та головний зал їдальні.

 • Номери ІІІ категорії – с/у без ремонту, без балкону.
 • Номери ІІ категорії – тіньова сторона, деякі номери з балконом.
 • Номери І категорії – сонячна сторона, з балконами.
 • 1-но місний І категорії (14 м²):

У номері: односпальне ліжко, шафа для одягу, стіл, стілець, тумбочка, телевізор, холодильник, ремонт хорошого рівня, санвузол (душ, туалет, умивальник).

 • 1-но місний ІІ категорії (14 м²):

У номері: односпальная кровать, шафа для одягу, стіл, стілець, тумбочка, телевізор, холодильник, ремонт хорошого рівня, санвузол (душ/ванна, туалет, умивальник).

 • 2-х місний І категорії (16 м²):

У номері: два односпальні ліжка, шафа для одягу, стіл, стільці, тумбочка, телевізор, холодильник, ремонт хорошого рівня, санвузол (душ/ванна, туалет, умивальник).

 • 2-х місний ІІ категорії (16 м²):

У номері: два односпальні ліжка, шафа для одягу, стіл, стільці, тумбочка, телевізор, холодильник, ремонт хорошого рівня, санвузол (душ/ванна, туалет, умивальник).

 • 2-х місний 2-х кімнатний І категорії (35-40 м²):

У номері: спальня з двоспальним ліжком, вітальня, диван, два крісла, шафа для одягу, стіл, стільці, набір столового посуду, тумбочки, журнальний столик, телевізор, холодильник, ремонт хорошого рівня, санвузол (душова кабіна/ванна, туалет, умивальник).

 • 2-х місний 2-х кімнатний ІІ категорії (35-40 м²):

У номері: спальня з двоспальним ліжком, вітальня, диван, два крісла, шафа для одягу, стіл, стільці, набір столового посуду, тумбочки, журнальний столик, телевізор, холодильник, ремонт хорошого рівня, санвузол (душова кабіна/ванна, туалет, умивальник).

 • 2-х місний 2-х кімнатний ІІІ категорії (35 м²):

У номері: спальня з двоспальним ліжком, вітальня, диван, два крісла, шафа для одягу, стіл, стільці, набір столового посуду, тумбочки, журнальний столик, телевізор, холодильник, санвузол (душ, туалет, умивальник).

Водопостачання: холодна і гарячая вода цілодобово.

Мінеральна вода: “Поляна Квасова”.

Інфраструктура: літній басейн, футбольне поле, відкриті майданчики зі штучним покриттям для гри у волейбол, великий і настільний теніс, бадмінтон, бібліотека, кінозал, теренкурні маршрути по лісі, автобусні екскурсії, платна автопарковка.

Гірськолижне катання:

Підйомники в селищі Поляна та околицях:

 • бугельний підйомник на горі Стрижилиць (в центрі селища Поляна) – довжина траси 300 м, перепад висот 40 м;
 • бугельний підйомник (відразу біля селища Поляна) – довжина траси: 700 м.

Також в селі Солочин, Свалявського району (10-15 хвилин на автомобілі від санаторію)

 • гірськолижні траси середнього рівня складності, протяжність до 800 м, перепад висот 150 м;
 • два бугельні витяги – 300 м і 600 м. Працює прокат лижного спорядження, професійні інструктори.

Розрахункова година: Заїзд з 8:00. Виїзд до 24:00.

Адреса: Україна, Закарпатська обл., Свалявський р-н, с. Поляна-1.

Як дістатися:

 • потягом до станції Свалява, далі маршрутним таксі або автобусом до селища Поляна (12 км).

