Консультація

Санаторії для лікування опорно-рухового апарату

Санаторій “Поділля” Хмільник
Ціни від 1000 грн.
ЦВКС «Хмільник» Хмільник
Ціни від 865 грн.
МРЦ «Південний Буг» Хмільник
Ціни від 880 грн.
МЦР Залізничників Хмільник
Ціни від 920 грн.
Санаторій “Березовий гай” Хмільник
Ціни від 745 грн.
Санаторій «Арктика» Бердянськ
Ціни від 800 грн.
Санаторій «Бердянськ» Бердянськ
Ціни від 990 грн.
Санаторій «Полтава» Миргород
Ціни від 1006 грн.
Санаторій «Одеса» СБУ Одеса
Ціни від 1460 грн.
Санаторій ім. Горького Одеса
Ціни від 1000 грн.
Санаторій ім. Пирогова Одеса
Ціни від 990 грн.
Санаторій «Термал Стар» Закарпаття
Ціни від 1400 грн.
Санаторій «Квітка полонини» Закарпаття
Ціни від 1010 грн.
Санаторій «Теплиця» Закарпаття
Ціни від 1280 грн.
Санаторій «Боржава» Закарпаття
Ціни від 1420 грн.
Санаторій «Синяк» Закарпаття
Цiна від 1160 грн.
Оздоровчий комплекс «Сонячний» Закарпаття
Ціни від 1080 грн.
Оздоровчий комплекс «Трембіта» Закарпаття
Ціни від 530 грн.
Курортний комплекс «Женева» Трускавець
Ціна від 890 грн.
Санаторій «Кришталевий палац» Трускавець
Ціни від 1090 грн.

Санаторії України лікування опорно-рухового апарату здійснюють з великою відповідальністю. Адже м’язи і скелет відіграють важливу роль в організмі людини. Ще в давні часи хтось мудрий сказав, що життя – це рух. Коли людина з якихось причин не в змозі рухатися, радість життя втрачається. Проблема в тому, що ми, відчувши будь-які тривожні симптоми в ногах, спині, приймаємо знеболююче, використовуємо мазі або просто лежимо. Санаторно курортне лікування опорно-рухового апарату має важливу роль і виступає кращою заміною медикаментозних методів. Сьогодні в санаторіях лікують багато різноманітних хвороб, серед них:

 • хронічний радикуліт;
 • наслідки травм – вивихи, переломи;
 • синовіти, фасциїти, ентезопатії;
 • артрит і поліартрит;
 • анкілозуючий спондиліт;
 • первинно-деформуючий остеоартроз;
 • стан після реплантації кінцівок;
 • фізична недостатність і ін.

Санаторне оздоровлення протягом тривалого часу дарує гарне здоров’я і зовсім не має побічних ефектів.

Кращі санаторії для лікування опорно рухового апарату

Безліч оздоровчих комплексів надають лікування ОДА. Але кращі серед них:

Оскільки в здравницях є великий вибір різноманітних лікувальних програм, кожна людина може підібрати собі курорт, що підійде його конкретним вимогам.

Санаторне лікування опорно-рухового апарату в Трускавці

Медичні фахівці кажуть, що людям, у яких є дискомфорт в спині, ногах, сприятливим середовищем для якнайшвидшого одужання будуть санаторії в Трускавці. З давніх-давен курорт славиться цілющими водами, які часто використовуються в лікуванні ОДА. У санаторії «Молдова» проводиться ретельне діагностування, а також лікування порушень ОДА.До того ж тим, хто лікує ОДА в санаторії «Молдова», рекомендують вживати цілющу воду «Нафтуся». Однак в санаторії найкращим засобом лікування є озокеритолікування. Підтверджено, що озокерит сприятливо впливає на запальні ділянки, усуває больові відчуття і активізує регенерацію. Нинішню технологію підводного витягування хребта також вважають найбільш результативною.

Санаторно курортне лікування опорно-рухового апарату в Миргороді

З огляду на цінову політику і медичні умови, здравниця “Полтава”, що знаходиться в Миргороді, залишається найбільш затребуваною у нашій країні. В здравниці вам запропонують широкий спектр процедур для ОДА. Наприклад, новим способом оздоровлення, який лікарі запозичили у Швейцарії, є ударно-хвильова терапія. Застосування цієї терапії сприяє руйнуванню солей кальцію, що в результаті провокує вимивання солей із сухожиль і зв’язок. Отже, після дії такої процедури органи самоочищаються і відновлюють свою структуру на клітинному рівні. Ударно-хвильову терапію призначають, якщо у пацієнта:

 • артроз;
 • захворювання зв’язок;
 • епіконделіт;
 • періартроз;
 • погане зрощення після переломів;
 • шпора п’яти;
 • відкладення солей в суглобах, сухожиллях і м’язах;
 • “кісточки” в області стопи і ін.

Коли у людини один з відділів хребта страждає від остеохондрозу чи присутні захворювання суглобів, тоді їй призначають тракційну терапію. У цьому санаторії України опорно-руховий апарат лікують також пристроєм вібраційного масажу «ОРМЕД». Пристрій застосовується для осьової дозованої витяжки та теплової вібраційної дії на суглоби хребта. Дуже часто в здравниці «Полтава» лікарі також використовують магнітотерапію і кріотерапію. Магнітотерапію призначають при остеохондрозі, спондильозі, дистрофічних захворюваннях суглобів, артритах ревматоїдного характеру, остеопорозі та ін. Методом охолодження лікують ревматизм, радикуліт, а також інші хвороби.

Лікування опорно-рухового апарату в Закарпатті

Знатне місце на Закарпатті, де лікують ОДА, є здравниця «Гірська Тиса». Якісне медичне оснащення, досвідчений персонал і велика різноманітність послуг сприяють загальному визнанню цієї здравниці. За допомогою фітотерапевтичної профілактики, оздоровчих термальних вод і фізіотерапії, процес лікування в санаторії досягає максимально хороших результатів. У домашньому побуті ми не можемо провести подібне оздоровлення. Підбір індивідуального лікування для людини є привілеєм здравниці.

Санаторне лікування опорно-рухового апарату в Хмільнику

У Хмільнику велика кількість людей їдуть в МРЦ «Південний Буг» приїздять для зцілення ОДА радоновою водою. В даному санаторії України опорно-рухова система є важливим напрямком в оздоровленні. Якщо є патологічні процеси в хребті і суглобах, ускладнення остеохондрозу, призначають озоново-радонову ванну. Також працює басейн з радоновою водою, де проводять підводне витяжіння поперекового відділу хребта, і гальванічна ванна. Користь гальванічної ванни полягає в тому, що вона знімає підвищений м’язовий тонус, покращує кровообіг, лікує міальгію, люмбаго, розтягнення м’язів, зв’язок, контузії і гематоми, хронічні артрити в сукупності з деформацією суглобів.

В МРЦ «Південний Буг» є також багато фізіотерапевтичних процедур:

 • Лазеротерапія;
 • Парафіноозекеритотерапія;
 • ударно-хвильова терапія;
 • магнітотерапія;
 • горизонтальна тракція хребта та ін.

Українські санаторії лікування опорно-рухового апарату проводять з великою відповідальністю. Лікування за допомогою грязей і термальних вод найкраще планувати в м’яке пору року. За допомогою сервісу нашого сайту ви можете забронювати місце в санаторії вже сьогодні! Пам’ятайте, що оздоровлення опорно-рухової системи також потребує вашої витримки і наполегливості.