Консультація

Сімейний відпочинок в Східниці

Плануючи відпочинок всією сім’єю, крім фактора “просто куди поїхати”, необхідно враховувати інтереси кожного члена сім’ї, щоб відпочинок був комфортним для всіх, і дорослих і дітей.

Хорошим місцем для такого відпочинку є, досить нова 2010 року побудови, Вілла “Юран”. 17 комфортних номерів категорії 1-но кімнатний “Напівлюкс” і 2-х кімнатний “Люкс”, оригінальний інтер’єр готелю, все це створює домашню атмосферу. Прекрасна більярдна кімната.

Семейный отдых в Сходнице

На території – відкритий басейн, дитячий майданчик, дерев’яні альтанки, зручні лавочки. Сюди можна приїхати і з меншими членами сім’ї – тваринами: кішки, собаки, попередньо, обов’язково, погодивши це з адміністрацією.

Для любителів активного відпочинку пропонується прокат велосипедів, дитячих електромобілів. Організація риболовлі на річці Стрий, в котеджі, де є сауна на дровах, мангал. Взимку – трансфер в г.Бореслав (19 км від Східниці) на гірськолижний спуск “Буковиця”, з довжиною траси 1000 м. Бугельний підйомник і крісельний оглядовий. Прокат гірськолижного спорядження.

Путівки можна придбати тільки з харчуванням. За додаткову плату -УЗД, масаж, вуглекислі ванни, магнітотерапія. Інші лікувальні процедури в санаторії “Східницькі Карпати” який знаходиться поруч. Найближчі джерела мінеральних вод – джерела №25 та №26. Це слабомінералізовані води жовчогінний дії, які є аналогами і відрізняються мінералізацією. Рекомендується при хронічних гепатитах, циститах, пієлонефритах, після операцій на нирках.

Для дітей передбачена система знижок. Діти до 6-ти років проживають безкоштовно. А для дітей більше 6-ти років або двоє дітей в одному номері з батьками оплата за все 50 грн./доба.

Відпочинок в Східниці всієї сім’ї, і навіть більше (з домашніми улюбленцями), залишить незабутні враження і хороші спогади.