Документи необхідні для поселення:

 • Для дорослих: паспорт, путівка (ваучер) направляючої сторони, санаторно-курортну карту форма 072/о;
 • Для дітей: свідоцтво про народження, довідка про епідемоточення, довідка про щеплення.
Ціни 2023 року
Категория номера 13.05.22р. – 31.05.22р.
01.06.22р. – 27.04.23р.
основне місце дод. місце основне місце дод. місце
дорослий діти 5-12 дорослий діти 5-12 дорослий діти 5-12 дорослий діти 5-12
1-но кімнатні 1-но місні номери
І категорії 1080 1120
ІІ категорії 950 990
1-но кімнатні 2-х місні номери
І категорії 750 670 790 710
ІІ категорії 650 600 690 640
2-х кімнатні 2-х місні номери
І категорії 1080 950 810 640 1120 990 850 680
ІІ категорії 900 790 680 570 940 830 720 610
ІІІ категорії 770 690 620 510 810 730 660 550
Додаткові послуги діти до 12 років
харчування 250 290
лікування 270 270
Додаткові послуги діти з 12 років і дорослі
харчування 300 340
лікування 360 360
 • Басейн
 • Wi – Fi
 • Ресторан
 • Автостоянка
 • Салон краси
 • Бювет мінеральних вод
 • Більярд
 • Сауни
 • Кіноконцертний зал
 • Дитячий майданчик
 • Екскурсійне бюро
 • Пральня / хімчистка

Лікувальні процедури відпускаються з понеділка по суботу. У неділю відпускаються тільки платні процедури.

Профіль лікування: захворювання органів травлення; захворювання ендокринної системи та порушення обміну речовин; захворювання серцево-судинної системи; захворювання нервової системи; захворювання опорно-рухового апарату; гінекологічні захворювання; захворювання чоловічої статевої сфери; захворювання шкіри; захворювання ЛОР-органів.

Захворювання органів травлення – показання для лікування: езофагіти, різних форм, легкого та середнього ступеню поза фазою загострення; гастрити з секреторною недостатністю, збереженою і підвищеною секреторною функціями поза фазою загострення; хронічний гастродуоденіт з порушенням секреторної і моторно-евакуаторної функції шлунка, в т.ч. ерозивний; виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі ремісії або згасаючого загострення, без схильності до кровотеч;хвороби оперованого шлунка з приводу виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки; ентероколіти і коліти різної етіології, легкого та середнього ступеня, крім стенозуючих, виразкових, туберкульозних, бактеріальних і паразитарних форм, поза фазою загострення; дискінезія кишечника;  хронічні хвороби печінки і жовчних шляхів, підшлункової залози (гепатити, гепатози, холецистити, ангіохоліти різної етіології в неактивній фазі, без схильності до частих загострень, без явищ жовтухи); залишкові явища після перенесеного вірусного гепатиту в неактивній фазі; дискінезія жовчного міхура та жовчних шляхів; жовчно-кам’яна хвороба не ускладнена інфекцією, частими загостреннями і така, що не вимагає хірургічного втручання; стан після оперативного втручання на жовчних шляхах не раніше ніж через 3 місяці після операції при зміцнілому післяопераційному рубці та задовільному загальному стані; хронічний панкреатит.

Захворювання ендокринної системи та порушення обміну речовин – показання для лікування: цукровий діабет І-ІІ типу легкого та середнього ступеню важкості, компенсований або субкомпенсований, ускладнений хронічним холециститом, холангітом, дискінезією жовчовивідних шляхів і кишечника, гастритом, виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки поза фазою загострення; подагра; аліментарне ожиріння.

Захворювання серцево-судинної системи – показання для лікування: гіпертонічна хвороба І ступеню; вегето-судинна дистонія.

Захворювання нервової системи – показання для лікування: захворювання центральної нервової системи (енцелофаліт, менінгіт, енцелофаломієліт після закінчення гострого періоду, віддалені наслідки поліомієліту, наслідки перелому хребта з ураженням спинного мозку); захворювання периферичної нервової системи (травми нервових корінців і сплетінь, спинно-мозкових нервів, периферичних нервів плечового поясу, верхніх та нижніх кінцівок); захворювання вегетативної нервової системи.

Захворювання опорно-рухового апарату – показання для лікування: артроз первинний і вторинний; ревматоїдний артрит або поліартрит в неактивній фазі; реактивні артрити у хронічній стадії; міжхребцевий остеохондроз, спондильоз первинний і вторинний; анкілозуючий спондилоартрит у стадії ремісії або з мінімальною активністю процесу; наслідки перенесеного артриту або поліартриту; наслідки переломів суглобів і кісток з уповільненою консолідацією; стан після операцій на суглобах або хребті; контрактури (артрогенні, остеогенні, рубцеві, нейрогенні); захворювання навколосуглобних тканин (міозіти, лігаментити, периартрити).

