Консультація

Таласотерапія: лікування морем та самою природою

Море у нас асоціюється з відпочинком, засмагою і купанням, але не всі їдуть на море заради лікування. Санаторій “Одеса” СБУ дає можливість не тільки чудово відпочити, а й поліпшити стан свого здоров’я. Про цілющі властивості морської води було відомо ще з давніх часів. Висока концентрація солей надає антисептичний ефект і сприяє швидкому загоєнню ран, виведенню токсинів. Давні традиції лікування морем з роками трансформувалися в науковий напрямок – таласотерапію.

Таласотерапія – лікувальне використання морської води, морських лікувальних грязей, піску і клімату морського узбережжя. Цей термін також стосується процедур, в яких використовується сіль і водорості. Для процедур використовується тільки справжня морська вода. Після кількох процедур шкіра стає більш пружною, зморшки на її поверхні розгладжуються, зникає горезвісний ефект «апельсинової кірки». Морське повітря з негативними іонами стимулює імунітет і дозволяє протистояти інфекціям і стресам, благотворно впливає на щитовидну залозу і бере участь у звільненні організму від жирів. Курс талассотерапії в поєднанні з обгортання водоростями дозволяє позбавитися від зайвої рідини, токсинів і жирових відкладень в організмі.

У санаторії “Одеса” СБУ проводяться процедури на морській воді, яка подається зі свого водопроводу. В санаторії є процедури гідрокінезотерапії, пасивного підводного витягування в терапевтичному басейні, в якому щодня змінюється морська вода, підігріта до 30 ° С. Процедури лікувальної та оздоровчої гімнастики в морській воді протягом 30 хвилин покращують самопочуття, допомагають зниженню ваги, зменшують ризик серцевих захворювань і остеопорозу, розслаблюють і зміцнюють м’язи, збільшують амплітуду рухів. Морська вода сприятливо впливає на всі органи і системи організму, відбувається «тренування» терморегуляції, стимуляція нервової системи, обміну речовин підвищення життєвого тонусу організму, його адаптаційних можливостей.

Процедури таласотерапії використовуються також в СПА-центрі косметології санаторію “Одеса” СБУ. Така процедура, як альгінатна маска з колагеном, усуває сліди від втоми і стресу, покращує колір шкіри, виводить токсини, прибирає запальні процеси і надає шкірі бархатистість. Альгінат ламінарії багатий природними мінералами, які нормалізують циркуляцію крові і лімфи в судинах. У СПА-центрі використовуються маски краси на основі морських трав, до складу яких входять рослинні компоненти, які мають протизапальну і зволожуючу дію. Такі маски знімають сухість, печіння і відчуття втоми, залишаючи на шкірі відчуття легкості і комфорту.

Протипоказаннями до таласотерапії вважаються гострі інфекційні та гострі запальні захворювання, деякі хвороби шкіри і серцево-судинної системи (інфаркт міокарда, гіпертонічна хвороба II і III стадій), онкологічні захворювання. І все ж, позитивного впливу на організм від моря набагато більше, ніж шкоди. Тому замовляйте путівку на курорт України в санаторій “Одеса” СБУ – подаруйте собі не просто задоволення і новий досвід, але і дуже корисний терапевтичний внесок в своє здоров’я!