Консультація

Санаторії з гінекологічним лікуванням

ЦВКС «Хмільник» Хмільник
Ціни від 865 грн.
МРЦ «Південний Буг» Хмільник
Ціни від 880 грн.
МЦР Залізничників Хмільник
Ціни від 920 грн.
Санаторій «Арктика» Бердянськ
Ціни від 800 грн.
Санаторій «Бердянськ» Бердянськ
Ціни від 990 грн.
Санаторій «Хорол» Миргород
Ціни від 916 грн.
Санаторій «Одеса» СБУ Одеса
Ціни від 1460 грн.
Санаторій ім. Пирогова Одеса
Ціни від 990 грн.
Санаторій «Карпати» Закарпаття
Ціни від 1050 грн.
Санаторій «Синяк» Закарпаття
Цiна від 1160 грн.
Санаторій «Віктор» Трускавець
Ціни від 1050 грн.
Готель «Київська Русь» Східниця
Ціни від 2630 грн.
Санаторій «Дністер» Моршин
Ціни від 890 грн.
Санаторій «Перлина Прикарпаття» Моршин
Ціни від 890 грн.

Гінекологічні санаторії України на даний момент є дуже затребуваними. Лікування в здравницях передбачає профілактику утворення нових хвороб. Санаторії з гінекологічним лікуванням мають хорошу славу за рахунок висококваліфікованих лікарів і новітнього обладнання. По сьогоднішній день вони неодноразово підтверджують ефективність оздоровчих програм, цілеспрямованих на запобігання та лікування гінекологічних хвороб.

Кращі санаторії по лікуванню гінекологічних захворювань в Україні

У гінекологічні санаторії України в першу чергу спрямовують тих, хто хоче відчути щастя материнства. Традиційне оздоровлення в санаторії проводиться без використання медикаментозних методів, в атмосфері спокою і відпочинку. Весь спектр лікувальних процедур розподіляють планомірно, спершу провівши обстеження організму щоб дізнатися весь перебіг захворювань. У здравницях для пацієнтів надають послуги спа-процедур і антицелюлітні сеанси масажів, також є різні басейни та сауни.

Санаторно-курортне лікування гінекологічних захворювань в Трускавці

Запобігання та усунення хвороб репродуктивного характеру є спеціалізацією великої кількості здравниць Трускавця . Наприклад, в здравниці «Карпати» є модернізований лікувально-діагностичний комплекс, який займає істотну роль в лікуванні жіночої статевої системи. У цьому санаторії популярність мають такі процедури як гінекологічні зрошення і вагінальні тампони з Сакською грязю. Так, наприклад, гінекологічні зрошення відваром ромашки сприяють нейтралізації хвороботворних мікроорганізмів і знімають запальні процеси. Вагінальні тампони з Сакською грязю покращують кровотік слизової, стимулюють клітинне харчування, здійснюють антифлогістичну дію.

У санаторії «Карпати» лікують:

 • пізні форми жіночого безпліддя;
 • ендокринні розлади;
 • запалення вульви;
 • ендометрити;
 • запалення параметрія.

Також, в Трускавці користується успіхом санаторій «Женева» . Під час лікування патологій в жіночих репродуктивних органах лікарі санаторного комплексу використовують вагінальні зрошення водою, насиченою мінералами. Хімічні елементи цієї води знищують стафілококи і покращують імунітет. У санаторії «Женева» також застосовують гінекологічні зрошення відварами трав, вагінальні тампони, видаляють ВМС (спіраль) і практикують хімічну коагуляцію патологічних утворень шийки матки.

Санаторний SPA-комплекс «Віктор» у Трускавці не менш популярний серед жінок. У санаторії застосовується оздоровча програма «Жіноче здоров’я», яка орієнтована на запобігання великого діапазону хвороб статевої системи жінки. Дана програма буде ефективна при найрізноманітніших хворобах – від гострозапальних захворювань репродуктивної системи жінки, порушень менструального циклу до аномалій і вікових гінекологічних змін.

Санаторії з лікуванням гінекологічних захворювань в Миргороді

Здравниця “Хорол” , що знаходиться у Миргороді, є одним із затребуваних лікувальних комплексів, що надають послуги оздоровлення жіночої репродуктивної системи. В санаторії функціонують два відділення. В одному з них медицина спрямована на лікування жінок з патологіями репродуктивної системи, в іншому здійснюють реабілітацію при патологіях в процесі вагітності. В санаторії лікують такі хвороби, як:

 • хронічні сальпінгоофорит і параметрит;
 • ендоміометрит, метрит;
 • тазові перитонеальні спайки;
 • неправильні положення матки;
 • генітальний інфантилізм;
 • гіпоплазія матки;
 • дисфункція яєчників;
 • клімактеричний синдром.

Також, лікарі направляють в здравницю «Хорол» , якщо у жінки рання менопауза, є проблеми в матці і придатках після операцій. В санаторії успішно лікують жіноче безпліддя.

Потрібно взяти до уваги, що доброякісні гормонозалежні пухлини (міоми матки до 12 тижнів) лікують в Хмільнику, а саме в ЦВКС «Хмільник». У цій здравниці широко застосовують радонову воду. Наприклад, радонові зрошення і ванни добре діють при ендометріозі, полікістозі яєчників, аденоміозі і міомі, ендокринному і трубному безплідді. Радонові терми нормалізують системну роботу гіпофіза, гіпоталамуса і яєчників, уповільнюють надмірне продукування естрогенів, також мають антифлогістичний ефект.

Якщо ж ви хочете чудово відпочити на березі моря і одночасно зміцнити власне жіноче здоров’я, тоді ми рекомендуємо вам такі лікувально-профілактичні установи: санаторій «Одеса» СБУ , санаторій ім. Пирогова , санаторій «Арктика» , санаторій «Бердянськ»

Системне оздоровлення жіночої репродуктивної системи в санаторії «Одеса» СБУ здійснюється фізіотерапією, бальнеотерапією і грязелікуванням. При бальнеотерапії лікарі призначають морські ванни з шавлією, магній-активом, йодо-бромом, вагінальні ополіскування озонованою і морською водою. У грязелікуванні застосовують вагінальні тампони з пелловітом, грязеві аплікації, гальвано-грязь та інші лікувальні методи. У санаторії «Одеса» СБУ лікують безпліддя ранніх стадій, наслідки після лапароскопічних операцій на органах малого тазу, спайковий процес в малому тазу та ін.

В здравниці «Арктика» діє програма «Жіноче здоров’я», орієнтована на лікування безпліддя і тривалих репродуктивних гострозапальних захворювань. Після комплексу лікувальних процедур спостерігається нормалізація діяльності жіночої репродуктивної системи.

У санаторії «Бердянськ» лікують загин матки, збої циклів менструації, патології під час вагітності, клімакс та ін. Хочемо зауважити, що недалеко від здравниці є чистий пляж з усіма зручностями.Кожна жінка на сьогоднішній день повинна стежити за своїм самопочуттям. Санаторії є хорошою альтернативою комплексного профілактичного оздоровлення. Перед плануванням відпочинку в санаторії з гінекологічним профілем, потрібно завчасно порадитися з лікарем-гінекологом. Ми у свою чергу підберемо вам здравницю, яка найкраще підійде для вашого індивідуального лікування.