Консультація

СПА-ванни в санаторії “Теплиця”

Водолікування, а саме лікування через прийняття ванн, було популярне з давніх часів. Люди здавна знали, що шкіра людини є одним з органів виведення шлаків з організму. І для забезпечення загального оздоровлення, виникала необхідність знайти дієвий метод для активізації діяльності шкірного покриву людини. Таким способом, який покликаний стимулювати видільну функцію шкіри, стали лікувальні мінеральні ванни.

У санаторії “Теплиця” м.Виноградів, що на Закарпатті, особливе значення надається застосуванню мінеральних вод для профілактики і лікування різних захворювань. З мінеральної води готують різні ванни (хвойні, перлинні, з додаванням ефірних масел і ін.).

Санаторій “Теплиця” один з небагатьох на Закарпатті може похвалитися великою кількістю СПА-ванн. Основним компонентом їх є природна вода слабкої мінералізації. Це молочна ванна “Клеопатра”, ванна з морськими водоростями “Нефертіті”, винна ванна “Казанова”.

СПА-ванни в санаторії "Теплиця"

Молочна ванна “Клеопатра”:

Ванни з молока живлять, пом’якшують і зволожують шкіру, трохи її відбілюють, покращують циркуляцію лімфи, сприяють виділенню токсинів. Використовують їх для поліпшення стану шкіри. Молочні ванни добре переносяться схильною до алергій і чутливою шкірою, знімають запальні процеси. Ці ванни покращують кровообіг, відбувається глибоке очищення шкірного покриву, а молочна кислота, зміцнює захисний шар шкіри.

СПА-ванни в санаторії "Теплиця"

Ванна з морськими водоростями “Нефертіті”:

Лікування морськими водоростями – “таласотерапія” (що з грецького означає: “таласса” – “море”, “терапія” – “лікування”). Морські водорості багаті вітамінами, в них містяться багато елементів, такі як азот, фосфор, магній, калій, кальцій, які входять до складу людської клітини. Засвоюючись в організмі через шкірний покрив, вони сприяють відновленню клітин, в свою чергу шкіра краще зберігається, бореться із власним старінням, чинить опір інфекціям. Особливо корисні гарячі ванни. В гарячій ванні пори шкіри розкриваються, через них виводяться токсини, а цілющі олії морських водоростей потрапляють прямо в шкіру. Ванни з водоростями знімають втому, збільшують життєвий тонус.

СПА-ванни в санаторії "Теплиця"

Винна ванна “Казанова”:

Основою винних ванн є використання різних видів вин, виноградних вичавок і масел з них. Багато засобів косметики виготовляють з витяжки червоного винограду, в насінні і м’якоті якого знаходяться поліфеноли (активні речовини рослинного походження). Поліфеноли по суті є сильними антиоксидантами. Антиоксиданти вступають в реакцію з вільними радикалами і нейтралізують їх згубний вплив на організм. У той же час антиоксиданти тонізують шкірні тканини і завдяки цій захисній функції, клітини отримують захист від старіння.

Приїжджайте в Закарпатті. Санаторій “Теплиця” радо зустріне Вас і надасть можливість чудово відпочити і оздоровитися.