Консультація

Санаторії дерматологічного профілю

Оздоровчий комплекс “Санта Марія” Східниця
Ціни від 1600 грн.
ЦВКС «Хмільник» Хмільник
Ціни від 865 грн.
МРЦ «Південний Буг» Хмільник
Ціни від 880 грн.
МЦР Залізничників Хмільник
Ціни від 920 грн.
Санаторій “Березовий гай” Хмільник
Ціни від 745 грн.
Санаторій «Одеса» СБУ Одеса
Ціни від 1460 грн.
Санаторій ім. Пирогова Одеса
Ціни від 990 грн.
Санаторій «Термал Стар» Закарпаття
Ціни від 1400 грн.
Санаторій «Гірська Тиса» Закарпаття
Ціни від 1220 грн.
Санаторій «Синяк» Закарпаття
Цiна від 1160 грн.
Готель «Весна» Трускавець
Ціни від 660 грн.
Санаторій «Алмаз» Трускавець
Ціни від 657 грн.
Санаторій «Кристал» Трускавець
Ціни від 657 грн.
5* Mirotel Resort&Spa Трускавець
Ціни від 4300 грн.
Санаторій «Дністер» Моршин
Ціни від 890 грн.

Шкіра є найважливішим захисником нашого організму. Проте іноді при несприятливих умовах виникають дерматологічні хвороби. Багато людей турбуються через естетичні дефекти пов’язані з цими недугами. Часто потрібне лікування шкірних покривів різноманітними засобами. Важливу роль в оздоровленні грає санаторно курортне лікування псоріазу. Профілактика у здравницях запобігає повторному прояву цієї хвороби і на довгий період зберігає набутий від лікування результат. Санаторії по лікуванню псоріазу в Україні застосовують виключно різні підходи для оздоровлення пацієнтів. Головним завданням здравниці є  зміцнення імунної системи. Як би там не було, внаслідок поганої роботи імунітету, на шкірі утворюються різноманітні запалення, прищі і лущення.

Дерматологічні санаторії: показання

На сьогоднішній день є багато різноманітних патологій шкіри, для лікування яких, направляють в санаторій дерматологічного профілю. Це наслідки опіків та обмороження, акне, шрами та ін. Розсудливий підхід у лікуванні потрібно застосовувати при екземі та великій чутливості шкірного покриву до сонця, що нерідко викликає проблеми у плануванні санаторного оздоровлення. У подібній ситуації лікарі допускають застосування лише деяких методів лікування. Оздоровлення за допомогою санаторіїв у всякому разі відбувається у фазі затихання симптомів хвороби. Не зайве буде згадати такі захворювання:

 • псоріаз;
 • дерматози;
 • склеродермія;
 • хронічна екзема;
 • себорея;
 • кератоз;
 • червоний плаский лишай;
 • шкірні наслідки хімічних і термічних опіків;
 • епідермоліз;
 • іхтіоз і т. п.

Серйозною перешкодою для лікування у здравницях будуть дерматомікози, гострозапальні гнійні хвороби, інвазійні хвороби. Необхідно сказати, що гострі стадії хвороб також будуть причиною відмови у санаторному оздоровленні.

 

Лікування псоріазу

Кращі дерматологічні санаторії України

У різних куточках України є багато здравниць, де лікують хвороби дерматологічного характеру. Всі вони мають індивідуальні особливості, тому потрібно уважно ознайомитися з їхніми послугами, перш ніж вибрати санаторій для особистого відпочинку. Зокрема, на Закарпатті популярністю користується медична програма «Лікування псоріазу» в здравниці «Гірська Тиса». Програма розрахована на 14 днів і показана також при псоріатичному артриті. Програма передбачає такі процедури як:

 • миш’яковисті мінеральні ванни;
 • перлинні ванни з використанням ефірних масел;
 • озонотерапія;
 • карбокситерапія;
 • голкорефлексотерапія.

Також в санаторії «Гірська Тиса» використовують інноваційну методику – біоревіталізацію. Вона дозволяє надовго захистити шкіру від дії вільних радикалів і відновлює дерму зсередини, уповільнюючи старіння.

При таких хворобах як псоріаз, алергодерматози, нейродерміт, суха форма екземи та наслідки після опіків, лікарі радять проходити терапевтичне лікування в санаторії «Березовий гай», що у Хмільнику. Програма оздоровлення дає можливість додаткового обстеження і лікування супутніх хвороб із застосуванням діагностичної та лікувальної бази. Тривалість терапії від 14 до 21 дня. Псоріаз і нейродерміт також лікують у ЦВКС «Хмільник».

Дерматологічні санаторії у Трускавці

Оздоровчі комплекси Трускавця є найоптимальнішими в цілях профілактики хвороб шкіри, оскільки використовують у лікуванні радонові і сульфідні води. У Трускавці профілактику хвороб шкірних покривів здійснюють:

Псоріаз добре лікується в здравницях «Алмаз» і «Кристал». Таку хворобу як псоріаз санаторії лікують за допомогою створення індивідуального режиму харчування і лікування. В результаті лікарі добиваються довгострокового ослаблення і навіть зникнення псоріазу. До того ж в здравницях «Алмаз» і «Кристал» створені всі умови для небезуспішного лікування екземи, алергічних дерматитів, лишая, себореї.

Досить поширена проблема нашого часу це онкологія шкіри. У 5 * “Mirotel Restort & Spa” у вас є можливість пройти обстеження в досвідченого онкодерматолога. В оздоровниці до ваших послуг високоточне обстеження всіх дерматологічних новоутворень, гістологія, дерматоскопія, цитологія, безкровне видалення новоутворень з використанням радіохірургії. Також в 5 * “Mirotel Restort & Spa” лікують алергічні дерматити та псоріаз.

 

Санаторій «Одеса» СБУ Одеса

Санаторно курортне лікування псоріазу в Одесі

Недоцільно забувати про цілющу дію морського клімату на стан шкірних покривів. Вода з моря складається з таких незамінних хімічних елементів як кальцій, залізо, йод, фосфор, марганець. Таласотерапія приносить користь і в лікуванні псоріазу. Даний спосіб оздоровлення рекомендують проходити в санаторії «Одеса» СБУ. Санаторії, де лікують псоріаз, дуже часто застосовуються в оздоровчій практиці. Терапія передбачає використання морської води і солі, водоростей, насичених мінералами грязей, а також витяжки з червоної водорості. У підсумку, після оздоровлення морськими продуктами, суха шкіра наповнюється вологою і корисними мікроелементами. Крім таласотерапії дерматологи в санаторії «Одеса» СБУ активно застосовують:

 • термопрес від целюліту;
 • термотерапія з трав’яним паром в фітобочці;
 • соляна печера;
 • грязелікування;
 • скипидарні і бішофітні ванни;
 • контрастні душові процедури;
 • апаратна фізіотерапія, ПУВА – терапія;
 • рефлексотерапія;

Після лікування спостерігається зменшення висипу і подразнень. При лікуванні псоріатичного артриту зникає дискомфорт, відновлюються суглоби.

Але не тільки вищевказані санаторії заслуговують увагу. Адже в Україні є чимало оздоровчих комплексів, де працюють досвідчені дерматологи вищої категорії. До санаторного оздоровлення необхідно підходити з розумом щоб не було ускладнень. Отже, перш ніж поїхати в санаторій, краще пройти консультацію у лікаря та отримати направлення.