Гінекологічні захворювання – показання для лікування: сальпінгіт і сальпінгоофорит, після загострення не раніше ніж через два місяці; хронічний параметрит і периметрит; тазові перитонеальні спайки (після перенесеного запального процесу, після операції з приводу позаматкової вагітності); хронічний метрит і ендометрит, по закінчені гострого періоду, на раніше ніж через чотири тижні; інфальтилізм, гіпоплазія матки, у тому числі у поєднанні з хронічним запальним процесом геніталій; дисфункція яєчників; беспліддя жіноче (первинне, вторинне), що виникло внаслідок перенесеного запального захворювання з непрохідністю маточних труб; гіпофункції яєчників, гіпоплазії матки; тазові вегетогангліоневрити при хронічних запальних захворюваннях внутрішніх геніталій.

Захворювання чоловічої статевої сфери – показання для лікування: хронічні простатити, епідидиміти, орхіти в стадії ремісії.

Захворювання шкіри – показання для лікування: псоріаз; екземи в хронічній стадії; червоний плоский лишай; нейродерміт; склеродермія.

Захворювання ЛОР-органів – показання для лікування: хронічний риніт; хронічні суб- і атрофічні ларингіти; синусити; отити.

Протипоказання для лікування: хронічні захворювання в стадії загострення; онкологічні захворювання; гематологічні захворювання; інфекційні захворювання; туберкульоз (всі форми); декомпенсовані стани всіх органів і систем; посттравматичний синдром не раніше 3-х місяців після травми; варикозна хвороба до 1 року після гострого тромбофлебіту; ревматоїдний артрит II-III ст., сильний больовий синдром; гіпертонічна хвороба II-III ст.; нестатична стенокардія, стенокардія напруги III-IV ФК; цироз печінки; доброякісні пухлини сечостатевої системи (поліпи, фіброміоми, кісти, ендометріоз, гідросальпінкс); індивідуальна непереносимість певних процедур; загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

Лікувальні процедури та діагностичні дослідження які входять у вартість путівки: консультація лікаря (первинна та повторна); прийом мінеральної води; ванни (мінеральні вуглекислі, хвойні, перлинні); душ (циркулярний, струменевий, дощовий, висхідний); підводний душ-масаж; промивання кишечника, в тому числі підводне (1-5* раз в 2-3 дні); мікроклізми (з мінеральною водою, з травами); вагінальні зрошення; парафіно-озокеритові аплікації; інгаляції; гальванізація та електрофорез медикаментів; діадинамотерапія; ампліпульстерапія; інтерференцтерапія; електростимуляція; ультратонотерапія; д’арсонвалізація; магнітотерапія; УВЧ; солюкс; УФО; PILAR-терапія; вакуумтерапія; електроанальгезія; електросон; аероіонотерапія; механотерапія; “сухе” витягування хребта; загальний аналіз крові; загальний аналіз сечі.

Лікувальні процедури та діагностичні дослідження за додаткову плату: аерозольтерапія кам’яною сіллю (штучний мікроклімат сольових шахт с. Солотвино); гідромасаж ясен; аромотерапія; фітотерапія; психотерапія і психорелаксація; рефлексотерапія; гірудотерапія; гомеопатичне лікування; косметологічні послуги; стоматологічні послуги; клінічні та біохімічні аналізи крові, сечі і калу; дослідження шлункової секреції; дуоденальне зондування; фіброгастродуоденоскопія; ректороманоскопія; колоноскопія; рентгеноскопія і рентгенографія; електрокардіографія; реографія; спірографія; УЗД.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Санаторій «Сонячне Закарпаття» Закарпаття

  ПІБ
  Контактний телефон
  E-mail
  Дата заїзду
  Категорія номера
  Кількість днів
  Додаткова інформація