Консультація

Відпочинок з дітьми в Східниці

Східниця – відносно молодий курорт. Як лікувальний (бальнеологічний) курорт Східниця функціонує з 1976 року. За цей час тут з’явилося багато сучасних баз відпочинку, пансіонатів, лікувально-оздоровчих комплексів. Особлива увага приділяється відпочинку батьків з дітьми.

У готельному комплексі “Київська Русь” є все необхідне для комфортного відпочинку як дорослих так і дітей. У той час, коли Ви перебуваєте в салоні краси або насолоджуєтеся відпочинком в медичному центрі Ваших дітей запрошує дитячий клуб. У дитячий клуб, без батьків, діти приймаються з 4-х років. Там для Ваших діток – рухливі ігри, гурток “Умілі ручки”, інтелектуальні ігри. Аніматори проводять багато конкурсів, уроків рукоділля. На території готелю є прекрасний дитячий майданчик.

Відпочинок з дітьми в Східниці

Лікувально-оздоровчий комплекс “ДіАнна” забезпечує умови, в яких буде комфортно і Вам, і Вашим дітям. Коли Ви на прогулянці або на оздоровчих процедурах, Ваші діти не будуть нудьгувати в дитячій кімнаті. Відвідувати її самостійно можуть діти з 4-х річного віку. Дитяча кімната відкрита з 9:00 до 19:00. Там діти весело проводять час в цікавих іграх, конкурсах під наглядом дитячих аніматорів. Програма занять і розваг щодня оновлюється. На території діє дитячий та спортивний майданчики з гірками, гойдалками, батутами.

Відпочинок з дітьми в Східниці

Готель “Три Сини І Дочка” створив всі умови для комфортного сімейного відпочинку. Сім’ї з дітьми, які приїжджають на оздоровлення, можуть не хвилюватися про те, чи буде їх малюкам досить весело і цікаво, чи зможе кожен член сім’ї добре відпочити. У готелі “Три Сини та Донька” створена чудова дитяча кімната, де діти щодня можуть проводити свій вільний час беручи участь в різних заняттях і цікавих іграх. Програма занять складається дитячими педагогами щодня так – щоб діти могли отримати не лише задоволення а й користь від розваг. На території є ігрові майданчики для дітей, а також прокат дитячих самокатів і велосипедів.

Відпочинок з дітьми в Східниці

Вілла “Юран”. Територія готелю дуже добре облаштована, є прекрасні дерев’яні альтанки в яких можна відпочити в сімейному колі. Є дитячий майданчик, де Ваша дитина може весело провести час, батут, прокат дитячих електромобілів.

Відпочинок з дітьми в Східниці

Подумайте про свій відпочинок завчасно. Приїжджайте в Східницю, щоб відпочити від шуму і суєти великих міст, мегаполісів. Насолодитися тишею, подихати чистим повітрям, порадувати дітей приємною подорожжю.