Консультація

Санаторії неврологічного профілю

Санаторій “Поділля” Хмільник
Ціни від 920 грн.
ЦВКС «Хмільник» Хмільник
Ціни від 775 грн.
МРЦ «Південний Буг» Хмільник
Ціни від 880 грн.
Санаторій “Березовий гай” Хмільник
Ціни від 745 грн.
Санаторій «Арктика» Бердянськ
Ціни від 800 грн.
Санаторій «Бердянськ» Бердянськ
Ціни від 990 грн.
Санаторій «Миргород» Миргород
Ціни від 822 грн.
Санаторій «Одеса» СБУ Одеса
Ціни від 1080 грн.
Санаторій ім. Горького Одеса
Ціни від 700 грн.
Санаторій ім. Пирогова Одеса
Ціни від 680 грн.
Санаторій «Квітка полонини» Закарпаття
Ціни від 870 грн.
Санаторій «Боржава» Закарпаття
Ціни від 900 грн.
Оздоровчий комплекс «Сонячний» Закарпаття
Ціни від 1600 грн.
Курортний комплекс «Женева» Трускавець
Ціна від 1488 грн.
Санаторій «Кришталевий палац» Трускавець
Ціни від 930 грн.
Апарт готель «Шале Грааль» Трускавець
VIP відпочинок від 2200 грн.
Готель «Київська Русь» Східниця
Ціни від 1700 грн.
Санаторій «Лаванда» Моршин
Ціни від 770 грн.
Санаторій «Дністер» Моршин
Ціни від 770 грн.
Санаторій «Перлина Прикарпаття» Моршин
Ціни від 740 грн.

Прискорений темп життя, втома, надмірне вживання кави, алкоголю неодноразово стають причиною захворювань неврологічного характеру. Так влаштований сьогодні наш світ, що велика частина суспільства часто скаржиться на постійні стреси. Поганий сон, нервовість, підвищена агресія через деякий час перетворюються в неврологічні захворювання. Саме тому кожна третя людина шукає неврологічний санаторій, щоб відпочити тілом і душею. Розлади нервової системи завжди мають першопричини. Перш за все, до їх появи наше тіло неодноразово дає нам сигнали про те, що в певних місцях нервової структури є проблеми. Вчасно надане лікування призупиняє розвиток ускладнень і захистить ваш організм від стресів.

Неврологічні санаторії. Україна

Санаторії України лікування нервової системи здійснюють за допомогою великого вибору реабілітаційних процедур. Першокласні санаторії є на території Трускавця, Закарпаття, Моршина, Одеси та ін. Наприклад, в Трускавці лікуванням радикулоневритів і невральгіі займаються лікарі в здравниці «Кришталевий палац». У свою чергу, оздоровчий комплекс люксового класу «Шале Грааль» пропонує програму лікування «Неврологія». Таку програму призначають, якщо у пацієнта кардіальний невроз, нейроциркуляторна астенія, синдром хронічної втоми.

Санаторій для лікування нервів також знаходиться і в Миргороді. У санаторії «Миргород» є спеціальний відділ реабілітації для пацієнтів з хворобами нервових структур. В здравниці лікують:

 • ураження артерій в головному мозку;
 • стан після операцій на магістральних артеріях шиї і голови;
 • різні форми мігрені;
 • полінейропатія;
 • наслідки запалень центральної нервової системи;
 • реабілітація після травм головного мозку;
 • наслідки травм спинного мозку, кінського хвоста;
 • ураження периферичної нервової системи;
 • мононейропатія;
 • розсіяний множинний склероз;
 • гіперстенічна і гіпостенічна форми неврастенії.

Санаторне лікування нервової системи в Моршині

Курорт Моршин славиться сучасною методикою нейрореабілітації, яка дозволяє уникнути ризику повторних епізодів загострення хвороби і неприємних ускладнень. В здравниці «Перлина Прикарпаття» існує відділ реабілітації після інсульту і травм в мозковому відділі черепа в підгострий проміжок часу. Якщо у пацієнта був інфаркт головного мозку, лікарі також направляють в цей санаторій.

У такій здравниці як «Дністер» проводять медико-психологічну реабілітацію учасників АТО для хворих, які страждають розладами адаптації, порушеннями пов’язані з їжею і сном, соматофорними проблемами або неврастенію. Лікування нервових розладів санаторій здійснює за допомогою:

 • прийом мінеральних вод;
 • мінеральні, хвойні, валеріанові ванни;
 • ванни з радоном;
 • електрофорез з муловим брудом;
 • психотерапія;
 • ароматерапія;
 • механотерапія;
 • фізіотерапевтичні методи лікування;
 • масаж релаксаційний;
 • рефлексотерапія;
 • озокеритолікування.

Санаторії для відновлення нервової системи в Закарпатті

Закарпаття має чимало ресурсів для успішного запобігання розвитку захворювань. У Закарпатських лікувальних установах гості знаходяться в абсолютно затишних і тихих умовах, отримуючи задоволення виключно від природи. Хвороби нервових закінчень периферичної системи, запалення сплетення спинномозкових нервів, неврити лікують в здравниці «Боржава». У Закарпатському санаторії лікування неврології, а саме неодноразових запалень нервів периферичної системи, здійснюють за допомогою термальних і мінеральних вод. Термальні ванни, сеанс масажу, в тому числі застосування аплікацій з грязями, дає можливість перешкодити повторному прояву запальних процесів. В додачу до головних методик застосовують лазерну і магнітну терапію, нейростимуляцію, лімфодренажний масаж.

У санаторії «Квітка полонини» використовують досить нестандартні методи лікування, наприклад голкорефлексотерапію. Це особливий метод впливу на активні біологічні точки людського організму, що знаходяться на поверхні шкіри, тим самим впливаючи на стан організму в цілому. Процедура позбавляє від мігрені, хронічного стресу, безсоння, відновлює роботу нервових структур. Санаторій захворювання нервової системи також лікує за допомогою бджіл і продуктів бджільництва. При апітерапії спостерігається нормалізація нервової системи за рахунок заспокійливого дзижчання комах. До того ж в санаторії використовують гірудотерапію. П’явки покращують сон, усувають мігрень, запаморочення при невротичних розладах, а також показані при кохлеарних невритах, епілепсії. У санаторії «Квітка полонини» лікують:

 • синдром хронічної втоми;
 • офіс-синдром;
 • неврастенія;
 • різного походження неврози.

Захворювання нервових структур – один із напрямків роботи медперсоналу санаторного комплексу “Сонячний”, де під наглядом лікаря можна пройти специфічний курс лікування, такий як електросон.

Санаторії для нервових захворювань знаходяться також в Одесі. У відділенні реабілітації здравниці «Одеса» СБУ проводять відновлення пацієнтів, у яких був інсульт. Кімнати реабілітаційного відділення мають поручні, спеціальні ліжка, пандуси і ходунки, що сприяє кращій адаптації до проживання пацієнтів. Санаторії України неврологічного профілю лікування здійснюють не тільки з лікарями невропатологами але і разом з фахівцями вузьких профілів. Коли оздоровлення добігає кінця, пацієнта знайомлять з окремим курсом реабілітації в домашніх умовах.

Як бачимо, санаторії України з неврологічним ухилом мають важливе значення в традиційній медицині. Адже лікування в санаторіях дозволяє уникнути небезпечних загострень і рецидивів хвороби. У всіх здравницях України пропонують приємне дозвілля та турботливе обслуговування пацієнтів. Тому, якщо у вас проблеми з нервовою системою, радимо скористатися послугами лікування вищевказаних санаторіїв.