Консультація

Радонолікування курорту Хмільник

 

М’який клімат, казковий хвойний ліс, спокійна гладь озера. Ось, де хотілося б погуляти, відкинути турботи, на якийсь час забути про суєту ділового життя і поринути в блаженний відпочинок. Крім того, в Хмільнику є можливість значно поліпшити своє здоров’я. Наприклад, за допомогою радонолікування.

І пити, і купатися

Лікування радоном включає в себе велику кількість різноманітних процедур. Варіантів – безліч: інгаляції, зрошення порожнин, тампони і свічки, аплікації, пиття радонової води, мікроклізми.

І, зрозуміло, головне, за чим на даний курорт звідусіль з’їжджаються люди, охочі поправити своє самопочуття – знамениті радонові ванни. Вони мають один приємний секрет, який відомий далеко не всім. А, між тим, він надзвичайно важливий.

Бувають і сухі ванни

Мало того, що такі дійсно існують в природі, вони ще значно розширюють спектр показань для лікування на даному курорті. Простіше кажучи, дозволяють приїхати і отримати курс по поліпшенню здоров’я пацієнтам, яким звичайні, «мокрі» ванни, не рекомендуються.

Приймати подібні ванни дозволяється при ішемічній хворобі серця, трофічних захворюваннях шкіри, гіпертонічної хвороби, тромбофлебіті, ендартеріїті, ураженнях бронхолегеневої системи.

А що стосується всіх захворювань, які піддаються позитивному впливу радону, одне їх перерахування займе кілька друкованих сторінок.

Зрозуміло, попередній візит до сімейного лікаря, його поради абсолютно необхідні при вирішенні питання про показання до даного виду лікування.

Коли отримана позитивна відповідь – відразу у Хмільник. Курорти Хмільника завжди виправдовують очікування.

Шлунок, суглоби, печінка, нерви

Радон лікує дуже багато захворювань.

Досить згадати про його протизапальні, ранозаживляючі, регенеруючі (відновлюючі) властивості. М’яко підвищує імунітет, знижує артеріальний тиск шляхом розслаблення судин, омолоджує шкірні покриви, так як поліпшується кровообіг, слизові оболонки починають нормально функціювати. Наприклад, слизова шлунка виділяє достатню кількість соку для перетравлення їжі – відновлюється апетит, поліпшується відтік жовчі.

Крім того, комплексна дія радонолікування на організм допомагає і в інших серйозних питаннях.

Стати матір’ю

До речі, і батьком – теж, тому що ефективне лікування сечостатевої сфери чоловіків і жінок радонолікуванням доведено десятиліттями.

Баден-Баден України

«Купатися, купатися», так перекладається назва знаменитого курорту, склад води якого є таким же, як і в джерелах Хмільника.

У свою чергу, “Збручанську” мінеральну воду прирівнюють до знаменитої «Моршинської». А теплі радонові ванни Хмільника подібні гейзерам Ісландії.

Народ каже правду

Старовинна легенда цих місць говорить: «У багатого власника маєтку страждала недугою чарівна улюблена донька. Лікувальні зілля, які прописували їй іноземні лікарі були безсилі перед хворобою і не приносили полегшення красуні. Служниця, яка пашіла здоров’ям, дала господині безцінну пораду. У глибині лісу було «чарівне» джерело з цілющою водою. Дівчина стала пити з нього. І чудове одужання відбулося».

Народна мудрість говорить, що в кожній казці є частка істини. «Чарівна» вода допомогла красуні з легенди.

Хто знає, можливо, вона допоможе і вам?