Консультація

Про курорт Поляна

Курорт Поляна – один з основних бальнеологічних курортів України, який спеціалізується на лікуванні та профілактиці гастроентерологічних захворювань. Знаходиться він однойменному селі  Поляна (Закарпатська обл.). Відстані до м.Свалява – 11 км, до м.Мукачево – 32 км, до м.Ужгород – 74 км.

Основним лікувальним фактором курорту є мінеральна вода “Поляна Квасова” Ново-Полянського родовища, середньомінералізована, вуглекисла з вмістом бору та фтору. За складом і лікувальними властивостями вона близька до мінеральних вод Боржомської типу, але містить в два рази більше вуглекислоти. Вуглекислий газ є природним консервантом, стабілізуючий хімічний склад води.

Ще на початку XVIII століття було досліджено хімічний склад Полянських мінеральних вод. А в 1826 році відкрито першу водолікарню на курорті Поляна.

В даний час в селі Поляна знаходяться багато санаторіїв, оздоровчих комплексів, пансіонатів. Ось деякі з них:

Санаторій “Сонячне Закарпаття” почав функціонувати з 1965 року, спочатку був розрахований на 250 місць. Після реконструкцій в 1973-1975 роках він може приймати до 550 чоловік. На території санаторію є штучне озеро з проточною водою, відкритий літній басейн. Постійно проводяться автобусні екскурсії. У санаторій “Сонячне Закарпаття” можна приїжджати не тільки на лікування, але і для відпочинку з дітьми, так як ціни тут досить низькі.

Санаторий «Солнечное Закарпатье» Закарпатье

ОК “Сонячний” – 5-ти поверховий сучасний оздоровчий комплекс з номерами сімейного типу. Розвинена інфраструктура і різноманітна культурна програма приваблює сюди туристів не тільки з України але і з країн ближнього зарубіжжя. Організовуються екскурсії на термальні басейни Берегово і Косино, в м.Мукачево (замок “Паланок”), озеро Синевир.

Оздоровительный комплекс «Солнечный» Закарпатье

Пансіонат “Сонячна Долина” (4-х поверховий корпус) пропонує своїм гостям для розміщення 53 комфортабельних номери. У всіх номерах кондиціонери, а всі меблі виготовлені з натурального дерева. Функціонує пансіонат з 2005 року. Є критий плавальний басейн, сучасний тренажерний зал який пропонує: силові тренування, заняття з фітнес-аеробіки.

Пансионат «Солнечная Долина» Закарпатье

Курорт Поляна пропонує оздоровлення і відпочинок серед мальовничих місць Закарпаття.