Консультація

Відпочинок в Карпатах з користю

Відпочивати завжди приємно, та й подорожувати теж. Чи можна об’єднати це, приємний комфортний відпочинок і насолодитися короткими пізнавальними подорожами. Виявляється можна. І допоможе в цьому оздоровчий комплекс “Трембіта”, який знаходиться в с.Велятино, Закарпатської області, недалеко від м.Хуст.

Упорядкована територія з альтанками для відпочинку, літній басейн, невеликий ставок для ловлі риби, дитячий майданчик, що ще потрібно для спокійного сімейного відпочинку.

Отдых в Карпатах с пользой

Розміщуються гості в комфортабельних номерах категорії від “Економ” до “Люкс”. Всі номери оснащені сучасними меблями і телевізорами із супутниковим телебаченням. При розміщенні в номерах “Напівлюкс” (корпус №3) біля кожного номера передбачена парковка для автомобіля.

ОК “Трембіта” – це не тільки відпочинок. Тут можна придбати як путівку відпочинку (тільки проживання або проживання з харчуванням) так і оздоровчу путівку (попити водичку “Шаянська”, пройти комплекс оздоровчих процедур, серед яких – мінеральні ванни, підводний душ-масаж, озокеритові аплікації …).

Оздоровительный комплекс «Трембита» Закарпатье

Для допитливих відпочиваючих організовуються багато цікавих екскурсій. Навесні, коли природа оживає, Ви можете поїхати в знамениту Долину нарцисів, яка знаходиться всього в 5 км від готелю. Взимку – покататися на лижах, поруч (в урочищі “Ігнат’ївському”) дві траси довжиною 200 і 650 метрів. І цілий рік – це термальні басейни Велятино (всього в 3 км, трансфер безкоштовний, виїзд щодня після обіду), велика оленяча ферма (в передмісті м.Хуст, 20 км), в 12 км село Іза яке славиться своїми виробами з лози.

Отдых в Карпатах с пользой                                                                                                  Отдых в Карпатах с пользой

Приїжджаючи в ОК “Трембіта” Ви зможете чудово відпочити, оздоровитися, дізнатися і побачити багато цікавого.