Консультація

Скринінгова діагностика в Дніпро – Бескид

Тепер в санаторії “Дніпро-Бескид” діє функціональна діагностика систем організму!

Функціональну діагностику проводять за допомогою обладнання АМП (ANESA). Медичне обладнання АМП (ANESA) оцінює зміну біофізичних і біохімічних механізмів регуляції гомеостазу, метаболізму, активності хімічних елементів. Прилад визначає 150 показників функціонального стану систем організму.

Вимірювання проводяться за допомогою 5-ти чутливих температурних датчиків, обладнаних процесорами. Датчики реєструють коливання температури до 0,0625 ° С. Висока частота забезпечує точність результатів вимірювання. Діагностика проводиться неінвазивно і комфортно для пацієнта.

Дані скринінгової діагностики дозволяють виявити приховані патології, визначити характер захворювання, тяжкість і ризик його розвитку. Результати обстеження дають детальну інформацію про функціональний стан організму і його адаптивні можливості. Діагностика оцінює роботу внутрішніх органів, регуляторної, імунної, центральної і вегетативної нервової систем. Фіксує параметри обміну речовин, метаболізму і гемодинаміки. Скринінгова діагностика дозволяє на ранніх стадіях виявити запальні процеси, пошкодження тканин, новоутворення, гострі і хронічні патологічні процеси: гастроентерологічні захворювання, порушення в роботі печінки, нирок, органів малого тазу, серцево-судинної системи, щитовидної залози. За допомогою діагностики можна визначити кардіоризик і ризик розвитку тромбозів, цукрового діабету, атеросклерозу, остеопорозу, порушення обміну речовин і інші небезпечні стани. Результати аналізу допоможуть встановити точний діагноз і розробити програму лікування.

Скринінг рекомендується проводити людям із зайвою вагою, ендокринними порушеннями, гіпертонією, а також курцям і тим, хто контактує з канцерогенами. Регулярні обстеження важливо проходити жінкам і чоловікам старше 25 років.

Прийом проводить Тетяна Володимирівна Загродська – лікар-кардіолог вищої категорії, завідувачка кабінетом функціональної діагностики.