Консультація

Озонотерапія – як один з немедикаментозних методів лікування.

Більш широке застосування озонотерапії, як методу лікування, в нашій країні почалося з 2004 року і ефективно використовується донині. Як для медицини – це невеликий відрізок часу. Але і цей невеликий термін показав, що озонотерапія – ефективний спосіб лікування при багатьох хронічних захворюваннях. Дії, спрямовані на самовідновлення і самоочищення організму – ось що привертає увагу при озонотерапії.

Лікування озонотерапією:

Як один з методів немедикаментозного лікування озонотарапія застосовується при ішемішечній хворобі серця, кінцівок, головного мозку. При імунодефіцитних патологіях озонотерапія активує гуморальний і клітинний імунітет.

Цукровий діабет дуже небезпечна хвороба. Небезпечна вона тим, що при підвищеному цукрі в крові можливі ускладнення пов’язані зі звуженням капілярів. Інфузії озонованого фізрозчину знижують рівень цукру, поліпшують кровообіг і доставку кисню до тканин і органів, що попереджає ускладнення цукрового діабету.

Озонотерапія в багатьох випадках призначається також вагітним жінкам як альтернатива медикаментозним методам лікування.

Що таке озонотерапія:

Озон певної концентрації, за допомогою медичного генератора озону (озонатора), пропускається через фізіологічний розчин, що призводить до отримання озонованої суміші. Отриманий таким чином фізрозчин використовується для внутрішньовенних інфузій (додаткове введення в організм людини озону внутрішньовенно).

Де є озонотерапія:

У Трускавці в даний час кабінети озонотерапії функціонують в оздоровчому комплексі “Женева”, Санаторії “Карпати”, АППАРТ-готелі “Шале Грааль”.

Складно переоцінити унікальність, користь і доступність озонотерапії. Перебуваючи на оздоровленні в санаторіях Трускавця обов’язково поговоріть з лікарем про можливість отримання цієї процедури в поєднанні з іншими оздоровчими процедурами.