Консультація

У Трускавець з дітьми

Плануючи відпочинок, ну і щоб підлікуватися в Трускавці іноді виникає питання, а як бути з дітьми. Де їх залишити вирушаючи на процедури, чим зайняти. Ми трошки допоможемо Вам у цьому. Ознайомимо з деякими санаторіями курорту Трускавець, де є розваги для дітей, дитячі кімнати з вихователями.

В першу чергу хочеться відзначити санаторій “Карпати”. Для дітей у віці від 4-х років працює дитяча кімната. Професійні вихователі позаймаються з вашими дітьми, поки Ви будете на процедурах. Час роботи з 9:00 до 19:00. І послуга ця – безкоштовна. А ще на території курортного комплексу “Карпати” є два відкриті дитячі майданчики з гойдалками і різними гірками. І найголовніше, чого немає в інших санаторіях Трускавця, в курортному комплексі “Карпати” на території ландшафтного парку розташований міні-зоопарк, який працює без вихідних, до того ж безкоштовний.

У курортному комплексі “Женева” теж не забувають про маленьких гостей. До послуг дитяча кімната, де батьки можуть залишити своїх дітей з досвідченим вихователям і спокійно насолоджуватися SPA-процедурами. Графік роботи аніматорів 12:00 – 13:00, 14:00 – 15:45, 17:10 – 18:00.

Якщо Ви відпочиваєте в готелі “Весна”, для Ваших дітей з 8:00 до 20:00 працює дитяча кімната, де без батьків можна залишити дітей з 4-х років. Вихователі займуть  їх: ліпленням з пластиліну, малюванням, почитають їм книжку. При бажанні батьки можуть скористатися послугами платної няні.

У санаторіях “Алмаз” і “Кристал” (які розташовані поруч і з’єднані між собою критим переходом) для самих маленьких відвідувачів також є дитяча кімната, де Ваш малюк буде під наглядом вихователів. Графік роботи з 9:00 до 18:00. До речі, в санаторії є дитячий лікар (лікар-педіатр).

У готелі “Шале Грааль” дитяча кімната – це маленький світ для Вашої дитини. Хочете організувати Вашій дитині незабутню зустріч з казковими героями, бажаєте побачити радісні очі Вашої дитини від безлічі різноманітних іграшок? Дбайлива няня або аніматор зроблять все, щоб під час перебування в дитячій кімнаті створити для Ваших дітей комфортні умови і чудовий настрій. Користування дитячою кімнатою входить у вартість путівки. Час роботи з 9:00 до 17:00 з перервою на кварцування від 14:00 до 15:00.