Консультація

Санаторії по лікуванню хребта

Санаторій “Поділля” Хмільник
Ціни від 1000 грн.
ЦВКС «Хмільник» Хмільник
Ціни від 865 грн.
МРЦ «Південний Буг» Хмільник
Ціни від 880 грн.
Санаторій «Полтава» Миргород
Ціни від 1006 грн.
Санаторій ім. Пирогова Одеса
Ціни від 990 грн.
Санаторій «Гірська Тиса» Закарпаття
Ціни від 1220 грн.
Оздоровчий комплекс «Сонячний» Закарпаття
Ціни від 1080 грн.
Санаторій «Кришталевий палац» Трускавець
Ціни від 1090 грн.
Санаторій «Алмаз» Трускавець
Ціни від 657 грн.
Санаторій «Кристал» Трускавець
Ціни від 657 грн.
Санаторій «Молдова» Трускавець
Ціни від 985 грн.
Апарт готель «Шале Грааль» Трускавець
VIP відпочинок від 2750 грн.

З перебігом часу санаторне лікування хребта в Україні стає все більш затребуваним. Адже зараз важко знайти людину, яка не має проблем зі спиною. На сьогоднішній день близько 80% населення скаржаться на болі в спині в більшій чи меншій мірі. Не дарма лікування грижі хребта в санаторіях України набуває такої популярності, адже від травм спини страждають як малі так і дорослі. Сьогодні найпоширеніші хвороби спини це:

  • сколіоз;
  • протрузії і міжхребцеві грижі;
  • стеноз хребетного каналу;
  • спондилез;
  • фасеточний синдром;
  • остеохондроз.

Кожен третій з нас стикався з вищевказаними проблемами, правда не всі з нас поспішають йти до лікаря. Більшість відкладають похід до фахівців, тому що бояться можливих операцій. Але ж можна обійтися і без скальпеля, якщо звернутися вчасно до лікаря.

Санаторне лікування грижі хребта в Україні не рідко проводять без оперативного втручання.

Фактично санаторне оздоровлення є найбільш результативним і довгостроковим, ніж медикаментозне. Лікувальні води і грязі мають більш виражену комплексну дію, адже за хімічними сполуками вони набагато складніші будь-яких лікарських засобів, що продаються в аптеках. За результатами наукових досліджень в санаторіях України, внаслідок лікування різноманітних патологій хребта, в 83% людей спостерігають стрімке поліпшення.

Санаторне лікування хребта в Україні. Переваги

Санаторії України по хребту до оздоровлення підходять комплексно. Спочатку – обстеження, а потім лікар призначає індивідуальний план лікування.

Грязелікування

Цілюща грязь відіграє важливу роль в лікуванні хребта. Серед популярних санаторіїв, які використовують грязь в лікуванні це:

З давніх-давен найпопулярнішим в грязелікуванні вважався санаторій ім. Пирогова (курорт Куяльник). Грязелікування призначають при остеохондрозі, в періоди зникнення або помітного ослаблення проявів хвороби. Застосування грязей в лікуванні спини добре для профілактики, так як ускладнює повторне виникнення захворювання. Мікроелементи Куяльницького бруду покращують  живлення міжхребцевих з’єднань на клітинному рівні, стимулюють регенерацію. Грязьові ванни не єдине, чим здійснюється оздоровлення хребта.

Мінеральні води

Санаторії по лікуванню міжхребцевих гриж в Україні включають в себе також прийом питних мінеральних вод та купання в мінеральних ваннах. Від хімічної структури води залежить вплив лікувальних ванн на здоров’я людини.

Кращі санаторії які проводять лікування за допомогою мінеральних вод це:

Наприклад, радонова вода, яка є основою лікувальних процедур в санаторіях ЦВКС «Хмільник», МРЦ «Південний Буг», призупиняє хворобу на тривалий період часу і має знеболюючу, протизапальну дію.

Хорошу протизапальну дію мають також сірководневі ванни, які є гордістю санаторія «Кришталевий Палац». У санаторному лікуванні хребта сірководнева вода позитивно впливає на периферичний кровообіг в суглобах, в тому числі і в синовіальній оболонці. Фахівці санаторія розробили стаціонарний метод лікування, який передбачає з першої процедури оптимізовану насиченість сірководню у ванні, і ступінчастий метод лікування, який базується на поетапному збільшенні сірководню у воді. Санаторій «Кришталевий палац» спеціалізується на лікуванні деформуючого остеоартрозу, остеохондрозів, а також обмінно-дистрофічних захворювань хребта.

Також санаторії по лікуванню хребта в Україні використовують різні види фізіотерапії, оздоровчу фізкультуру і масаж. Наприклад, в санаторії «Полтава», що в Миргороді, вам запропонують лікувальні процедури, такі як: апаратна фізіотерапія, голкорефлексотерапія, лікувальна фізкультура на тренажерах, масаж та багато іншого.

Лікарі санаторію «Молдова» для оздоровлення спини застосовують такі процедури: підводне витягування хребта, бішофітні ванни, кінезотерапія, фізіотерапія, заняття в залі ЛФК, а також грязі Мертвого моря. В результаті ретельно підібраного комплексу процедур в санаторії, пацієнти після лікування спостерігають, що у них збільшився обсяг рухів у хребті і припинилися гострі хронічні болі.

Ефективно лікують хребет також в санаторії «Березовий Гай», що в Хмільнику. Під пильним контролем фахівців санаторія проводяться такі процедури як газові ін’єкції і комплекси пресотерапії.

Санаторне лікування грижі хребта в Україні

Санаторне лікування грижі хребта найкраще здійснюється в курортному комплексі «Шале Грааль». Авторська методика курортного комплексу передбачає лікування хребетної грижі без операції, а за допомогою введення витяжки з плодів папайї безпосередньо в грижу. В такому випадку затиснуті нервові закінчення звільняються, зменшується біль, поліпшується стан міжхребцевого диска.

Санаторій «Гірська Тиса» надає лікувальну програму «Здоровий хребет», яка покращує мікроциркуляцію хребців, сприяє вправляння структур диска на своє місце.

Лікування хребетної грижі санаторії України здійснюють з великою обережністю і відповідальністю.

Як бачимо, кожен санаторій має свій індивідуальний підхід до лікування хвороб хребта. Краще перед тим, як вибрати для себе оздоровницю, проконсультуватися з лікарем. До того ж потрібно враховувати всі підводні камені, адже для санаторно-курортного лікування існує чимало протипоказань. Якщо ж протипоказань у вас немає, а є тільки непереборне бажання бути здоровим, тоді телефонуйте і замовляйте оздоровчу путівку в один із санаторіїв прямо зараз!