Консультація

Мінеральні води курорту Миргород

Миргород – гарна назва красивого місця

, розташованого в Полтавській області. Популярність цього благословенного міста, нині найбільшої оздоровниці України, принесла знаменита миргородська мінеральна вода. Рука творця щедро обдарувала куточок м’яким кліматом (літо тепле, зима м’яка, сніжна), мальовничою зеленню березових і соснових лісів, лікувальними торф’яними грязями, відомими не менш, ніж вода. Курорт Миргород сьогодні представлений у вигляді об’єднання санаторно-курортних установ:

  • «Миргород»;
  • «Березовий гай»;
  • «Полтава»;
  •  «Хорол».

Профіль курорту

Всі санаторії мають вищу акредитацію, що дозволяє фахівцям приймати пацієнтів з  такими захворюваннями:

  • захворювання сечостатевої системи;
  • захворювання периферичної нервової системи;
  • захворювання опорно-рухового апарату;
  • порушення обміну речовин;
  • захворювання серцево-судинної системи;
  • цукровий діабет.

Лікувальний фактор: методики

Головне багатство курорту, безумовно, хлоридно-гідрокарбонатно-натрієва і хлоридно-натрієва мінеральна вода. Вона приємна на смак, чиста, в будь-який час року має незмінний хімічний склад і температуру, а ідеальне співвідношення в ній мікро- і макроелементів сприяє повному засвоєнню організмом. Саме це підсилює оздоровчий ефект. До речі, про склад. Він аналогічний тому, що мають води прославлених на весь світ німецьких курортів Соден, Баден-Баден, Аахен. Воду п’ють, приймають з нею ванни.

У санаторіях курортного комплексу «Миргородкурорт» застосовується комплексний підхід для лікування всього організму в цілому, а не тільки відновлення окремих систем і органів. Медиками розроблено і з успіхом впроваджуються технології збереження природного складу миргородської води, застосовуються унікальні методики по збагаченню її препаратами на основі цілющих трав.

В результаті можна не тільки домогтися стійкого ефекту при лікуванні травної, ендокринної систем, а й вивести шкідливі нітрати, канцерогени, радіонукліди, відновити і суттєво зміцнити нервову, імунну системи. Загалом, протистояти всім шкідливим факторам, що підстерігають сучасну людину на кожному кроці.

У розпорядженні професіоналів санаторного комплексу «Миргородкурорт» знаходиться сучасна лікувально-діагностична база, що відповідає всім вимогам медичної діагностики.

Компетентний персонал, комфортні корпуси, чудове оснащення, добре розвинена інфраструктура, щедрі природні дари, цікаві історичні місця (монастирі, кінний завод, будинок, де жив великий Гоголь) – такий «набір» не може не зцілити. А дорожче здоров’я, як відомо, нічого немає. Звучить банально, але це так.