Консультація

На відпочинок з домашніми улюбленцями

Захотілося поїхати відпочити, але ось проблема – куди подіти домашніх улюбленців: кішечок, собачок. З цим зіштовхуються багато людей. Залишити на сусідів, друзів, а якщо у них не виходить? Взяти з собою – а де візьмуть?

Ми розповімо де можна відпочити разом зі своїми чотирилапими в Прикарпатті.

Це перш за все курорт Трускавець. Санаторний комплекс “Женева” дозволяє поселення з домашніми тваринами (коти, собаки – вагою до 5 кг) за погодженням з адміністрацією готелю. Вартість даної послуги – 300 грн./доба. Передбачено розміщення з домашніми тваринами і в Mirotel Resort & Spa, знову ж таки з дозволу адміністрації.

На отдых с домашними любимцами

Курорт Східниця: в готелі “Три сини та донька” поселення з домашніми тваринами (коти, собаки – вагою до 5 кг) – вартість 400 грн./доба, при цьому, при поселенні, вноситься застава 2000 грн. яка повертається в день виїзду. Адміністрація готелю ознайомить Вас з правилами перебування з домашніми тваринами, так як вигул їх на території комплексу заборонений. Вілла “Юран” – там теж дозволено поселення з домашніми тваринами. За погодженням з адміністрацією можна собачок і з трошки більшою вагою. Послуга ця безкоштовна.

Так що не сумуйте. Відпочивайте з домашніми чотирилапими улюбленцями разом.