Консультація

Стоун-терапія в санаторії “Боржава”

Стоун-терапія – це старовинний метод лікування масажем із застосуванням гарячих і холодних каменів. Камені для цього підбираються в такий спосіб: «чорні гарячі» – зазвичай з вулканічних порід, наприклад базальт; «білі холодні» – найчастіше застосовують білий мармур. Камені повинні бути певної форми: круглими, плоскими, відшліфованими.

Процедура стоун-терапії починається з розтирання тіла аромаоліями, після чого, за допомогою легких масажних рухів камені викладаються в різні активні точки. Техніка масажу грунтується на природній релаксації тіла під впливом різних температур (чергування гарячих і холодних каменів). Нагріті камені сприяють розслабленню м’язів, а холодні покращують процеси обміну речовин. Крім цього зміна температур допоможе зміцнити стінки судин. Процедура триває 1-2 години.

Розслаблююча техніка масажу каменями, під тиху і спокійну музику, гарантує позитивний вплив на організм людини на всіх рівнях – фізичному та емоційному. Стоун-терапія благотворно впливає на периферичну і центральну нервову систему:

  • після релаксації зменшуються головні болі, підвищується імунітет;
  • знімається м’язова втома;
  • підвищується еластичність шкіри, очищаються пори, виводяться шлаки;
  • посилюються обмінні процеси в організмі;
  • поліпшується лімфо відтік, знімається венозний застій.

Стоун-терапія в поєднанні з іншими цілющими природними чинниками (чисте карпатське повітря, мінеральні води, термальні басейни …) санаторію «Боржава» зміцнять Вашу імунну систему, поліпшать Ваше загальний фізичний і душевний стан.

Доброго Вам здоров’я.