Консультація

Санаторії України з басейнами

Про користь водних процедур сказано вже дуже багато. Однією з них являється відвідування басейну. Відправляючись оздоровлюватися на будь-якой із курортів, обов’язково цікавимося про наявність там плавального басейну. “Західкурортсервіс” ознайомить Вас із санаторіями України де є басейни (відкриті і криті, що працюють цілий рік або певний період). Басейн – це корисно і приємно.

МИРГОРОД

“Миргородкурорт”: відкритий басейн площею 500 кв.м., має автоматичну систему підтримки кислотно-лужного балансу та очищення. Працює з травня по вересень. Години роботи з 9:00 до 18:00. Для відпочиваючих в санаторіях об’єднання “Миргородкурорт” за призначенням лікаря, з поміткою в санаторно-курортній карті, безкоштовно. Для інших – погодинна оплата.

Курорт Миргород для детей

ТРУСКАВЕЦЬ

Оздоровчий комплекс “Женева”: 11 басейнів. Працюючі круглорічно, серед них: великий спортивний басейн (25х10м), 2 соляних басейни, дитячий басейн із зонами двох глибин (90 і 45 см). Відкритий басейн, з підігрівом води, з гейзерами і гідромасажними потоками, якипрацює в літній період.

Курортный комплекс «Женева» Трускавец

Санаторій “Карпати”: критий великий плавальний басейн (18 м), та малий дитячий басейн (4 м). Працюють круглорічно. Користування басейном входить у вартість путівки.

Санаторий «Карпаты» Трускавец

Санаторій “Кришталевий палац”: лікувальний корпус з плавальним басейном (25х15 м). Працює круглорічно.

Санаторий «Хрустальный дворец» Трускавец

Санаторно- готельний комплекс “Дніпро-Бескид”: критий плавальний басейн (16х8 м), який знаходиться корпусі санаторії “Дніпро”. Працює круглорічно. Входь у вартість путівки для номерів підвищеного комфорту.

Санаторий «Днепр-Бескид» Трускавец

Санаторій “Молдова”: критий плавальний басейн (20х10 м), глибиною від 1,3 до 1,6 м., басейн з солями Мертвого моря, дитячий басейн (глибиною 0,6 м.). Знаходяться вони в новому оздоровчому центрі “MOLDOVA Wellnes & SPA”.

Санаторий «Молдова» Трускавец

Готельний комплекс “Мirotel Resort & SPA”: критий плавальний басейн (25 м), який знаходиться в корпусі готелю. Два басейни  (9 м та 12 м), які знаходяться в SPA-зоні “Мед-Паласу”. “Мirotel Resort & SPA” та “Мед-Пасас” з’єднані між собою критим переходом.

5* Mirotel Resort&Spa Трускавец

СПА-готель “Шале Грааль”: критий плавальний басейн (20м), з гідрамасажними потоками.

Апарт отель «Шале Грааль» Трускавец

Курортний комплекс “Ріксос Прикарпаття”: внутрішня аква-зона площею 500 кв.м. з басейном 25 м, міні аква-парком зі штучними водоспадами. Зовнішня аква-зона під відкритим небом, два басейни дорослий та дитячий з підігрівом води. Міні аква-парк.

Санаторий «Риксос Прикарпатье» Трускавец

СХІДНИЦЯ

Готельний комплекс “Три сина і донька”: два криті басейни. Басейн (10х14м.) із “зустрічною хвилею” та гідромасажем, та меньший (3х6м.) з функцією гідромасажу. Басейни відкриті для відвідування з 7:00 до 23:00, санітарна година з 13:00 до 14:00.

Лікувально-оздоровчий комплекс“ДіАнна”: плавальний басейн для дорослих глибиною 1,4м., із “зусирічною хвилею”. Басейн працює щодня з 8:00 до 22:00.

Лечебно-оздоровительный комплекс «ДиАнна» Сходница

Готель “Київська Русь”: критий басейн (7х11 м), знаходиться на І поверсі готелю (працює круглорічно). Відкритий басейн на території готелю (працює в літній період).

Отель «Киевская Русь» Сходница

ЗАКАРПАТТЯ

Санаторій “Термал Стар”: критий термальний басейн (працює крулорічно), відкритий плавальний басейн (12,5х25 м), басейн з мінеральною водою, що підігрівається (є відділення для дітей). Відкриті басейни працюють в літній час.

Санаторий «Термал Стар» Закарпатье

Санаторій “Квітка полонини”: критий плавальний басейн (25 м), для дорослих і дітей з  підігрівом води.

Санаторий «Квитка полонины» Закарпатье

Санаторій “Сонячне Закарпаття”: відкритий літній басейн. Працює тільки в літній період.

Санаторий «Солнечное Закарпатье» Закарпатье

Санаторій “Теплиця”: критий плавальний басейн довжиною 20м, терапевтичні басейни з термальною  водою і мінеральною водою.

Санаторий «Теплица» Закарпатье

Санаторій “Боржава”: критий басейн з мінеральною водою (20х10 м  та 4х5 м).

Санаторій «Боржава» Закарпаття

 

Санаторій “Карпати”: критий плавальний басейн (24х14 м) з підігрівом води, лікувальний басейн (11х3,5 м).

Санаторий «Карпаты» Закарпатье

Санаторій “Синяк”: критий плавальний басейн (16х8 м).

Санаторий «Синяк» Закарпатье

ОК “Сонячний”: відкритий басейн (10х5 м), глибиною 1,5 м., та маленький круглий діаметром 3 м., глибиною 0,5 м. Оба басейни з підігрівом води. Працюють в літній період.

Оздоровительный комплекс «Солнечный» Закарпатье

Пансіонат “Сонячна долина”: критий плавальний басейн (16х6 м).

Пансионат «Солнечная Долина» Закарпатье

ОК “Трембіта”: відкритий літній плавальний басейн (16х6 м). Працює в літній період.

Оздоровительный комплекс «Трембита» Закарпатье

ОДЕСА

Санаторій “Одеса” СБУ:  критий плавальний басейн з морською водою, довжиною 25 м., глибиною 1,2-1,8 м. Працює круглорічно.

Санаторий «Одесса» СБУ Одесса

 Санаторій ім. Пирогова: критий плавальний басейн з ропою (t = 30-32 градусів).

Санаторий им. Пирогова Одесса

Пансіонат “Бриз ДеЛюкс”: комплекс із найбільших в Затоці 5-ти відкритих плавальних басейнів: три для дорослих, один дитячий, один для аквазони.

Пансіонат «Бриз Де Люкс» Затока

 

ХМІЛЬНИК

МЦР Залізничників: критий плавальний басейн, довжиною 20м. Відвідування басейну за додаткову плату.

МЦР Железнодорожников Хмельник