Консультація

Санаторії для лікування органів дихання

Оздоровчий комплекс “Санта Марія” Східниця
Ціни від 1600 грн.
Санаторій “Поділля” Хмільник
Ціни від 1000 грн.
МРЦ «Південний Буг» Хмільник
Ціни від 880 грн.
Санаторій «Арктика» Бердянськ
Ціни від 800 грн.
Санаторій «Бердянськ» Бердянськ
Ціни від 990 грн.
Санаторій «Миргород» Миргород
Ціни від 916 грн.
Санаторій «Одеса» СБУ Одеса
Ціни від 1460 грн.
Санаторій ім. Горького Одеса
Ціни від 1000 грн.
Санаторій «Квітка полонини» Закарпаття
Ціни від 1010 грн.
Санаторій «Теплиця» Закарпаття
Ціни від 1280 грн.
Санаторій «Боржава» Закарпаття
Ціни від 1420 грн.
Оздоровчий комплекс «Трембіта» Закарпаття
Ціни від 530 грн.
Готель «Весна» Трускавець
Ціни від 660 грн.
Санаторій «Алмаз» Трускавець
Ціни від 657 грн.
Санаторій «Кристал» Трускавець
Ціни від 657 грн.
Апарт готель «Шале Грааль» Трускавець
VIP відпочинок від 2750 грн.
Санаторій «Дністер» Моршин
Ціни від 890 грн.

У перших позиціях загальної статистики захворювань знаходяться хвороби верхніх і нижніх дихальних органів людини. Співаки, диктори, актори неодноразово звертаються до лікаря зі скаргами на болі в горлі, а шахтарі і працівники хімічної промисловості стикаються з поганою циркуляцією повітря в легенях. Тканинам дихальної системи також шкодить куріння. На тлі багаторічної дії смол і токсинів сигарет формується хронічний бронхіт. Якщо у вас є порушення в бронхолегеневій системі, тоді ми рекомендуємо вам санаторії для лікування органів дихання.

Лікування органів дихання в санаторіях України

Санаторії для лікування дихальних шляхів в Україні мають свої відмінності, які потрібно знати. Значна частина населення України і приїжджі з-за кордону для профілактики захворювань переважно вибирають Трускавецькі здравниці. Кліматичні умови є основним фактором, чому більшість відпочиваючих віддають перевагу саме цьому курорту. Санаторії України органи дихання лікують за допомогою нових, але в той же час безпечних методів, які дають стійкий результат.

Санаторії «Алмаз» і «Кристал» – прекрасні здравниці у Трускавці, що успішно лікують хронічні бронхіти і трахеїти, емфізему легенів, бронхіальну астму та ін. При бронхіальній астмі санаторії використовують сіль «Барбара» та озокерит. Не менш популярним в лікуванні є курорт Моршин. Тут послуги лікування дихальних органів пропонує санаторій «Дністер». В здравниці лікують такі захворювання, як:

 • хронічні форми риніту;
 • назофарингіт;
 • фарингіт;
 • лариніт;
 • ларинготрахеїт;
 • бронхіт (в тому числі астматичний);
 • бронхоектатична хвороба.

Якщо у людини під впливом хімічних речовин виникло гостре респіраторне захворювання або інші проблеми в легенях, спровоковані іонізуючою радіацією, тоді лікування в санаторії «Дністер» буде дуже доречним.Також санаторії, що спеціалізуються на лікуванні органів дихання, є і в Миргороді. Наприклад, у здравниці «Миргород», є спеціальний відділ кардіо-пульмонарної реабілітації пацієнтів під час захворювань дихальної системи або після операції на легенях, зокрема з приводу гнійних запалень нетуберкульозного характеру. У санаторій «Миргород» часто направляють пацієнтів з плевритом, абсцесами легенів, бронхоектатичною хворобою, а також після перенесеної пневмонії.

Санаторне лікування органів дихання в Закарпатті

Закарпаття славиться своїм чистим гірським кліматом, перебування в якому дуже благотворно впливає на дихальну систему. Насичене киснем і фітонцидами хвойних рослин повітря, сприяє зменшенню проявів хвороби і очищає легені. Тут популярністю користуються такі санаторії як:

Оптимальна температура і вологість клімату сприяють легкому виведенню бронхіального секрету і відновлення слизового епітелію органів дихання. Тому здравниця «Боржава» спеціалізується саме на лікуванні бронхіту в хронічній стадії. З метою глибокого очищення бронхів, в тому числі і від сигаретних смол, в здравниці «Боржава» застосовують інгаляції мінералізованою водою «Кушницька» і «Олегівська», грязьові аплікації на грудну частину, аерозолетерапію, спеціальну гімнастику дихання та ін. Лікування дихальних шляхів санаторій проводить з використанням ванн з термальними водами, так як вони нормалізують вентиляцію дихальних органів і сприяють очищенню бронхів від мокротиння.

Не менш успішно в здравниці «Боржава» лікують і хронічні синусити. Завдяки лікуванню мінеральними водами добре відновлюється робота придаткових пазух носа. Курс питного режиму мінеральної води істотно покращує імунітет людини. В здравниці «Боржава» лікарі можуть запобігти  розвиток енцефаліту, абсцесу, менінгіту.При таких захворюваннях як бронхіальна астма, гострі риніти, вірусні захворювання верхніх органів дихання, пневмонія, емфізема легенів, краще їхати в оздоровчий комплекс «Трембіта». У цю здравницю також направляють пацієнтів для реабілітації після торакальних операцій.

Санаторії для лікування органів дихання в Одесі

Лікування дихальної системи людини в морському кліматі вважається найкращим. На зразок антисептика солоне повітря знищує алергени і хвороботворні бактерії. Санаторії для дихальної системи біля моря завжди мають значний успіх. Санаторій «Одеса» СБУ здійснює реабілітаційне лікування після запалень у носоглотці, бронхах і легенях, в тому числі і профілактичне лікування хронічних захворювань. Кваліфіковані лікарі проводять високоточні обстеження дихальних органів і складають особистий план реабілітаційного лікування для кожного пацієнта. Обмеженням для лікування в «Одеса» СБУ буде бронхіальна астма, туберкульоз, дихальна недостатність II – III ступеня.Також ми рекомендуємо звернути увагу на здравницю ім. Горького, де крім кліматотерапії практикують такі процедури як:

 • ароматерапія;
 • аерозолетерапія;
 • гальванізація;
 • електрофорез;
 • УВЧ;
 • магнітотерапія;

Окрім міста Одеси, дуже часто відпочиваючі вибирають і курорт Бердянськ. «Арктика» – одна з новітніх здравниць міста, де успішно лікують бронхолегеневі проблеми і ЛОР – захворювання.На сьогоднішній день потрібно чимало часу приділяти самопочуттю і регулярно проводити терапевтичне лікування, щоб уникнути погіршення запальних процесів. Санаторне оздоровлення буде хорошою альтернативою. Всі вищезгадані здравниці – це кращі санаторії для лікування органів дихання, відповідно вам є з чого вибирати.