Консультація

Санаторії для лікування суглобів.

Оздоровчий комплекс “Санта Марія” Східниця
Ціни від 1600 грн.
Санаторій “Поділля” Хмільник
Ціни від 1000 грн.
МРЦ «Південний Буг» Хмільник
Ціни від 880 грн.
Санаторій «Полтава» Миргород
Ціни від 1006 грн.
Санаторій «Термал Стар» Закарпаття
Ціни від 1400 грн.
Санаторій «Боржава» Закарпаття
Ціни від 1420 грн.
Санаторій «Гірська Тиса» Закарпаття
Ціни від 1220 грн.
Оздоровчий комплекс «Сонячний» Закарпаття
Ціни від 1080 грн.
Готель «Весна» Трускавець
Ціни від 660 грн.
Санаторій «Алмаз» Трускавець
Ціни від 657 грн.
Санаторій «Кристал» Трускавець
Ціни від 657 грн.
5* Mirotel Resort&Spa Трускавець
Ціни від 4300 грн.

Сьогодні велика кількість людей шукають санаторії України по лікуванню суглобів. Адже лікування суглобів – актуальне питання для більшості людей. Проте  всі ми знаємо, що профілактика краще лікування. Тому часто шукають санаторії для лікування суглобів, щоб попередити розвиток ускладнень.

Волею-неволею, поступово наші хрящі руйнуються, що провокує їх ослаблення. Однак не тільки старіння організму стимулює розвиток артрозу. Є багато різних факторів, про які ми не здогадуємося.

Причини захворювання суглобів

Лікарі сьогодні налічують багато факторів, які впливають на здоров’я суглобів, серед них:

  • гормональний дисбаланс;
  • зниження імунітету;
  • дефіцит води в організмі;
  • малорухливий спосіб життя;
  • зайва вага.

На жаль, це не повний перелік всіх причин, які викликають хвороби суглобів. У будь-якому віці можуть виникнути проблеми, якщо кровопостачання в суглобах є недостатнім. Ускладнення можуть з’являтися, якщо не вистачає головних вітамінів, мікроелементів і мінералів. Особливо важливі фосфор, кремній, кальцій, цинк, калій, бор та інші. Надмірні навантаження, які виникають при заняттях спортом, також провокують хвороби суглобів. Наприклад, у спортсменів, під час стрибків, бігу та інших кардіотренувань, піддається небезпечному впливу гомілкостоп, а балерини з часом страждають від артрозу суглобів пальців стопи. Ті жінки, які люблять взуття на високих підборах, теж мають проблеми із суглобами.

Артроз займає не останнє місце в переліку хвороб, при яких інвалідність неминуча. Люди досить часто самі в цьому винні. Іноді бувають такі випадки, коли при запущеному стані суглобів залишається лише один вихід – заміна природного зіпсованого суглоба штучним. На жаль, не всі можуть це зробити. Який знайти вихід з цієї ситуації, якщо біль вже терпіти неможливо? Відповідь очевидна – потрібно придивитися для себе санаторно-курортне лікування артрозу в Україні, а саме в чистих екологічних місцях. Дихання свіжим повітрям, купання в концентрованій мінералами джерельній воді, в поєднанні з новітньою медичною базою не змусять довго чекати поліпшення здоров’я.

Санаторне лікування суглобів в Україні. Переваги

Майже всі санаторії, де лікують суглоби в Україні, мають в своєму розпорядженні спеціальні засоби для лікування. Здебільшого в їх основі лежить цілюща властивість місцевих термальних і мінеральних вод, насичених необхідними хімічними елементами і сполуками, а також лікарські рослини, які підтримують наш організм в прекрасному тонусі.

Кваліфікованим медперсоналом кожного санаторію були розроблені програми по лікуванню хвороб суглобів, а також цілий комплекс методик, спрямованих на повну реабілітацію після ендопротезування.

Хочемо зауважити, що лікування артрозу в санаторіях України має свої особливості і невеликі відмінності в лікуванні. Хтось їде в Трускавець, а інші віддають перевагу санаторіям в Закарпатті. Важливо, щоб при виборі місця санаторного лікування були враховані індивідуальні особливості людини.

Санаторне лікування артрозу в Трускавці

Лікуванням суглобів займаються такі санаторії Трускавця, як:

Готель «Весна» пропонує озокеритне лікування суглобів, яке не всім може підійти. Адже комусь підходять тільки бальнеопроцедури і прийом мінеральних вод, таких як «Нафтуся», «Марія», «Софія». В цьому випадку потрібно віддати перевагу таким санаторіям як «Алмаз» і «Кристал», які знаходяться поруч з лісовим масивом, в екологічно чистій зоні.

Профілактику артрозу ви також можете пройти в готелі 5* “Mirotel Restort & Spa”, де представлено сучасне медичне обладнання та зібрана найкраща команда лікарів. В готелі є центр лікування та діагностики «Мед-Палас», який отримав вже чимало позитивних відгуків про методи лікування.

Санаторне лікування артриту в Україні допомагає унормувати стан, уповільнити пошкодження хряща, в деяких випадках навіть зупинити його. У поліпшенні кровопостачання хряща допомагають спеціальні комплекси гімнастики і сеанси масажу. Багато санаторіїв запропонують вам комплекс фізичних вправ, які будуть сприятливо впливати на ваші суглоби.

Санаторне лікування суглобів в Закарпатті

На Закарпатті є багато санаторіїв і оздоровчих комплексів, які пропонують лікування суглобів. Найпопулярніші з них:

  • санаторій «Гірська Тиса»
  • ОК «Сонячний»
  • санаторій «Термал Стар»
  • санаторій «Боржава»
  • санаторій «Теплиця»

Санаторно курортне лікування артрозу в Закарпатті має також свої особливості. Наприклад, в санаторії «Гірська Тиса» розробили спеціальну програму “Здорові суглоби”, яка включає в себе такі ефективні процедури, як миш’яковисті мінеральні ванни, озокеритотерапію, карбоксітерапію, ударно-хвильову терапію та багато іншого. Оздоровчий комплекс «Сонячний» в профілактиці хвороб суглобів використовує бішофітні, скипидарні ванни, а в санаторіях «Боржава», «Теплиця»  вам запропонують комплекс процедур із застосуванням термальної води. Важливість термальних басейнів полягає в тому, що вони знімають запалення на суглобах. В санаторії також великою популярністю користується мінеральна вода Олегівська, яка має оздоровчий вплив на весь опорно-руховий апарат.

Якщо однією профілактикою вже не обійтися і потрібно проходити реабілітацію після ендопротезування, тоді краще їхати в санаторій «Полтава», що в Миргороді. У санаторії «Полтава» також стежать за харчуванням відпочиваючих. Адже зайва вага провокує хвороби суглобів. Ожиріння сильно прискорює руйнування хрящової тканини. Дієтичний раціон санаторію дозволяє скинути зайву вагу.

При плануванні відпочинку і лікування в санаторії, ви повинні врахувати, що зазвичай оздоровчий курс триває більше 10 днів. Тому краще завчасно визначити для себе найбільш комфортний період для оздоровлення.

Хвороби суглобів погано піддаються лікуванню і незворотні. Але якщо вчасно виявити проблему, можна уникнути серйозних наслідків. Санаторно-курортне лікування Вам в цьому допоможе. Тому не вдавайтеся до прийому сильнодіючих знеболюючих, які несуть тимчасове полегшення, а краще відразу зверніть увагу на більш перевірені методи лікування суглобів в санаторіях України.