Консультація

Санаторії Моршина дітям.

Скоро відкривається курортний сезон. Потрібно їхати підлікуватись в Моршин. І дітей взяти б із собою. А діти наші – різного віку, з різними захопленями і бажаннями. Хочеться, щоби їм там не було скучно, і в той же час, відправляючись на процедури, щоби вони були під наглядом.
В першу чергу розкажемо про санаторій “Мармуровий палац”. Його візитівкою являється прекрасна центральна алея. А зараз додався і власний затишний зоопарк “Зоотрополіс”. Тут ви і ваші діти зможете побачити різноманітних невеликих тваринок (єнотики, свинки міні-піг, лугові собачки…), декоративне озеро з рибками кої, полюбоватися павами і лебедями, насолодитись співом пташок. Гостям санаторію та їхнім дітям вхід вільний. Працює зоопарк щодня з 10:00 до 20:00.

Санатории Моршина детям.

Санатории Моршина детям.

На території санаторію є дитячі майданчики з різними гірками. Якщо Вам потрібно піти на процедури, куди небудь відлучитись – Ви можете залишити своїх малюків в дитячій кімнаті, де вони будуть під наглядом досвідчених вихователів, які не дадуть їм скучати. Послуга дитячої кімнати входить у вартість санаторної путівки.

В санаторії “Аркадія”, який знаходиться поряд з центральним бюветом мінеральних вод, на території є дитячий майданчик, обладнаний сучасним дитячим містечком. А дитяча кімната запрошує дітей весело провести час, поки батьки відсутні.

Санатории Моршина детям.Санатории Моршина детям.

Черга за санаторієм “Черемош”, який входить в об’єдинання “Моршинкурорт”. Тут дітей з 4-х років приймають не тільки на оздоровлення а і на лікування. В санаторії є відділення матері і дитини, працюють досвідчені лікарі-педіатри. На вулиці батькам з дітьми можна відпочити на дитячих майданчиках, а залишити дітей під наглядом вихователів можна в дитячій ігровій кімнаті.

Приїжджайте в Моршин на лікування, на оздоровлення, на відпочинок. Приїжджайте сміливо з дітьми, їм не прийдеться тут скучати. Чеваємо Вас.