Консультація

На море з дітьми

Великою популярністю серед туристів користується відпочинок на морі, який асоціюється у нас з курортом Одеса. В Одесі багато санаторіїв, пансіонатів, готелів, та й саме місто в екскурсійному плані дуже привабливий. Можна підлікуватися, оздоровитися і добре відпочити. Для дітей (і для дорослих теж) море і морський клімат дуже корисні.

Один із санаторіїв про який ми розповімо – це санаторій “Одеса” СБУ. Розташований він на території прекрасного парку площею 14 га, в курортній зоні Аркадія. Парк санаторію прикрашають реліктові дерева і чагарники. Тінисті алеї дозволяють відпочиваючим, навіть в самий жаркий літній день, відчувати себе прекрасно і добре відпочити з дітьми на прогулянці.

До речі про дітей. У санаторії “Одеса” лікування і оздоровлення дітей проводиться від 3-х років, є кабінет функціональної діагностики, де діти можуть пройти додаткові обстеження. Для відпочинку дітей на території є дитячі майданчики, прокат дитячих електромобілів. Але родзинкою дитячих захоплень є арт-майстерня, в якій діти можуть зайнятися ліпленням з глини, гончарством, малюванням. Арт-майстерню можуть відвідувати діти у віці від 5-ти років.

На море с детьми На море с детьми На море с детьми

Одеська область – це край лиманів, озер, відокремлених від моря піщаними косами, що робить місцевість надзвичайно красивою.

Чи плануєте сімейний відпочинок з дітьми? Приїжджайте в Затоку. Це один з курортів Одеської області. Знаходиться він в 40 км. від міста Одеси, в селищі Кароліно-Бугаз. Великі піщані пляжі, приємне море, м’який клімат, все це Ви знайдете в Затоці.

Одними з кращих пансіонатів є пансіонати “Бриз” і “Бриз Де Люкс”. Сучасні корпуси, затишні і комфортабельні номери – це все тут. Подбали тут і дитячий відпочинок. На території пансіонатів дитяче містечко з гойдалками та гірками, дитячий басейн, басейн з аквапарком. У дитячому клубі досвідчені аніматори займуть Ваших дітей малюванням, настільними іграми, орігамі, проведуть цікаві конкурси.

На море с детьми На море с детьми

Захоплюючий відпочинок в Затоці змусить приїжджати сюди ще і ще. Пансіонати “Бриз Де Люкс” і “Бриз” чекають Вас і Ваших дітей.